"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

эт что мазохизм? пусть лучше поляки на кол сажают, но буду России все на зло делать...


думаю погибшие от польских рук считали иначе


что-то у меня мысль не исчезает что веду полемику с выходцем из западной украины... так или нет?
Щодо вихідця з Західної України - не вгадали. Прикиньте, навіть не з села(судячи з ваших дописів - українською тільки в селах та на Західній Україні розмовляють), а з Сум. Щось на моє запитання, про місто, з якого ви, відповіді так і немає
А щодо того, що поляки теж не були ангелами, але порівнявши цифри загиблих під час польського та російсько-радянського панування видно, що останні були набагато гіршими. І тому Україна все рівно має залишатися Незалежною Соборною Державою. А так як у нас держава називається Україна і мова державна українська - то все має бути на ній, а за потребою дублюватися на інші мови(наприклад, рідною мовою українську вважають 70% населення, отже як мінімум 70% фільмокопій має бути українських, таке ж з газетами та журналами).
 

HNIW

Member
сумчанин если интересно...


как раз от поляков+татар погибло намного больше если посчитать пропорционально населению

Соборною Державою мечты...


украина конечно может стать преимущественно украиноязычной, НО в границах западных областей



сколько и чего должны определять люди рублем, а не всякие засранцы из надзорных органов


бизнесс наиболее чутко ощущает потребности общества и навязывание квоты укропереводов-противоречит свободному рынку
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

сумчанин если интересно...


как раз от поляков+татар погибло намного больше если посчитать пропорционально населению

Соборною Державою мечты...


украина конечно может стать преимущественно украиноязычной, НО в границах западных областей



сколько и чего должны определять люди рублем, а не всякие засранцы из надзорных органов


бизнесс наиболее чутко ощущает потребности общества и навязывание квоты укропереводов-противоречит свободному рынку
По-перше, не рубльом, а гривнею. Тим більше квоти якраз на руку російським фільмам були, бо здається в законі "Про Кінематограф" сказано, що всі фільми мають бути українською. Про які надзорні органи ви кажете?
По-друге, щось не згадується мені, щоб поляки або татари винищили 25% населення. Якщо у вас є такі цифри - покажіть разом з джерелом одночасно.
По-третє, цифри чітко показують, що український ринок потребує українського перекладу. Але звісно ж дешевше завезти готовий з Росії. Якщо бажаєте пускати в прокат російською - продублюйте в Україні.
А про Соборну Державу - не видавайте ваші мрії за дійсне.
 

CHGrey

Rzzevskiy
По-перше, не рубльом, а гривнею. Тим більше квоти якраз на руку російським фільмам були, бо здається в законі "Про Кінематограф" сказано, що всі фільми мають бути українською. Про які надзорні органи ви кажете?
Статья 10 конституции Украины гарантирует свободное развитие,использование и защиту русск. и других языков .
Поэтому закон про кинематограф неконституционный как и про радиовещание и др.
Вообще Юшенко пора бы научиться читать хотя бы или понимать что читает. Позор - президент и не читал конституцию
 

KLear

New Member
что-то у меня мысль не исчезает что веду полемику с выходцем из западной украины... так или нет?
Таке враження, що українською мовою спілкуються тільки селяни, і Західна Україна....
Та кожен громадянин має знати і поважно ставитися до української мови..
А говорити, то якою забажаєте...Цікава й важка тема - гарна дискусія..
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Статья 10 конституции Украины гарантирует свободное развитие,использование и защиту русск. и других языков .
Поэтому закон про кинематограф неконституционный как и про радиовещание и др.
Вообще Юшенко пора бы научиться читать хотя бы или понимать что читает. Позор - президент и не читал конституцию
Стоп, ви не маєте змоги дивитися фільми російською, читати російськомовні журнали, книжки та газети?
Між іншим, Закон України "Про кінематограф" прийнятий ще задовго до Ющенка, як прем’єр-міністра, так і президента. Так що до чого тут Ющенко - я не розумію.
 
Останнє редагування:

HNIW

Member
Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Тим більше квоти якраз на руку російським фільмам були, бо здається в законі "Про Кінематограф" сказано, що всі фільми мають бути українською.

а вообще без квот и навязывания мовы слабо? если боятся отпустить на волю рынка значит знают что мова не пользуется спросом




По-друге, щось не згадується мені, щоб поляки або татари винищили 25% населення. Якщо у вас є такі цифри - покажіть разом з джерелом одночасно.
думаю что цифра иногда до 50% доходила
рекомендую почитать то что писал польскому королю гонсевский от 1647-1652гг где-то я выдержки из его писем в сети видел

По-третє, цифри чітко показують, що український ринок потребує українського перекладу..

цифры исходящие от заинтересованных сторон весьма спорны

более интересен тот факт что смотреть фильм о шухевиче в Луганске пришло что-то около 100 человек даже на халявный показ




А про Соборну Державу - не видавайте ваші мрії за дійсне.
микроимперии живут еще меньше чем империи
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: "Мови" та "языки".

давай взагалі фільми китайською дивитися?
А щодо фільму про Шухевича - вам невідоме залякування директора кінетеатру, що в останній момент довелося переносити місце показу?
Мікроімперія - це що?
Про 50% - треба не думати, а показувати факти в даному разі. Я можу думати, що Африка знаходиться на Марсі - Тим більше, я не казав, що нам треба польське панування. А про російсько-радянську владу я кажу, бо кожен день стикаюся з наслідками(наприклад, зрусифіковані міста).
Щодо вільного ринку - я вже казав, що статистика показує - український переклад більш популярний навіть у південних регіонах(наприклад, у Дніпропетровську на 18 сеансів українською прийшло на 30 людей більше, ніж на 24 сеанси російською)
Про потребу в україномовних фільмах - слова директора одного з найбільших дистирб’юторів для вас пусте? Згоден, вони зацікавлені, але в тому, щоб заробляти гроші, а до того ж ще й законослухняні, бо нарівні з завозом російських фільмокопій дублюють українсько. І спокійно собі працюють на нашому ринку та заробляють гроші.
 

HNIW

Member
китайским? мне приятнее русское дублирование
кого там пугали? чушь!
украина
ищем письма гонсевского , лещинского и др польских деятелей времен 1647-1654гг и читаем-факты там

если статистика так в пользу мовы то чего ж не отпустят все на рыночные отношения? аль статистика дутая?

мнение одного из нескольких дистрибьторов-не репрезентативно, другой может сказать обратное
 
Зверху