Російська інтервенція в україну. березень 2014.

valery_ua

Well-Known Member
Сагайдачный это то, что даже боевым кораблём назвать-то трудно. Бронирование отсутствует напрочь, из артиллерии один ствол 100мм. Есть зенитные ракеты "Оса" :)) и торпеды 533 калибра. Фактически - крупный пограничный катер, не более.

Совершенно верно! Это и есть в недалеком прошлом пограничный корабль.
 
Тому що я українець. І цим пишаюсь. В мене є свій розум і розум моїх співвітчизників. Поради інших ми не потребуємо. Якщо росія така добра до моєї країни, нехай веде чесні та прозорі економічні відносини. В такий час я навіть і не думаю де купити і за скільки іноземну валюту.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ще один кулювлоб
Геннадій Мінаєв: "Я піду воювати. Візьму АКМ-47 і піду воювати! За свого сина, за Суми, за Україну."


You must be registered for see images

Доброго вечора (якщо він добрий) сумському інтернет-співтовариству і не лише.

Ось так я закінчив свою останню апаратну нараду міського голови міста Суми у вівторок 25 лютого 2014 року:
You must be registered for see medias

А сьогодні, 1 березня 2014 року, ось це: і ось це: !!!

Зателефонував командиру «підшефної частини» у Севастополь. Обстановка вкрай важка! :-(

Я піду воювати. Візьму АКМ-47 і піду воювати! За свого сина, за Суми, за Україну.

Мін.

P.S. Плюс ось це: «Пляшка 0,5 л., 250 грамів бензину, 100 грамів олії, жменя пінопластової крихти»!

P.P.S. Зараз без паніки і з холодним розумом. Завтра війна! Я не думаю, що ВВП просто «брязкає зброєю».

Перше. Які сесії? Які мітинги? Вважаю, що негайно треба всіх дітей, жінок, старих з міста Суми евакуювати на Західну Україну в санаторії, а чоловіки беруть зброю і йдуть воювати!

Друге. Завтра вранці влада по ідеї, якщо не ідіоти, повинна оголосити загальну мобілізацію і сказати де збиратися, де брати зброю і обмундирування. У мене в сейфі був ключ, який відкривав «секретку», а в «секретці» пакет. Там все написано на випадок війни – що і в якій послідовності робити міському голові!
 

rfvgy

Ukrainian
Ще один кулювлоб
Геннадій Мінаєв: "Я піду воювати. Візьму АКМ-47 і піду воювати! За свого сина, за Суми, за Україну."
Даремно Ви так про Мінаєва , час покаже хто чого вартий ... Все ж краще веде себе ніж колишній презік , чи сусідній зраник-кернес-макака
 

VIB

vib : bash
Модератор
Нещодавно розмовляв з людиною, яка колись (за часи СРСР) працювала диктором на легендарному "Радіо свобода". За його словами: Крим ми втратили, і з цим потрібно змиритись. Питання стоїть в тому, щоб не спровокувати пряме збройне протистояння, в якому шансів у України не буде, після чого вона перетвориться на суб'єкт якоїсь там федерації. Лише за умови порозуміння і поєднання східу та заходу, у нас може бути гідне майбутнє.
 

Musicjet

Impostor
99% россиян зазомбированы, не держите на них зла, они жертвы путинского агитпрома. Настоящая мразь - это Путин, он заварил кашу.
 
Ще один кулювлоб
Геннадій Мінаєв: "Я піду воювати. Візьму АКМ-47 і піду воювати! За свого сина, за Суми, за Україну."
В цей не спокійний час він висловив правильну думку, як мені здається. Хоча як мер він мені теж не подобався коли прийшов до влади вдруге й підліз під ПР.
 
Зверху