Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Life-ua

+ плюс - минус
Согласен :) Только если это возражение на мой пост, то не вижу противоречий :wacko:
Я не дивуюсь що ви не бачите :thk: УПА боролись за незалежність України - як від більшовиків , так і проти фашистів (на своїй землі) . Тоді була война - і я вірю що було багато нехороших людей зі всіх сторін , але найбільш знищували Українців - це Радянско-Сталінский режим устроївший ісуцственний голодомор в Україні (знищивши мільони Українців) так так звані отряди НКВД (які не краще нічим тіх же фашистів)
 

Santolege

Забанен
панi Ravenne, факты и обоснования не имеет смысла предоставлять ибо я не стараюсь переубедить кого-либо, я лишь (повторюсь ещё раз) высказал свою точку зрения.

панi Ravenne та пан Life-ua, откройте\протрите\купите очки глаза (нужное подчеркнуть), но я не писал, что СС "Галичина" была частью УПА, не стоит выдавать желаемое за явное.

P.S. Извините, но вступать в риторические споры по поводу придирания к написанному, не считаю целесообразным ибо это есть "флуд".
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Герои УПА

панi Ravenne, факты и обоснования не имеет смысла предоставлять ибо я не стараюсь переубедить кого-либо, я лишь (повторюсь ещё раз) высказал свою точку зрения.

панi Ravenne та пан Life-ua, откройте\протрите\купите очки глаза (нужное подчеркнуть), но я не писал, что СС "Галичина" была частью УПА, не стоит выдавать желаемое за явное.

P.S. Извините, но вступать в риторические споры по поводу придирания к написанному, не считаю целесообразным ибо это есть "флуд".
1. Все таки, варто подумати про факти. Мене не треба "переубеждать". Ви кидаєте необґрунтовані звинувачення. Вас не навчили з дитинства відповідати за свої слова?
2. Ви згадали СС "Галичину" в темі про УПА, у відповідь на повідомлення про те, що УПА-герої. Як ще розуміти Вас? Для логічних висновків не потрібні окуляри.
З.І. Суперечка-це аргументовані відповіді співрозмовників. Не Ви перший спробували показати себе в гілці Політика таким чином, не Ви останній. Тому і сказала, що нецікаво.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: Герои УПА

1. Все таки, варто подумати про факти. Мене не треба "переубеждать". Ви кидаєте необґрунтовані звинувачення. Вас не навчили з дитинства відповідати за свої слова?
2. Ви згадали СС "Галичину" в темі про УПА, у відповідь на повідомлення про те, що УПА-герої. Як ще розуміти Вас? Для логічних висновків не потрібні окуляри.
З.І. Суперечка-це аргументовані відповіді співрозмовників. Не Ви перший спробували показати себе в гілці Політика таким чином, не Ви останній. Тому і сказала, що нецікаво.
Підтримую ! ;)
 

НэпМэн

New Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Прошу, навіщо ці американізми. Було б досить українського звертання "пані".
Можу вислати аватарку, вставите в рамочку і будете милуватись. Так буде більше користі, ніж ви будете демонструвати голий зад Ваших думок.
Позвольте, пани, Вас поправить: мадам - это так французы говорят, а не американцы. Ну ничего, Вы же не обязаны все знать, тем более это довольно специфические знания, доступны далеко не каждому...
Аватарку высылать не надо, ведь что смотреть на нее да Вас вспоминать, я лучше с Вами так, вживую ;)
А насчет "голого зада" моих мыслей - мне очень понравилось демонстрировать their’s ass гуманистычным радикалам вроде Вас :)
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Позвольте, пани, Вас поправить: мадам - это так французы говорят, а не американцы. Ну ничего, Вы же не обязаны все знать, тем более это довольно специфические знания, доступны далеко не каждому...
Аватарку высылать не надо, ведь что смотреть на нее да Вас вспоминать, я лучше с Вами так, вживую ;)
А насчет "голого зада" моих мыслей - мне очень понравилось демонстрировать their’s ass гуманистычным радикалам вроде Вас :)
Не приставай к дівчині ! У нас тут тема про УПА :)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Герои УПА

Не считаю бандитов из УПА героями.
Приравнивать их к ветеранам ВОВ будет несправедливо и кощунственно.
Понимаю, что в УПА были и нормальные люди, они "пошли" туда насильно или по глупости.
Памятник Бандере или другому бандиту (Шухевич, Мельников и т.д.) в Сумах - будет позором.
Дозвольте Вам разом з Непманом нагадати трішечки історію. Колись давно в Україні було народне повстання під назвою "Коліївщина" (1768 рік) проти польського гноблення. Обурені українці, яких важко підняти, але потім так само важко зупинити, мстились за багатолітні кривди: громили польські загони, палили маєтки польської шляхти, звільняли рідний край. Повстання охопило майже всю Україну, перемога повсталих була лише питанням часу, тим більше, що гайдамаки очікували на допомогу - "православних братів росіян". В школі ви мабуть вчили чим повстання закінчилось: російський царат в черговий раз прийшов на допомогу "братам малоросам" - направили делегацію начебто як військову поміч, потім фуршет з обов"язковою горілкою, під час якого ватажків пов"язали, а потім регулярною армією напали і на самих повстанців. Залишившись без ватажків, та приголомшені такою підступністю "православних братів" гайдамаки були морально знищені... Повстання стало швидко згасати а потім і зовсім було придушене... (Це я трішечки про слова НепМана про те, що Україна завжди бігла до "царя батюшкі" який неодмінно виручав. Двох таких "виручань" після Переяславської угоди було досить, щоби показати свою справжню суть).
Одного ватажка Максима Залізняка було заслано до Сибіру російським царатом, а другого - Івана Гонту - видано Польщі, де його і стратили (справді, типова "братерська" допомога). Більше того, в Російській імперії офіційна пропаганда створила образ гайдамака, як кривавого бандита-головоріза, проти чого виступав наш поет Тарас Шевченко:

"Гайдамаки не воины -
Разбойники, воры,
Пятно в нашей истории..."
Брешеш, людоморе!
За святую правду-волю
Розбійник не стане,
Не розкує, закований
У ваші кайдани
Народ темний, не заріже
Лукавого сина,
Не розіб`є живе серце за свою країну

Т.Шевченко (Холодний Яр).

За ці і подібні до цього вірші з Шевченком царат розправився (це ви точно в школі вивчали).

До чого це я веду? Особисто я вбачаю повну аналогію з нашим часом: так само пропаганда СССР в свій час створила негативний образ тих національних рухів, хто не бажав підкоритись (УПА в Україні, "лісові брати" в країнах Балтії, Армія Крайова в Польщі...). Ви або і досі перебуваєте під впливом цієї пропаганди, або просто категорично відкидаєте будь-яку ідею державної незалежності України (тобто є послідовниками шовіністичних поглядів).
В усякому разі історія розставила сама всі крапки над "і": в наш час вже ніхто не називає гайдамаків головорізами, а Коліївщину зграєю бандитів.
Те ж саме буде і з УПА - справа лише в часі, бажаєте ви того чи ні.
Це для нас єдиний шлях - шлях примирення, шлях, яким пройшли цивілізовані країни... Іспанія вже давно не ділить людей на "республіканців" та "франкістів", Польща давно поставила знак рівняння між вояками Армії Крайової (підтримувалась країнами Заходу) та Армії Людової (підтримувалась СССР). Навіть ваша улюблена Росія однаково шанує і більшовиків і білогвардійщину (канонізували Ніколашку Романова-"кривавого", реабілітували Колчака, з почестями перепоховали Денікіна, а його дочку особисто приймав Путін). А чим відрізняється УПА від Добровольчеської армії Денікіна? Так само боролись проти більшовиків, так само і Денікін і Бандера відмовились співпрацювати з німцями в часи ІІ Світової; різниця хіба що хронологічна (25 років). Ось тільки Денікін і Колчак то "цяця", бо вони воювали за "єдіную і нєділімую матушку Расєю", а УПА - "кака", бо воювали за незалежну Україну, а "хахлам нєположено іметь нєзалєжність". Про це постійно нам трезвонить кремлівська пропаганда, і як бачим, находить прихильників у персонах, подібних вашим.

Тепер, щодо
Приравнивать их к ветеранам ВОВ будет несправедливо и кощунственно
Так це вже давно зроблено. Здається, в 1994 році ВР прийняла закрн, згідно з яким прирівнюються в правах до ветеранів ВВВ ветерани УПА, які перебували в її лавах з 1941 по 1944 роки і незаплямували себе злочинами проти людства (тобто в той період, коли УПА воювала лише з німцями, а не з Червоною армією; за точність формулювання не берусь казати, але ідея така). Я сам лише нещодавно дізнався про цей закон, можливо, хтось розкаже про нього більш детально. Цим самим визнається, що ніякої співпраці між УПА і німцями не існувало, але про це чомусь старанно замовчується і не згадується. Суперечка зайшла в глухий кут, коли виноситься пропозиція прирівняти всіх ветеранів УПА з ветеранами ВВВ.
 

Santolege

Забанен
Перечитав ещё раз все комментарии в ветке Политика, понял пару вещей:

1) ядро или основа украинского национализма - это животная ненависть к России и русским как по-национальности так и по языку.

2) украинские националисты живут прошлым (соответственно не имеют будущего), переиначивают факты (переписывают историю в выгодном для себя свете) и не терпят инакомыслия (если человек имеет противоположную точку зрения, то его всячески пытаются заткнуть).


P.S. Уважаемые паны "свыдомые", можете не напрягаться писать многостраничные тирады по поводу этого поста, нету смысла просто ^_^
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Герои УПА

Намагаєшся вести дискусію коректно і толерантно, а у відповідь отримуєш лише аргументи типу "сам дурак, националист поганый".

Тоді і я зроблю висновки:

1) ядро великодержавного російського шовінізму це хронічна тваринна ненависть до всього і всіх: українці погані, бо балакають про "нєзалєжність" та згадують голодомор, Європа і НАТО погані, бо живуть краще за нас, країни Балтії погані, бо вони по суті європейські країни, їх вже приймають в об"єднану Європу, грузини і молдавани погані, бо не хочуть підставляти шию, тому скажемо, що вони нас травлять отруйними винами і "боржомами", США погані, бо не хочуть "підсунутись" і допустити нас до світового лідерства і прочая, прочая, прочая... Як результат - сучаcна Росія перегризлась не лише майже з усіма сусідами, провідними країнами світу, а навіть і з "союзними" білорусами.

2)Російські великодержавні шовіністи сподіваються на те, що вони мають майбутнє, не терплять інакодумства та зовсім не наводять ніяких фактів (мабуть тому, що історії не знають зовсім, або зіткнулись з історією, дещо відмінною від творів Карамзіна).

Щодо того, що Вас
всячески пытаются заткнуть
, то не смішіть людей, щось я такого не пам"ятаю. Ви на форумі почуваєтесь надто вільно і комфортно. Затикають, це коли ФСБ відловила хлопця-українця в Інеті за вживання слова "кацапи", і притягла до відповідальності (зрозуміло, що до слова "хохол" в Росії не такі жорсткі вимоги). Ось як "у них" затикають. Шкода, що подібне не практикується в Україні, а то б ви були першими клієнтами.
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Перечитав ещё раз все комментарии в ветке Политика, понял пару вещей:

1) ядро или основа украинского национализма - это животная ненависть к России и русским как по-национальности так и по языку.

2) украинские националисты живут прошлым (соответственно не имеют будущего), переиначивают факты (переписывают историю в выгодном для себя свете) и не терпят инакомыслия (если человек имеет противоположную точку зрения, то его всячески пытаются заткнуть).


P.S. Уважаемые паны "свыдомые", можете не напрягаться писать многостраничные тирады по поводу этого поста, нету смысла просто ^_^
Ну, Сантол, ты расмешил. :).
Пожалуста не коментируй, то что я смеюсь с твоих пунктов, но они смешны. Да, не напрягайся, нету смысла... Лучше сам его прочти.
 
Зверху