Ющенко

  • Автор теми atos
  • Дата створення

Проголосували б Ви за Ющенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    194

rfvgy

Ukrainian
Згоден. Чому всі кивають на Ющенка - і сякий і такий? А що ви робите? Якщо ви не згодні з ситуацією, чому мовчите? І тільки тут, заховавшись за ніками, хорохоритесь?
Це схоже на царсько-сталінську відрижку - туга за сильною рукою. Якщо б Ющенко всіх "мочив у сортирах" ви б його більше поважали, ніж зараз, коли він дивиться на свій народ і що бачить? "Народе буз пуття, без честі, без поваги", сказав колись наш земляк Пантелеймон Куліш.
Я також згоден.З тим що сказали Ви,та Фокс Малдер.
Але і Ющенко повинен щось робити як гарант конституції.
На ділі виходить що законно захистити себе,та свої права неможе навіть він .Я вже мовчу про простих громадян.
 

Satori

Well-Known Member
К сожалению именно благодаря Ющенко мы опять в заднице и даже не известно на сколько лет. И толк будет только тогда когда найдется сила и ее лидер которые открыто поставят задачу и президента убрать от власти, а уж потом всех остальных. Иначе болото "универсалов" и продажных круглых столов не закончится. Время идет, жизнь тоже, от совка нас отделяет все больше и больше времени и ВСЕ ЭТО время нами прожито впустую, по большому счету.
 

Merime

New Member
К сожалению именно благодаря Ющенко мы опять в заднице
Не бачу логіки у ваших міркуванннях, шановний Satori. Хіба Ющенко нас туди тягне? А мені так здається, що ми звідти і не вилізали. А "коаліція" злочинців, перевертнів та упирів заштовхує нас усе глибше. Ще й залякує, що не допустить, мовляв, ніяких "маршів протесту". А наш народ такий, чим більше залякують, тим більше збереться народу. Коли закликав до походу Луценко, я йти не збирався, але коли скаже Янукович не ходити - я піду.
 

Satori

Well-Known Member
Логика-не логика а следствие прямое. Никто пока еще роль личности в истории не отменял. И если мои поступки не особенно то влияют на жизни миллионов - то поступки или если хотите бездействие и трусость, я лично иначе это никак не назову - личностей на самом верху власти отражаются - УВЫ! - на жизни многих миллионов. Нас с вами. Потому и бесит что бандиты не в тюрьме а при власти и именно благодаря господину президенту.
Извините, но демократия замешанная на соплях не надолго. Нужен настоящий цемент. Умная и решительная а главное последовательная политика.
А Ющенко нас никуда уже не тянет. Как президент он бессмысленен.
И слушать его следовательно нет ни малейшего смысла. Все по кругу.
Это не демократия а просто демагогия.
Надо все это поскорее забыть.
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Ющенко

Ющенко надіявся на суди та закон, тобто відразу прагнув стати добрим для всіх та робити все по закону, але такого у нас ніколи не буде, так як суди залишились такими ж продажними, всюди сидять люди якраз цих бандитів. І ще, з приходом Ющенка на посаду всі відразу стали думати, що все буде добре, але забули про дуже важливу річ: щоб гарно жити треба гарно працювати, а з цим у нас проблеми. І ще поважати закони, а з цим в нас проблеми ще більші - свої ж закони не виконують навіть законотворці, що вже казати про простий народ.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Ющенко

Ющенко надіявся на суди та закон, тобто відразу прагнув стати добрим для всіх та робити все по закону, але такого у нас ніколи не буде, так як суди залишились такими ж продажними, всюди сидять люди якраз цих бандитів. І ще, з приходом Ющенка на посаду всі відразу стали думати, що все буде добре, але забули про дуже важливу річ: щоб гарно жити треба гарно працювати, а з цим у нас проблеми. І ще поважати закони, а з цим в нас проблеми ще більші - свої ж закони не виконують навіть законотворці, що вже казати про простий народ.
Таке враження що він не розуміє того що в країні коїтся :( (коли-ж нарешті він зрозуміе що нельзя вести переговори с тими кто зганьбив своє імя фальсифікувавши вибори)
 

Dessert

Active Member
я в Ющенко разочарован, с его "любими друзями" теперь я за
Ю. Тимошенко(БЮТ)!!!
 

Andys

New Member
Re: Відповідь: Ющенко

Ющенко надіявся на суди та закон, тобто відразу прагнув стати добрим для всіх та робити все по закону, але такого у нас ніколи не буде, так як суди залишились такими ж продажними, всюди сидять люди якраз цих бандитів. І ще, з приходом Ющенка на посаду всі відразу стали думати, що все буде добре, але забули про дуже важливу річ: щоб гарно жити треба гарно працювати, а з цим у нас проблеми. І ще поважати закони, а з цим в нас проблеми ще більші - свої ж закони не виконують навіть законотворці, що вже казати про простий народ.
быть добрым для всех и поступать по закону - это совершенно разные вещи. Чего стоит история с его сынком и его машиной.
 

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Ющенко - замечательный президент при премьере Тимошенко и министре финансов Пынзеныке.
Эта троица друг без друга смотрится плохо.
 
Зверху