АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

Интересно вы между собой общаетесь ребята. Решаете тут за тех, к числу которых себя никак не причисляете. Да и вообще фантазии у вас нездоровые какие-то. Я понял бы ещё если были причины говорить что-то о тоталитаризме, о врагах народа. А так вы судите исходя опять таки из своих представлений о мире, и приписываете это другим. Я думаю, Ющенко перед выборами таки на Сумщину приедит, вот если студентов заставят красить травку, как в 2004 перед приездом Януковича, тогда можем об этом и поговорить.
 

lyolia

Забанен
Re: Відповідь: АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

Интересно вы между собой общаетесь ребята. Решаете тут за тех, к числу которых себя никак не причисляете. Да и вообще фантазии у вас нездоровые какие-то. Я понял бы ещё если были причины говорить что-то о тоталитаризме, о врагах народа. А так вы судите исходя опять таки из своих представлений о мире, и приписываете это другим. Я думаю, Ющенко перед выборами таки на Сумщину приедит, вот если студентов заставят красить травку, как в 2004 перед приездом Януковича, тогда можем об этом и поговорить.
КОСТа, скажи пожалуста, а выплывший факт цензуры, это не тоталитаризм! Это мы сами придумали?
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

КОСТа, скажи пожалуста, а выплывший факт цензуры, это не тоталитаризм! Это мы сами придумали?
Это не факт цензуры ! Говори фактами ! (я лично в деле гор. адм. не вижу никакой цензуры :razz:)
 

lyolia

Забанен
Re: Відповідь: АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

Это не факт цензуры ! Говори фактами ! (я лично в деле гор. адм. не вижу никакой цензуры :razz:)
Уважаемый "сЧирый", читайте, если умеете, что было мной написано:
ДЕРЖАВНОЙ ОБЛАСТНОЙ АДМИНИСТРАЦИИ!
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

Затем спросим у Kramar или посмотрим сами, пустует ли Классическая Гимназия? Судя по постам Фокс Малдер там должен гулять ветер.?
Ні, там вітер не гуляє. Хоча, якщо вірити Вам, то так воно і повинно бути, бо російську мову у нас забороняють на кожному кроці. Так забороняють чи ні? Ви вже визначтесь якось, а тоді і пишіть.

P.S. Как убрали Русский язык со школьной программы? – Никто никого не спрашивал, просто одного дня его не стало, а учителей уволили. Почему не было митингов и полаточных городков? По той же причины – сейчас часто отключают воду, горячую и холодную, причем на недели, а то и месяца. Почему люди не идут митинговать и не жалуются? Наверное потому, что горячая и холодная вода в кране никому не нужна. По вашей логики так.
Еще пример, разбитая дорога, местами отсутствия дороги. Почему никто не идет митинговать и не подымает шумиху? Что неужели нормальная дорога никому не нужна
Шановні форумчани, ніхто не підкаже мені в якому місті живе bsv? Про що він говорить.
Як це прибрали, коли вивчають повним ходом? В початкових класах - підручник зветься "Родник". В старших - поки що не цікавився, але спеціально тепер дізнаюсь.
Інша справа, москвофілам хотілось, щоби російськомовними були виключно всі предмети, а українська мала той сами статус, що і іноземна (вивчалась на рівні 2-х годин на тиждень). Нічого, що все ж на Україні живемо? На ваш превеликий жаль, така країна ще є на світі. Тож, зась вам! А якщо користуватись принципом "окоза око" то кількість російських класів в Україні повинна бути пропорційна до кількості українських в Росії, відносно кількості населення. Що б ви тоді заспівали?
Щодо формування класів... Сам персонально бачив оголошення на дверях школи, що проводиться запис дітей до класів з українською та російською мовами навчання. Коли вже почався навчальний процес, дізнався, що російського класу немає. Причина виявилась простою - не набрали мінімальну квоту учнів. Що ще не зрозумілого?

Щодо інших проблем в місті... Так відключень води було не більше, ніж за андронова та Омельченка, а за невеликий термін головування Мінаєва сумських доріг відремонтовано більше (капітально Червоногвардійську, початок Дзержинського, перехрестя Прокоф"єва та Харківської, тепер Дзержинського від Леваневського до Привокзальної...), ніж за часи всіх його недавніх попередників. Але бажаючі можуть сходити помітингувати, зараз раптом всі осміліли.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

... А так вы судите исходя опять таки из своих представлений о мире, и приписываете это другим. Я думаю, Ющенко перед выборами таки на Сумщину приедит, вот если студентов заставят красить травку, как в 2004 перед приездом Януковича, тогда можем об этом и поговорить.
А також вишикувати студентів вздовж траси, по якій їхатиме кортеж, зганяти бюджетників на мітинги, в підтримку єдиного кандидата, підганяти під приїзд відкриття вулиць та свято визволення міста(!), колективного інструктажу з приводу, як треба голосувати (матеріал задокументований студентами СНАУ) та прочая, прочая, прочая...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

КОСТа, скажи пожалуста, а выплывший факт цензуры, это не тоталитаризм! Это мы сами придумали?
Вы уже как-то интересно вообще стали общаться, с одной темы на другую перескакиваете вообще без никаких исходных. О какой цензуре идёт речь?
Вообще пора уже эти темы закрывать. Хотите говорить ни о чём, есть тема оффтопики. Про "АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА" тут так ничего и не появилось.
 

lyolia

Забанен
Re: Відповідь: АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

А також вишикувати студентів вздовж траси, по якій їхатиме кортеж, зганяти бюджетників на мітинги, в підтримку єдиного кандидата, підганяти під приїзд відкриття вулиць та свято визволення міста(!), колективного інструктажу з приводу, як треба голосувати (матеріал задокументований студентами СНАУ) та прочая, прочая, прочая...
Шановний пане, а мені здаеться що це сценарій усіх політичних гілок.
Покажіть мені хоч одного "скромника" і я віддам свій голос у Вашу політичну копілку. Дозвольте: мені упевнитись в існуванні цього міфічного добродія!:)
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: Відповідь: АНТИУКРАИНСКАЯ ПРОПАГАНДА-РАСШИФРОВКА!

О какой цензуре идёт речь?
Это он имеет ввиду видимо "Сумщину" где запретили к выпуску статтю ПРРР в которой рекламой не очень пахло (скорее антиреклама других) - словом ОДА учредитель издания насколько мне известно , и имеет полное право не допускать материалы не относящиеся к закону о рекламе в виде рекламы :)
 
Зверху