Досрочные парламентские выборы

Досрочные парламентские выборы


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    223

Skripka

Жизнь кажется другой...
Лед тронулся, господа присяжные заседатели, лед тронулся. Закон подписан. Даешь новые выборы!:youshenko

Вопрос: а толку???? что-то изменится??? Что-то мало верится:(

P.S. Может будет лишняя возможность студентам подзаработать;)
 

Merime

New Member
А дальше будет не скучно :)
Та не піддавайтесь на "голубі" провокації: нічого страшного не буде. Ну будуть вибори, підемо проголосуємо, оберемо, кого вважаємо за потрібне. Це не апокаліпсис. У всякім разі для нас з вами. Для тих, хто накрався, напродавався і знає, що йому вже нічого не світить - для тих є справді привід для паніки.
 

Merime

New Member
Вопрос: а толку???? что-то изменится??? Что-то мало верится:(

P.S. Может будет лишняя возможность студентам подзаработать;)
І то непогано. До того ж буде можливість проявити себе новим силам, бо старі вже здається себе вичерпали.А найголовніше дасть змогу людям формувати свою громадянську позицію.
 

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
у мене є така думка,чи після цієї революції проведемо нарешті люстарцію чи ні? чи й надалі будемо натикатися на ті ж самі граблі?
Чи знову Царенки,Щербані,Януковичи и тд...будуть мати право займатися керівництвом державою?
Я думаю що найголовніше зараз - це вимагати проведення люстарції в україні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

sniper

New Member
Та не піддавайтесь на "голубі" провокації: нічого страшного не буде. Ну будуть вибори, підемо проголосуємо, оберемо, кого вважаємо за потрібне. Це не апокаліпсис. У всякім разі для нас з вами. Для тих, хто накрався, напродавався і знає, що йому вже нічого не світить - для тих є справді привід для паніки.
А может лучше пусть будут те, кто уже наворовал, чем те, кто ещё нет?
 

sniper

New Member
у мене є така думка,чи після цієї революції проведемо нарешті люстарцію чи ні? чи й надалі будемо натикатися на ті ж самі граблі?
Чи знову Царенки,Щербані,Януковичи и тд...будуть мати право займатися керівництвом державою?
Я думаю що найголовніше зараз - це вимагати проведення люстарції в україні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Предлагаю добавить в наш герб грабли.
 

fcuk

too busy to fcuk
вот и не досчитался бюджет 400 миллионов "лишних" грн. меняем шило на мыло.
 
Зверху