Автокефалія Української Православної Церкви

Билли Бонс

Well-Known Member
Второй день со всех сторон ликуют.С томосом понятно - это лицензия на торговлю благодатью.И в каком месте мне теперь ожидать улучшений в жизни?

З.Ы. китайцы луноход запустили, а мы всё крестимся...
 
Останнє редагування:

rfvgy

Ukrainian
You must be registered for see medias

06.01.19 10:35
Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви
У церкві святого Георгія в резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю Патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви.


Про це повідомляє із посиланням на .



Під час вручення Томосу в храмі були представники української церковної та світської делегації.

Після вручення Томосу почалася божественна літургія, яку спільно відправляють Вселенський патріарх Варфоломій і митрополит Епіфаній.

Після вручення Томосу про автокефалію створення помісної Православної церкви в Україні можна вважати завершеним, і після цього має початися процес визнання її іншими помісними церквами світу.


Томос є патріаршою та синодальною грамотою про надання автокефалії (незалежності) православній церкві та визнання її рівною серед інших 14-ти помісних православних церков.

Як відомо, сьогодні православні західного обряду відзначають свято Богоявлення (Водохреща), тому служба починається з освячення води, також після вручення Томосу і божественної літургії відбудеться церемонія освячення води в затоці Золотий Ріг.


Нагадаємо, Вселенський патріарх Варфоломій учора, 5 січня, Томос про автокефалію Православної церкви України.

 

rfvgy

Ukrainian
З.Ы. китайцы луноход запустили, а мы всё крестимся...
Дозвольте запитати . Вам від совєцького ,,лунного трактора ,, щось перепало ?
Я крім черг за всим і пригадати нічого не можу . Що правда більшість тоді не хрестилась ( було не модно :devil: )

P.S. Користь в Автокефалії є , а це не матеріально і розтягнуто на роки й покоління .
 

Билли Бонс

Well-Known Member
розтягнуто на роки й покоління .
Лет на 300 еще крестики,свечечки и бородатые туши в черных платьях?Лично мне похеру - хоть Томос,хоть Джериус,хоть Христос,хоть Дагон.Удручает лишь восторг вокруг этого мракобесия - 2019 год...:fubar:

Я крім черг за всим
Гуглом переводим?:think:
 
Останнє редагування:

rfvgy

Ukrainian
Лет на 300 еще крестики,свечечки и бородатые туши в черных платьях?Лично мне похеру - хоть Томос,хоть Джериус,хоть Христос,хоть Дагон.Удручает лишь восторг вокруг этого мракобесия - 2019 год...:fubar:
You must be registered for see images


:D :angel:

Я на початку теми писав щось подібне .... про 2019 і нашу відсталість ....
Але нічого не поробиш , 333 роки українців привчали вірити московським попам , років 100 доведеться переучувати .

Гуглом переводим?
:shake: ....помилився :banghead:
 
Зверху