Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Герои УПА

Указом призидента примирения не достигнуть. УНСО-УПА и Красная Армия
даже после придания земле последнего из воинов останутся противниками в памяти новых поколений.
Я щось не зрозумів. А коли Українська національна асамблея та її формування Українська народна самооборона воювала з Червоною армією?
.(Монголо-татарское иго до сих пор помним.)
І що? Ми продовжуємо бити татар (кримських, волзьких, уральських) чи можливо вони приходять палати наші оселі? Пам"ятати - пам"ятаємо, як історичний факт, але ні претензій ні ворожнечі давно немає.
Да и не готов украинский народ к примирению
Не готовий той, хто про це постійно талдичить, щоби іншим нав"язати свою думку.
Нехай простять мене шановні модератори, але маленький анекдот.

"Військове училище. Прапорщик на уроці фізики.
-Товариші курсанти, вода кипить при температурі 90 градусів.
-Товариш прапорщик, не при 90, а при 100.
Прапор глянув в підручник.
-Правильно, то я з прямим кутом переплутав".

Нічого особистого, але як людина, яка ось так легко загубилась (або не орієнтується) в епохах та абревіатурах має право так авторитетно стверджувати щось про УПА, ну і, звичайно, про неможливість примирення?
 
Останнє редагування:

Tom d`Cat

Кот. Просто кот.
Модератор
Re: Відповідь: Герои УПА

Шановний Tom d`Cat, знайдіть будь ласка на цьому форумі тикі вислови, або вислови, з яких Ви зробили таки висновки: <...>
Шановний KOCTa, Ви усі свої висновки базуєте виключно на матеріалах цього форума, чи й інші джерела інформації використовуєте?

Дуже вчасний хід - перейменувати вулицю іменем Шухевича перед самими виборами... Це так національно-свідомо... Це так сприяє об'єднанню нації...

"Імперці" теж у боргу не залишаються - пам'ятник Катерині ІІ ставлять...

Моя думка: мертвих слід залишити у могилах, а не робити з них прапор, за яким гарантовано підуть далеко не усі.
 
Останнє редагування:

lyolia

Забанен
Я щось не зрозумів. А коли Українська національна асамблея та її формування Українська народна самооборона воювала з Червоною армією?
Согласен - моё высказывание было неточным. Тем не менее УНА-УНСО, основанная Шухевичем младшим, "хизуеться" своей приемственностью и неплохо приуспела в воскрешении идеологии УПА. Достаточно вспомнить участие уна-унсовцев в боевых действиях в Приднестровьи, Абхазии, Чечне, Сербии.
Что делали в этих странах так называемые "патриоты"? Защищали целостность и независимость Украины? Отнюдь. Они УБИВАЛИ!!!
І що? Ми продовжуємо бити татар (кримських, волзьких, уральських) чи можливо вони приходять палати наші оселі? Пам"ятати - пам"ятаємо, як історичний факт, але ні претензій ні ворожнечі давно немає.
Да, к татарам у Вас претензий нет. Зато "претензій і ворожнечі" по отношению к России хоть отбавляй! Вы думаете, что ненависть к братскому народу сцементирует украинский народ? Сомневаюсь.
Не готовий той, хто про це постійно талдичить, щоби іншим нав"язати свою думку.
А Вы не навязываете свои мысли, когда талдычите о примирении, не взирая на аргументы другой стороны? Сомневаюсь, что категорические догмы и аксиомные взгляды на переписанную историю смогут примирить народ.
 
Останнє редагування модератором:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Герои УПА

lyolia, сподіваюсь Ви не будете нічого проти мати, за те, що я відредагував Ваше повідомлення, в якому чомусь слова Фокс Малдера були як Ваши, а Ваши, як цитування його?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

Шановний KOCTa, Ви усі свої висновки базуєте виключно на матеріалах цього форума, чи й інші джерела інформації використовуєте?

Дуже вчасний хід - перейменувати вулицю іменем Шухевича перед самими виборами... Це так національно-свідомо... Це так сприяє об'єднанню нації...

"Імперці" теж у боргу не залишаються - пам'ятник Катерині ІІ ставлять...

Моя думка: мертвих слід залишити у могилах, а не робити з них прапор, за яким гарантовано підуть далеко не усі.
Ні, не тільки з цього форума. Багато чього дійсно робиться комусь в пику, а ні за ради якоїсь шани. І мабуть є і ті, хто дійсно вважає усіх червоноармійцев ворогами, а героями лише войнов УПА, але я таких чомусь не зустрічав. Тому і проти вислова, що якщо УПА герої, то Червона Армія злочинці:
Почему-то шановнi "свідомі" отказываются понимать, что, если кричать "Слава героям УПА!" и возвеличивать своих дедов, то это значит - "ганьба" дедам, служившим в Красной Армии, а их потомкам следует с этим смириться и каяться...
А стосовно переіменування вулиць на чиюсь честь, я це не підримую. Розумію це як дії радянських чиновників у сучастності. Краще б спочатку перейменовали скажемо на "Садова", "Квіткова" або ще якось нейтрально, вулиці імені радянських діячив, які богато чього "гарного" для України зробили.
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Герои УПА

Согласен - моё высказывание было неточным. Тем не менее УНА-УНСО, основанная Шухевичем младшим, "хизуеться" своей приемственностью и неплохо приуспела в воскрешении идеологии УПА. Достаточно вспомнить участие уна-унсовцев в боевых действиях в Приднестровьи, Абхазии, Чечне, Сербии.
Что делали в этих странах так называемые "патриоты"? Защищали целостность и независимость Украины? Отнюдь. Они УБИВАЛИ!!!.
Щодо УНА-УНСО. Крім правонаступництва ОУН їх ідеологія доповнилась ще "лівацькими ідеями, що включали радикальне розуміння соціального захисту трудящих, боротьби з бюрократією, корупцією та злочінністю". Ви прихильник того, щоби в політику прийшла молодь та студенти? Згадайте, що під час студентської революції в Сумах 2004 року саме УНСОвці (на чолі з Русланом Зайченком) забезпечували в студентському таборі в сквері Шевченка охорону наметів. Чи Вам більше до вподоби молодь типу Хомутинника та Януковича молодшого? Вони воскрашають ідеологію УПА? Не треба говорити, що це так жахливо. Ваше негативне ставлення до УПА Ви переводите в розряд аксіоми, яку ніхто не має права заперечувати. Те що Ви вважаєте їх злочинцями, теж ні про що не говорить. Є бажання порівняйте скільки загинуло від рук УПА і скільки від "впровадження" в Україні комуністичної ідеології. Люди, які організовували в Україні голод до останнього свого часу мали статус пенсіонерів союзного значення і отримували відповідні пенсії та мали належне державне забезпечення (наприклад, Лазар Каганович). Ті, хто не воював з німцями, а відзначився в заградзагонах, в репресіях та депортаціях українців, татар, болгар, вірменів - мають статус учасника війни. А ось ті, хто боровся за прапор, гімн, герб, за незалежність держави (те, що ми сприймаємо наче аксиому) - мають статус злочинців. Як на мене, це не справедливо.
За УНСОвців я сперечатись не буду, можливо це зробить хтось інший. Можу повторити лише те, що колись прочитав з їх газет - в Придністров"ї, Абхазії, Чечні вони захищали інтереси України. Коли їх питали, як вони це робили, то мали відповідь: "Так, як захищає (вже захищала) інтереси Росії 14-та армія Лебедя в Придністров"ї (це при тому, що Росія не має спільних кордонів з цією невизнаною республікою), так, як захищає свої інтереси Росія в Таджикістані, тримаючи на кордоні Таджикістану з Афганістаном (!) своїх прикордонників, так, як захищає свої інтереси будь-яка країна направляючи свої військові контингенти в "гарячі" точки планети". Прикладів більше ніж предостатньо. Зараз в нашому Карному кодексі існує стаття за участь в зройних конфліктах на території інших держав. Але тоді такої статті не було. Хоча за нею можна судити лорда Байрона (воював за незалежність Греції), Ернеста Хемінгуея (воював в Анголі), нарешті тисячі радянських добровольців, які воювали в Іспанії на стороні республіканців проти генерала Франко (в 30-х роках минулого століття). Ці люди також там не квіточки збирали. Ви їх також будете засуджувати?
Да, к татарам у Вас претензий нет. Зато "претензій і ворожнечі" по отношению к России хоть отбавляй! Вы думаете, что ненависть к братскому народу сцементирует украинский народ? Сомневаюсь.
Немає дружби і братства між народами, є дружба і братство між людьми. Це моє переконання. Хтось з таким же успіхом може назвати братським нам польський народ, хтось литовський, хтось білоруський. Якщо у Вас є бажання, то можете переглянути мої колишні пости. Ви побачите, що моє ставлення до Росії сформувалось лише як реакція на політику, яку проводила колись Росія по відношенню до моєї країни, і, що саме жахливе, продовжує проводити і зараз. Прикладів таких я наводив предостатньо, але, нажаль не отримав жодного хоча б натяку на факти, коли Україна порушувала якісь правила та міжнародні норми у своїх відносинах з Росією. Можливо, Ви щось подібне згадаєте?
А Вы не навязываете свои мысли, когда талдычите о примирении, не взирая на аргументы другой стороны?
Нехай буде так. Але я нав"язую свої думки про примирення, без якого неможливе нормальне подльше життя України, як держави. А Ви нав"язуєте свої думки, що такого примирення ніколи не буде. Що страшніше? Питання більше риторичне.
 
Останнє редагування:

bsv

Странник
Ответ: Герои УПА

Про УПА –
Цытата:из Виктор Полищук
"Горькая правда. Преступления ОУН-УПА (исповедь украинца)"

Доказательства преступлений УПА.​

Если бы описать все злодеяния УПА против польского и украинского народа, о которых есть доказательства, то нужно было бы издать отдельную книгу, приводя лишь только факты без комментариев на сотнях страниц мелким шрифтом. Я сам собрал более ста, подписанных конкретными людьми, с указанием адреса. Но сначала приведу личные доказательства.
УПА боролись за Украину с Украинцами. Даже для Украины они были, есть и будут бандитами и фашистами.
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: Герои УПА

Про УПА –
Цытата:из Виктор Полищук
"Горькая правда. Преступления ОУН-УПА (исповедь украинца)"


УПА боролись за Украину с Украинцами. Даже для Украины они были, есть и будут бандитами и фашистами.
Вот парадокс: как так получается, что именно те области, которые по вашей логике должны были больше всего пострадать от "зверств" УПА, именно те области, где еще остались в живых свидетели их деятельности и сами ветераны УПА, поддерживают их больше всего? А ненавидят их именно на востоке, где их никогда не было. Вы не задумывались, что ненависть к воинам УПА на востоке - результат советских страшилок и перекручивания истории на нужный коммунистам лад?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Герои УПА

Друже Kramar!
Я вже задавав таке питання подібнім особам (я також чому переносити пам"ятники, як в Естонії то погано, а зносити, як під Москвою - то гарно, просив привести факти дійсно антиросійської політики Україною і ще багато іншого).
Гаспада завжди ігнорують те, що не можуть пояснити. Метод перевірений і надійний.
 

bsv

Странник
Ответ: Герои УПА

Вот парадокс: как так получается, что именно те области, которые по вашей логике должны были больше всего пострадать от "зверств" УПА, именно те области, где еще остались в живых свидетели их деятельности и сами ветераны УПА, поддерживают их больше всего? А ненавидят их именно на востоке, где их никогда не было. Вы не задумывались, что ненависть к воинам УПА на востоке - результат советских страшилок и перекручивания истории на нужный коммунистам лад?
Какой же тут порадокс? Это в СМИ подают так как вы написали. Как на самом деле трудно говорить. Но к большинству поддерживающих УПА относить я бы не стал. Потом там еще не забыли зверства УПА. Просто про них не говорят.
А говорят там, громче всех, националистические движения, под управлением полит сил, они же их спонсируют.
И подняли вопрос УПА – из политических мотивов. Национально тоталитарные силы идут к власти, а прейдут к фашизму (если конечно прейдут) И исторического примера под флагом УПА трудно еще найти. При этом забывают, что Украина многонациональная страна. И возвысить одну нацию, не унизив другую, не возможно.
Вы можете сколько угодно рассказывать какие УПА герои и какие плохие были коммунисты, кричать о своем национализме. Но восток и юг Украины никогда не разделят с вами национал-фашистскую осознанность. И чем больше вы будите кричать и навязывать свои ценности, тем больше это будет вызывать сопротивление не только на востоке и юге, а еще и на западе Украины.
Фашизм никогда долго не уживался в этом мире.
 
Зверху