Санкції проти РФ і міжнародна підтримка України

Life-ua

+ плюс - минус
Меркель: Будет пересмотрена вся энергетическая политика ЕС - нужно сокращать зависимость от энергоносителей РФ
Канцлер ФРГ пообещала, что вся энергетическая политика будет рассмотрена по-новому
Канцлер ФРГ Ангела Меркельсчитает необходимым сокращать зависимость Евросоюза от поставок энергоносителей из России. С таким заявлением она выступила по итогам прошедшей в Берлине встречи с премьер-министром Канады Стивеном Харпером, передает со ссылкой на .

"Будет по-новому рассмотрена вся энергетическая политика", - пообещала глава правительства ФРГ. По ее словам, это связано с тем, что ЕС зависит от российских нефти и газа. При этом зависимость Германии "давно уже не является наиболее сильной", заметила Меркель.

Говоря о третьей ступени санкций Запада против России, предусматривающей принятие экономических мер, Меркель выразила надежду, что к таким мерам прибегать не придется.

Председатель Европейского совета Херман Ван Ромпей 26 марта заявил, что министры экономики стран "семерки" в скором времени обсудят ситуацию с энергетической зависимостью Европы от России.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

27 БЕРЕЗНЯ 2014 18:00
Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію про збереження територіальної цілісності України

За прийняття резолюції проголосувало 100 країн, проти – 11, 58 – утрималось.

Повна назва резолюції – „Запобігання збройних конфліктів: зміцнення ролі посередництва у мирному врегулюванні спорів, профілактиці та вирішенні конфліктів”, її суть – наступна:

Вітаючи триваючі зусилля Генерального секретаря та Організації з безпеки і співробітництва в Європі та інших міжнародних і регіональних організацій з підтримки де-ескалації ситуації щодо України, відзначаючи, що референдум, котрий відбувся в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь 16 березня 2014, не був санкціонований Україною,

Генеральна Асамблея

1. Підтверджує свою прихильність суверенітету, політичній незалежності, єдності і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів;

2. Закликає всі держави утримуватися від дій, спрямованих на часткове або повне порушення національної єдності і територіальної цілісності України, в тому числі будь-які спроби змінити межі України шляхом погрози або застосування сили або інших незаконних засобів;

3. Настійно закликає всі сторони негайно здійснити пошук мирного врегулювання ситуації щодо України шляхом прямого політичного діалогу, проявляти стриманість, утримуватися від односторонніх дій і підбурювальної риторики, які можуть посилити напруженість, і повною мірою співпрацювати в міжнародних посередницьких зусиллях;

4. Вітає зусилля Організації Об'єднаних Націй, Організації з безпеки і співробітництва в Європі та інших міжнародних і регіональних організацій у сприянні Україні у захисті усіх прав особи в Україні, в тому числі прав осіб, що належать до меншин;

5. Підкреслює, що референдум, що відбувся в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь 16 березня 2014, не маючи юридичної сили, не може формувати основу для будь-якої зміни статусу Автономної Республіки Крим або міста Севастополя;

6. Закликає всі держави, міжнародні організації та спеціалізовані установам не визнавати будь-яку змінц статусу Автономної Республіки Крим і місто Севастополь на основі вищезгаданого референдуму і утримуватися від будь-яких дій, які можуть бути витлумачені як визнання такої зміни статусу.
 

d324co

Well-Known Member
Соединенные Штаты готовы осуществлять прямые поставки природного газа в Европу
----

У Газпрома начинает сжиматся очко.....
Речь идёт о СПГ-терминале, который введут в эксплуатацию в конце 2015 года, следовательно, экспорт топлива с его помощью начнётся не раньше 2016 года. «Этот процесс крайне неблизкий, по большому счёту, по экспертным оценкам, для того чтобы создать необходимый инфраструктурно-логистический потенциал, поддерживающий экспорт американских углеводородов, потребуется минимум 2–3 года.


кроме того:
Ещё одним камнем преткновения в поставках американского газа в Европу является невыгода такого экспорта. Дело в том, что Штаты больше заинтересованы поставлять свой СПГ в страны Азии, чем в ЕС, объясняет Масленников. «Перспективы на этих рынках гораздо выше, потому что цена СПГ в странах Азии выше, чем в Европе, примерно на 30–40 процентов», — отмечает эксперт.

Каким образом Обама планирует уговорить бизнесменов отказаться от выгодной продажи газа на азиатских рынках в пользу менее прибыльного европейского рынка, остаётся неясно.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

28 БЕРЕЗНЯ 2014 10:18
Голова Парламентської асамблеї Ради Європи Анн Брассер не виключила можливості виключення Росії з Ради Європи

Про це вона сказала в інтерв'ю російській газеті " ".

"Приєднання Криму відбулося з порушенням конституції України і міжнародних законів, в тому числі Будапештських угод, підписаних РФ. Венеціанська комісія не визнала законність кримського референдуму. Керівництву ПАРЄ надійшли пропозиції позбавити російську делегацію права голосу і повноважень в асамблеї. Поки важко сказати, який з цих заходів санкцій буде схвалений", – зазначила вона.

Глава ПАРЄ не виключила можливості виключення РФ з Ради Європи.

"Все може бути. Мені зараз важко сказати, як далеко зайде нинішня криза у відносинах РФ і Європи. Дії Москви ми визнали неприпустимими і в 2008 році, коли російські війська увійшли до Грузії, проте тоді Росія не зайшла настільки далеко”, - заявила вона.

Нагадаємо, що і самі росіяни не виключають свого виходу з організації – з метою уникнення ганьби при публічному виключенні. „Ми підемо на превентивні заходи, перш ніж нас під свист і улюлюкання позбавлять права голосу", - заявив раніше заступник голови російської делегації Леонід Слуцький.
 

AWAS

Well-Known Member
Санкции, американская аналитика
 

GEB

Well-Known Member
Европа и США сейчас стоят перед очень сложным выбором. С одной стороны, они должны показать, что агрессор будет наказан, с другой, прекрасно понимают, что и для них санкции аукнутся. Относительно самих санкций, они не очень жётские, но всё же, не всё так радужно, как рисует пропаганда кремля. Рейтинг вырос, санкции как дробь для слона, денег много!!! Вы думаете эти лозунги пишут не те же люди, что пишут методички для ботов и Киселёва? :))) Санкции имеют вес, роSSия просто никогда не признает того, что они что-то значат для неё. Второй момент - энергоносители. Сейчас и США, и Европа, всерьёз задумались над проблемой руSSкой заправки, и понимают, что с этой иглы нужно спрыгивать, и чем быстрее, тем лучше! Многое просто не придаётся огласке, мы видим, и слышим только общие положения, каждая санкция имеет очень много пунктов и положений.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
морська сотня майдану поповнилась

31 БЕРЕЗНЯ 2014 18:14
You must be registered for see images

Американський авіаносець "Гарі Трумен"

Військово-морський контингент США в Середземному морі суттєво зміцнився

Про це повідомляє офіційний ВМС США, передає .

Слідом за авіаносцем "Джордж Буш", що затримався в східній частині Середземномор'я, сюди ж прибула ціла авіаносна ударна група ВМС США на чолі з атомним авіаносцем "Гарі Трумен".

28 березня авіаносна група на чолі з "Гарі Трумен" "пройшла через 120-кілометровий Суецький канал, завершивши семимісячне патрулювання на Близькому Сході", йдеться в повідомленні.

Авіаносець і кораблі бойової охорони повинні пройти через акваторію Середземного моря на бази приписки на атлантичному узбережжі США. Терміни перебування авіаносця "Гарі Трумен" в Середземному морі не уточнюються.

Як повідомлялося, авіаносець "Джордж Буш", що йшов на зміну "Гарі Трумен" в район Перської затоки, за рішенням Вашингтона, в середині березня в Східному Середземномор'ї через ситуацію в Україні.

Раніше в акваторії чорного моря американський есмінець "Тракстон", проте 23 березня він залишив чорноморську акваторію після успішних навчань з ВМС Болгарії.
 

Miksa

Active Member
Евросоюз не введет санкции против РФ в случае деэскалации ситуации в Украине
 

rfvgy

Ukrainian
Держдума РФ просить не виганяти її з ПАРЄ
Росія називає деструктивною пропозицію про позбавлення повноважень делегації РФ в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) через ситуацію з анексією Криму
Держдума назвала інформацію щодо захоплення півострова Крим необ’єктивною, а оцінку ситуації – упередженою і написала заяву, передає з посиланням на .
У документі, внесеному спікером Сергієм Наришкіним на розгляд палати чотирьох думських фракцій, зазначається, що Росія протягом майже двох десятиліть ефективно працює в рамках Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Але на даний час вживаються активні спроби зруйнувати цю співпрацю через захоплення Криму.
Такий підхід, вважають російські депутати, не сприяє вирішенню в ПАРЄ завдань щодо забезпечення прав людини, демократії та верховенства права. Він, на їхню думку, швидше відповідає інтересам тих сил, яких не влаштовує успішний розвиток багатопланового і перспективного співробітництва між Росією і її європейськими партнерами і які хотіли б ізолювати Росію від Європи і "відвернути членів ПАРЄ від обговорення справді актуальних тим , змусивши обслуговувати чужі геополітичні проекти".
У заяві йдеться, що Держдума вважає таку ситуацію не відповідає ні нинішнім реаліям, ні потребам розвитку парламентаризму на європейському континенті і закликає колег по ПАРЄ енергійно і спільно "протидіяти радикальному націоналізму, спробам нацьковування народів Європи один на одного і реанімації фобій "холодної війни".
"Державна Дума впевнена, що в ПАРЄ візьме гору зважений підхід щодо подальшої співпраці з Росією, яке не повинно ставати заручником політичної кон'юнктури і об'єктом маніпулювання з боку зовнішніх сил. У свою чергу, депутати Державної Думи були і залишаються прихильниками конструктивного і взаємоповажного діалогу зі своїми європейськими партнерами на всіх рівнях і майданчиках, по всіх без винятку темами", - йдеться в заяві.
Держдума також висловлює переконання, що відносини братніх народів Росії та України залишаться дружніми, незважаючи на провокації ззовні, які не раз робилися в минулому, "але історія завжди розставляє все по своїх місцях".
 
Зверху