Досрочные парламентские выборы

Досрочные парламентские выборы


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    223

Mak$

.........................
надо было добавить вариант "пох....". лично мне щас по барабану кто там к власти придет. одни уже пришли и сами с собой поделить несмогли. щас выбирать не из кого.
 

Merime

New Member
а что так невидно ?! мне навпример отчетливо видно что часть коалиции прикидывается дураками за деньги, а часть действительно больны на голову, и не обязазательно быть врачом чтобы это видеть.
А я б ввів обов'язкове медобстеження, в першу чергу психіатра, для усіх "обранців". І оприлюднювати цей діагноз ще в передвиборчих листівках. А не щоб ми потім угадували, яке саме психічне відхилення у того чи іншого "представника народу".
 

Hasher

Mega Wave
А я б ввів обов'язкове медобстеження, в першу чергу психіатра, для усіх "обранців". І оприлюднювати цей діагноз ще в передвиборчих листівках. А не щоб ми потім угадували, яке саме психічне відхилення у того чи іншого "представника народу".
Достаточно одного IQ
 
S

SheGet'sDaft

Guest
раньше Ющенко был нерешительным.да.сейчас он изменился:стал решительным и тупым!теперь посмотрим либо в КСУ сидят честные судьи и ... ,либо увидим по результату их решения,кто им больше заплатит:тимошенковцы или голубые.а як соціалисти пруться..ііі
 

Santolege

Забанен
Это не слухи. а констатация факта.

"Юльку в президенты!" (с)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Досрочные парламентские выборы

У тебя зверюга.ua меддиплом имеется? Или ты достаточно медпрактики имеешь, чтобы диагнозы ставить "только послушав"?
Ой, ой, ой! Що я чую? І хто б казав? Перед ким, як ставити комусь зауваження, треба спочатку самому показати приклад! А поки що ми бачили лише світилу сумської психіатрії з його диагнозом:
Эй, народ! Да у вас паранойя, замешанная на гипермании величия! Лечиться однако надо
Для бажаючих переконатись - тема "Нужен ли русский язык, как второй государственный", пост № 395, автор НэпМэн.

Тепер по суті питання - разом з розпуском ВР треба і скасувати зміни до Конституції України, які передають більшість повноважень в руки депутатів.
Вимагати результатів легше у однієї людини (Президента), ніж у кагала з 450 "народних обранців". А якщо депутатам так вже не дає спокою європейська практика державного устрою, то нехай вони спочатку засвоють інші європейські практики - відсутність депутатського імунітету, обов"язкова відставка в разі будь-якого скандалу (в Європі, через слова "казли", "забєрітє єго на х..", або після того, як розправишся з журналістами про політичну кар"єру можна забути назавжди), а то і просто парламентаризм з людським обличчям.
Інакше закінчиться все не дуже оптимістично: спочатку вони скасували президентську форму правління, потім вони скасують і посаду Президента або будуть обирати його в стінах парламенту, але вже самі, без нас... Наступний крок - обрання депутатів Верховної Ради силами самих депутатів (обиратимуть себе самі). А ми вже точно станемо не потрібні.
 
Останнє редагування:

НэпМэн

New Member
Re: Відповідь: Re: Досрочные парламентские выборы

Ой, ой, ой! Що я чую? І хто б казав? Перед ким, як ставити комусь зауваження, треба спочатку самому показати приклад!

Ну что ты, Фокс, ты все перепутал :) - это модераторы должны показывать пример. Что уж возьмешь с пользователя, если модер флудить и брызжет пеной изо рта... Поневоле последуешь его примеру ;)
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Досрочные парламентские выборы

По-перше, модератор цього розділу пан Шалений вітер (наскільки я вмію читати), а пан Зверюга.ua такий же звичайний користувач (принаймні, в розділі ПОЛІТИКА), як і всі ми.
По-друге, це не флуд, це порушення правил розділу, зокрема:
Без диплома врача психиатра диагнозы не ставить и нейроны в мозгах не считать. Дурбецылами не обзываться.
(Джерело - Правила раздела. Объявления модераторов. Автор - КОСТа).
А по-третє, я цитував Ваш пост від 22.03.2007 року, а Вас обурив пост від автора Зверюга.ua від 03.04.2007 року. Тобто Ваш пост з постановкою медичних діагнозів був першим. Так хто з кого брав приклад?
 

НэпМэн

New Member
Re: Відповідь: Досрочные парламентские выборы

По-перше, модератор цього розділу пан Шалений вітер (наскільки я вмію читати), а пан Зверюга.ua такий же звичайний користувач (принаймні, в розділі ПОЛІТИКА), як і всі ми.
По-друге, це не флуд, це порушення правил розділу, зокрема:
(Джерело - Правила раздела. Объявления модераторов. Автор - КОСТа).
А по-третє, я цитував Ваш пост від 22.03.2007 року, а Вас обурив пост від автора Зверюга.ua від 03.04.2007 року. Тобто Ваш пост з постановкою медичних діагнозів був першим. Так хто з кого брав приклад?
Нет-нет, меня обурил не только этот пост, а много предыдущих его постов, просто возмутиться я решил в этот раз. Что ты, в данном случае хронология неверна ;) Или мне последовать твоему примеру и назвать номера всех его постов, которые меня обурили?
Порушення, которые ты цитировал - так это ж и касается постов пана Зверюги, не обратил внимания?
А банить он человека хотел за какое-то хамство (он видимо особо зоркий, потому что лично я хамство заметил только в его постах) не в разделе "Политика" разве?
Или модер должен не нарушать правила исключительно в модерируемых им разделах, а на другие это не распространяется?
 
Зверху