Оффтопики.

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Оффтопики.

Про політику Гузара панно Равена розповіла досить змістовно. Особисто я нічого страшного не побачив.
Але якщо можна згадати політику представників різних регіонів, то починати треба з донецьких на Сумщині. Люди ще добре все пам"ятають.
я нiколи не казав, що тi донецькi гарнi...
я навiть знаю, що Сталiн теж поганець.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Юлія Тимошенко

ещё был конкурс "талантов", книги, среди которых есть про ОУН-УПА, получили спонсорскую помощь в 50 тысяч, откуда? С бюджета конечно. Сам сегодня делал про это сюжет...
Цікаво більш детально про це. А то ви так все плутаєте, що важко зрозуміти про що розказуєте. Може ви і сюжет на такому ж рівні зробили (монтажем займаєтесь?).
Я рада, що ви не працюєте журналістом, тепер трошки заспокоїлась за Академ-ТВ. Але лише трошки.
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: Юлія Тимошенко

Цікаво більш детально про це. А то ви так все плутаєте, що важко зрозуміти про що розказуєте. Може ви і сюжет на такому ж рівні зробили (монтажем займаєтесь?).
Я рада, що ви не працюєте журналістом, тепер трошки заспокоїлась за Академ-ТВ. Але лише трошки.
Не волнуйтесь, сценарий сюжетов пишут журналисты. Вы должны понимать, что в эфир выходит не всё... Всё видят лишь оператор, журналист и режиссёр монтажа.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Юлія Тимошенко

Не волнуйтесь, сценарий сюжетов пишут журналисты. Вы должны понимать, что в эфир выходит не всё... Всё видят лишь оператор, журналист и режиссёр монтажа.
Процес створення сюжету розумію Тільки ви забули про ще одну сторону, яка бачить все. І вона знаходиться по іншу сторону від телекамер.
Але ви так і не пояснили, про який саме конкурс був сюжет. Може я вам трошки відкрию таємниці бюджетного фінансування?
 

lyolia

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Юлія Тимошенко

Може я вам трошки відкрию таємниці бюджетного фінансування?
А у бюджетного финансирования есть тайны? Забавно. А не сможете ли Вы, всезнающая " панночко", более детально приоткрыть нам завесу относительно финансирования "поры" америкосами и Юлечки (иже с ней) - Березовским? Вот тогда Вы бы имели полное право кичиться своей объективностью.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

Почему когда Януковича и ПР называют бандитами и что там кто-то ставленник Путина, так фактов вам не надо.
А как только речь заходит про ЮТ, Ющенко, НУ-НС, БЮТ, ПОРА, так требуете фактов.
Двойная мораль?
Так потому что в первом случае факты есть , а во втором их нет ! :)
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Юлія Тимошенко

А у бюджетного финансирования есть тайны? Забавно. А не сможете ли Вы, всезнающая " панночко", более детально приоткрыть нам завесу относительно финансирования "поры" америкосами и Юлечки (иже с ней) - Березовским? Вот тогда Вы бы имели полное право кичиться своей объективностью.
Хм, а я маю якесь відношення до Юлі, Пори, березовського чи американців (а назва тієї нації саме так пишеться)?
Якщо ви вже влізли у чужу розмову, то хоча б прочитали про що йшла мова. Я саме питала у пана hed1n.ru що за конкурс він мав на увазі, якщо не помиляюсь, то один з конкурсів молодіжних проектів.
 

lyolia

Забанен
Оказывается в разделе политика существует понятие "чужа розмова" - это в том случае, если модератор "общается" с кем либо из форумчан, высказывая свою непогрешимую точку зрения.Если же кто-то объясняет
напыщеному умнику, что его оскорбительные замечания по отношению к взглядам других участникам форума, выглядят хамски,-это уже не "чужа розмова". За это нужно давать предупреждение. Мол, читайте и слушайте
"несвідомі" о чём умные люди говорят! А возразить, - ни-ни! Отсутствие ура-патриотической позиции, лишает права несогласных отвечать "патриотам?" адекватно, даже в вежливой форме. Впрочем никто и не сомневался! Когда Вам нужно,Вы Ravenne - форумчанка , когда что-то не по-вашему - модератор.ИМХО!


http//www.wwwboards.auto.ru/server/73142.html
 
Останнє редагування:

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Оффтопики.

Оказывается в разделе политика существует понятие "чужа розмова" - это в том случае, если модератор "общается" с кем либо из форумчан, высказывая свою непогрешимую точку зрения.Если же кто-то объясняет
напыщеному умнику, что его оскорбительные замечания по отношению к взглядам других участникам форума, выглядят хамски,-это уже не "чужа розмова". За это нужно давать предупреждение. Мол, читайте и слушайте
"несвідомі" о чём умные люди говорят! А возразить, - ни-ни! Отсутствие ура-патриотической позиции, лишает права несогласных отвечать "патриотам?" адекватно, даже в вежливой форме. Впрочем никто и не сомневался! Когда Вам нужно,Вы Ravenne - форумчанка , когда что-то не по-вашему - модератор.ИМХО!
Ви знаєте мабуть маю повне право не відповідати на ваше хамське повідомлення. Вихована людина не дозволяє так спілкуватись. Хоча мабуть ми, "напищєні умники", "свідомі", "патріоти" на таке заслуговуємо.
Де я в цій темі щось казала як модератор? Модератор я тільки коли чищу теми від порожніх повідомлень, наповнених взаємними звинуваченнями...
Коли ж людина кидає неправдиві, безпідставні звинувачення в сторону, яка стосується мене, то мовчати я не буду. Як би ви цього не хотіли.
Коли розмова іде про місцеву владу і тому подібне, а ви раптом запитуєте про американців, то я навіть за жіночою логікою нічого зрозуміти не можу.
І нарешті, навчіться не плакатись на кожному кроці які модератори погані, а хоч трошки послідкувати за собою. ІМХО
 
Зверху