Чи треба сьогодні українцям ставати до зброї?

Чи треба сьогодні Українцям ставати до зброї?

  • да

    Голосів: 40 65.6%
  • нет

    Голосів: 21 34.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    61

Whisper

Well-Known Member
В своїй хаті своя правда .... далі по тексту. Але ось так сталося , що і хата як би не зовсім своя , і правда чужа ... Не подобалась москалям ( не мішати з росіянами взагалі ) ніколи ні наша правда , ні сила , ні воля . А зараз вони вирішили , що можуть все наше прибрати до своїх ручонок загрєбущіх . Нормальна реакція - надавати по ручьонкам .
Кажуть , нам незалежність була дана ( мабуть , Всевишнім , бо все від нього ) як би авансом. І таке життя , що треба , мабуть , підтвердити свої права на незалежність , свободу і права . Так я розумію нашу Долю.
Так що , особисто я за те щоб захищати країну, - заради себе і заради моїх земляків. Буду намагатися бути корисним по мірі моїх можливостей і здібностей. Гадаю , що гуртом нам під силу подолати ворога. Тим більше , що Правда на нашему боці і на нашему боці підтримка всіх гарних і адекватних народів світу.
Ну і , - фанатизму не треба , я гадаю . Боронити країну треба з розумом. І , вважаю , надлишкова жорстокість теж не потрібна , бо це така штука , що вертається бумерангом.
Ось , якось так. ;)
 

Fate Computers

Your destiny
Ну что я имею Вам сказать по этому поводу.

1. Везде хорошо, где нас нет. (Это я и про евросоюз и про остальные места куда нас зовут, а если не зовут, то мы туда сами лезем)
2. Читая про нашу власть, и прошлую и настоящую я полностью согласен с оратором выше, который описал 48 тыс :) Это факт и от него ни куда не денешься.
3. Не согласен только с тем, что "пусть гниет"... Ведь как гниет страна, так же гнеем и мы (и от этого мы не куда не денемся, разве что уйдем куда зовут или сами куда-то залезем, тогда см. пункт 1 :) )
4. Поменять шило на мыло я бы тоже не хотел. (это я про власть). Мое мнение, что та власть хапала у карманы, теперь и эта будет возмещать свои потери после финанс. майдана (правду из слов не выкинешь). Крича на яныка про межгорье, поставьте себя на его место... Было бы тоже самое, но если бы были чуть чуть умнее, сделали бы это не на территории украины, но УВЫ это наш минталитет. Все грести у СВОИ карманы.
5. Что касается войны, то как не горько это говорить мы готовы только к партизанской войне. Ибо быть пушечными мясом как наши деды в 41м мы не хотим, т.к. "вумни дуже". Хочет только западная украина, но заметьте она далеко :) Так к слову, в "сотне" сколько западенцев? Почему? Отвечайте каждый сам для себя. А мы тут в 60ти км от границы. :( И нам первым тут отмашку давать.
6. Кому на руку "война"? Задайтесь реальным вопросом? Кто на это снова заработает? А мы просто положим головы.
7. Если и воевать то не за старую и не за новую власти, ибо они у браздов правления уже были. Вот мое мнение.

ЗЫ: Что касается крыма, но не пройдет и чуть чуть времени и сами крымчане об этом пожалеют. Т.к. уже в новых паспартах РФ нет данных о прописке. Дальше думаю все логично и просто :)
 
Останнє редагування:

GEB

Well-Known Member
Якщо хтось хоче відвідати Крим, і подивитися як там радісно, запитай в мене. Я майже щойно звідти. Братися за зброю? Зараз це навіть не питання, це необхідність. І неважливо що для когось зробила ця країна, чи політики. Ми будемо відстоювати не політиків, а свою землю. І я не можу передати вам, наскільки безсилим я почував себе в Севастополі, коли поруч ходили окупанти зі зброєю, а я нічого не міг зробити! Не дай вам бог відчути подібні емоції. І повірте, якщо загарбник прийде сюди, його треба буде знищити, остаточно, з холодним розумом і розрахунком.
 

Whisper

Well-Known Member
Якщо хтось хоче відвідати Крим, і подивитися як там радісно, запитай в мене. Я майже щойно звідти. Братися за зброю? Зараз це навіть не питання, це необхідність. І неважливо що для когось зробила ця країна, чи політики. Ми будемо відстоювати не політиків, а свою землю. І я не можу передати вам, наскільки безсилим я почував себе в Севастополі, коли поруч ходили окупанти зі зброєю, а я нічого не міг зробити! Не дай вам бог відчути подібні емоції. І повірте, якщо загарбник прийде сюди, його треба буде знищити, остаточно, з холодним розумом і розрахунком.
Ви б розповіли не стільки про ваші особисті враження ( у нас тут майже такі самі ) , а про настрої людей в Криму ! Бо , наприклад , східняки теж вважають Донецьк та ін своєю землею , і готови її боронить , але не факт що боронить саме від россіян. Така ось фігня.
 

GEB

Well-Known Member
Настрої... Ситуація насправді складна. Візьмемо Севастополь. Місто в якому мешкає близько 50 на 50%. Українці і роSSіяни. І це повна маячня, коли пишуть що там роSSіян більшість! У кожного другого український паспорт! Але, уявіть собі ситуацію. Я українець, живу там, і там же, знаходяться козачки з ростова, чётники з сербії, чечени, і інший сброд, який я навіть не зміг ідентифікувати. Там же, є молодь, завезена з роSSії для підримки місцевих, молодь яка дійсно хоче в роSSію, і пенсіонери, які хочуть в СРСР, а ще 18.000 військових, з роSSії. АЛЕ - українця, там нема кому захистити, міліція бездіє, військові блоковані, влада навіть потрапити туди не може, натомість якщо ти вигукуєшь пророSSійські лозунги - тебе підтримають, і захистять. От і склалася ситуація - що купка молодиків з жінками істеричками, можуть під прикриттям військових, забрати Крим. Розумієте? За мої пости на форумах, мені намагалися спалити автівку, опубліковали адресу в мережі домашню, і школу де навчається дитина. І що я міг зробити, окрім як вивезти всіх звідти? Українці, що мешкають в Криму, могли вийти на мітинг, могли чинити спротив, але нас там, хтось повинен був захищати, або хоча б прикривати! Але цього на жаль не відбулося. Ситуація просто парадоксальна, купка телепнів, які наслухались пропаганди яку вклав їм у вуха кисельов, змогли забрати Крим!!! Натомість українці, просто взагалі нічого не змогли зробити. Шанс там був лише один - брати зброю до рук. Та де її брати??? Ситуація коли ти все розумієшь, ти не згоден, а заподіяти нічого не взмозі! Реально там було відчуття, що нас кинули на призволяще, і все що залишалося, мовчки спостерігати за тіє вакханалією що відбувалася. Гидко, і бридко, повірте від того що там бачив, від тих шалених очей дідусів і бабусь, які кричали - роSSія!!!! Наче скажені, від молоді яка просто встромила ніж вспину всім тим, хто мав там український паспорт. Там нема моралі, нема серця, там взагалі нічого людяного не зосталося. Прощо можна казати, якщо на форумі, сестра - пише на рідну сестру!!! Вона бандерівка, ось її адреса, вбийти її!!! вона недостойна бути моє сестрою, бо я люблю роSSію!!! Крим нізащо б не здався, якби мав хоть якусь підтримку. Що може зробити мирне населення, проти бандитів і озброенних до зубів військових, яких по три штуки на квадратний метр навіть у місті! Ось вам враження, ситуація, і аналіз чому так вийшло, і ще трохи фото із окупації.




 

Whisper

Well-Known Member
Обнадійливо ;) Дякую за докладну відповідь .
 

Life-ua

+ плюс - минус
Моё мнение что для начала перед тем как братся к оружию , сначала как-бы нужно своей армии помочь (государству помочь армии нашей , тогда и не нужно будет братся к оружию простым людям) :

You must be registered for see medias
 

Whisper

Well-Known Member
Моё мнение что для начала перед тем как братся к оружию , сначала как-бы нужно своей армии помочь (государству помочь армии нашей , тогда и не нужно будет братся к оружию простым людям) :
You must be registered for see medias
Виникло бажання подякувати миколаївцям за те , що не зрадники сепараторні ...
 
Зверху