Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Відповідь: Герои УПА

Найбільшу лють української старшини викликало укладення у Вільнюсі в 1656 р.
миру між московським царем і поляками без усякої на те згоди українців; більше то-
го, спеціально послану українську делегацію навіть не допустили до переговорів. По-
боюючися, що московити принесуть у жертву українські інтереси, гетьман і козацькі
полковники відкрито звинуватили царя у зраді й порушенні Переяславської угоди.
У роздратованому листі до царя Хмельницький порівнював поведінку московитів
з поведінкою шведів: «Шведи — люди честі: пообіцявши дружбу і союз, вони дотри-
муються слова. Проте цар, уклавши перемир'я з поляками і маючи намір
повернути нас в їхні руки, вчинив з нами безсердечно». (c) Субтельний
Дякую, друже game over man за підтримку. А то "гаспада шовіністи" згадують Хмеля, та посилаються на Субтельного, а в результаті "не відають, що творять".
Ще їм слід нагадати, що розчарований такою поведінкою Москви, Хмельницький захотів розірвати Переяславську угоду, і укласти нову зі шведським королем, але смерть в 1657 році не дала йому здійснити задумане. А вже через 10 років територія України була поділена між Московією та Реччю Посполитою (Андрусівська угода 1667 року).
Ось таке "чудове звільнення від поляків", ось так допоміг "царь-батюшка".
 
Останнє редагування:

cem

gott mit uns
Відповідь: Герои УПА

еххх, хлопці. Мацепа кращий!
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Герои УПА

1) ядро или основа украинского национализма - это животная ненависть к России и русским как по-национальности так и по языку.
Основа українського націоналізму-це любов до своєї Батьківщини і ненависть до її ворогів. Ви до себе в квартиру приймаєте знайомих. Разом виросли, чому б не жити разом. Але раптом ці гості починають заводити свої порядки і вказувати вам як жити. Ви будете мовчки терпіти чи просто викинете їх з дому? А уявіть, що ваша дружина чи діти, підтримують гостей...
переиначивают факты (переписывают историю в выгодном для себя свете)
Я тільки почала читати викладені ваші статті. Але сенсу продовжувати нема, бо слова з першого джерела (Субтельний "Історія. Україна") вирвані з контексту. Хто хоче ознайомитись-ось декілька відсканованих сторінок.


и не терпят инакомыслия (если человек имеет противоположную точку зрения, то его всячески пытаются заткнуть).
Здається тільки Ви тут намагаєтесь когось заткнути. Бо не можете нічого відповісти на розумні доводи окрім: свыдомы, нацыоналысти, та вы все такие тут растакие, зато Я!

P.S. Уважаемые паны "свыдомые", можете не напрягаться писать многостраничные тирады по поводу этого поста, нету смысла просто ^_^
Та я не заради Вас напрягаюсь. Мені байдуже, як Ви псуєте своє життя чи що думаєте, поки Ви не станете на моєму шляху чи не почнете вчити моїх дітей. Я стараюсь для інших, які ще не втрачені для нашої країни, які не мають змістовної наукової бази для висновків і можуть сприйняти Ваші слова за аргументовані.
Мені шкода Вас і Вам подібних, Вам мабуть важко живеться. Прокидаєтесь у такій неулюбленій країні, чуєте таку неулюблену мову (о, боже, нею ще можуть змушувати відповідати в школі, університеті або заповнювати документи на роботі). А ми живемо, працюємо, маємо мету в житті: здорова сім"я, робота для добробуту своєї країни і себе, діти, які любитимуть свою батьківщину, шануватимуть її історію і будуватимуть її майбутнє. Може пафосно, може націоналістично, патріотично, пахне нацизмом чи фашизмом. Думайте як хочете. Я знайшла своє місце в цьому житті. А Ви?
 

Santolege

Забанен
Ravenne, в вашей жалости не нуждаюсь, пожалейте лучше себя, как особу с промытыми мозгами и зомбированную по самый мозг костей (извиняюсь за тавтологию). Продолжайте дальше обливать грязью, это у вас лучше всего получается. Собственно ваш словесный понос подтверждает 2-й пункт моих суждений об украинском национализме.
Продолжайте дальше ненавидить Россию, русских и русскоговорящих - этим вы будете подтверждать 1-й пункт.

P.S. Ваше место сейчас на кладбище истории, где вы с изуверством всё перекапываете и уродуете. Продолжайте в том же духе.
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Герои УПА

молодий чоловіче у вас Про Російський маразм - будь-ласка лікуйтесь.

Прошу вас не "наїздити" на мою колегу, пані, Ravenne.
 

zlodey

New Member
Ravenne, в вашей жалости не нуждаюсь, пожалейте лучше себя, как особу с промытыми мозгами и зомбированную по самый мозг костей (извиняюсь за тавтологию). Продолжайте дальше обливать грязью, это у вас лучше всего получается. Собственно ваш словесный понос подтверждает 2-й пункт моих суждений об украинском национализме.
Продолжайте дальше ненавидить Россию, русских и русскоговорящих - этим вы будете подтверждать 1-й пункт.

P.S. Ваше место сейчас на кладбище истории, где вы с изуверством всё перекапываете и уродуете. Продолжайте в том же духе.
Вы хоть как не вылизуйте ... России всё равно вы для них будете хохлами.И это ещё не известно хто на кладбище истории посмотрите на результаты голосования на первой странице и это в приграничной с Россией територии
 

Santolege

Забанен
Правы были люди, вы больны, причём неизлечимо.
Ну что же, варитесь в собственном соку, паны "свыдомы".
 

Santolege

Забанен
Панам националистам заняться нечем,так Новодворскую подсовывают. Детский садик полный. Один наци "попу" подставил, остальные подлизали и довольно закатывают глаза.
Вы на большее не способны, вся ваша гнилая сущность видна и так.
 
Зверху