21 БЕРЕЗНЯ 2014 18:59
Про це заявив міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан під час свого візиту до країн Балтії, наголошуючи, що це відповідь на події в Україні
Про це повідомляєYou must be registered for see linksіз посиланням наYou must be registered for see links.
Як зазначив міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан, призупинення військового співробітництва торкнеться проведення спільних маневрів.
"Європейський континент переживає найгіршу кризу з часів закінчення холодної війни і російська окупація Криму загрожує основам миру і безпеки в Європі", - сказав французький міністр.
Однак жодної інформації про подальшу долю контрактів з постачання до Росії гелікоптероносіїв в рамках проекту "Містраль" міністр оборони не надав.
Як повідомляло Еспресо.TV раніше, Франція може розглянути варіантYou must be registered for see linksпродажу Росії військових кораблів типу "Містраль" у разі подальшої ескалації ситуації в Україні.
Диоксид титану - це пілотна продукція нашого Хімпрому. За умови "пресування" Фірташу, та санкцій щодо експорту з криму - є шанс підняти Сумихімпром.двуокись титана который любят европейцы
21 БЕРЕЗНЯ 2014 21:12
У Вашингтоні вивчають запит України про надання військової допомоги
Про це йдеться в комюніке Пентагону, пишеYou must be registered for see links.
В комюніке зазначається, що міністр оборони США Чака Гейґела в ході телефонної розмови запевнив в.о. глави оборонного відомства України Ігоря Тенюха, що американська сторона "активно розглядає запит України про надання військової допомоги",
Крім того, глава Пентагону пiдкреслив, що США підтримують український народ, засуджують застосування сили з боку Росії і продовжують наполягати на повернення російських військових в казарми.
Разом з тим, Гейґела "віддав належне витримці українських військовослужбовців, яку вони продемонстрували у Криму", а також запевнив Тенюха в тому, що "продовжить уважно стежити за розвитком подій в Україні".
Нагадаємо, раніше повiдомлялося, що США прийняли рішенняYou must be registered for see links
Водночас Пентагон погодився направити на Україну тільки індивідуальні продовольчі пайки.
Офшор это друг Ашота.Иван Петрович из Усть-Урюпинска даже не в курсе кто такой ваш оффшор.
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун на початку саміту з атомної безпеки, який відбувається з 24 по 25 березня у Гаазі, застеріг від використання кризи в Україні як приводу для прагнення отримати атомну зброю.24 БЕРЕЗНЯ 2014 21:47
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун розкритикував Росію, США та Великобританію за порушення зобов’язань перед Україною, гарантованих Будапештським меморандумом
Про це повідомляєYou must be registered for see linksз посиланням наYou must be registered for see links.
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун на початку саміту з атомної безпеки, який відбувається з 24 по 25 березня у Гаазі, застеріг від використання кризи в Україні як приводу для прагнення отримати атомну зброю.
"У випадку України гарантії безпеки були основоположною умовою її приєднання до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї", — заявив Пан Гі Мун, повідомляє у понеділок, 24 березня, інформаційне агентство AFP.
За словами генсека ООН, надійність гарантій, наданих Україні Будапештським меморандумом, "серйозно підірвана" нинішніми подіями у Криму. Наслідки конфлікту довкола Криму як для національної безпеки України, так і для національних нормативних документів щодо нерозповсюдження атомної зброї, на думку Пан Гі Муна, є глибинними. "Однак це не може слугувати виправданням прагнень до атомної зброї, котрі би лише збільшили невпевненість та ізоляцію", — додав він.
Гарантії безпеки ядерних держав стосовно країн, котрі не мають атомної зброї, мають бути дотримані, закликав генсек ООН. Ці гарантії мають бути "зобов'язувальними та недвозначними", зазначив Пан Гі Мун. "Ми разом маємо подбати про те, аби атомна зброя сприймалася як ноша, а не як сила", — цитує його слова інформаційне агентство dpa.
Нагадаємо, що у підписаному 1994 року Будапештському меморандумі США, Великобританія та Росія зобов’язалися поважати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у відповідь на підписання Києвом договору про нерозповсюдження ядерної зброї.
25 БЕРЕЗНЯ 2014 00:37
Сенат США щойно проголосував за надання Україні пакету допомоги, а також за введення додаткових санкцій проти Росії. Остаточне голосування цього законопроекту може відбутися найближчими днями
Про це повідомляєYou must be registered for see linksз посиланням на американський телеканалYou must be registered for see links, який у прямому ефірі транслював голосування сенаторів.
"За" проголосували 78 сенаторів, "проти" - 17. Для прийняття документа було потрібно 60 голосів.
За інформацією C-SPAN, законопроект передбачає $ 150 млн у вигляді економічної допомоги Україні, також забезпечує гарантії на $ 1 млрд по кредитах, гарантує ресурси Міжнародного валютного фонду для допомоги Україні — і водночас запроваджує санкції щодо Росії.