"Майдан"

Ваша оцінка, чим має закінчитись майдан


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

igorlev

Active Member
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Матов нет. Оскорблений нет. прошу, не удалять

Там щось про офіцерську честь? Захист золотого унітазу за гроші, нічого спільного з будь якою честю не має. Це щодо Беркуту.
ВВшників призовників, яких ці "офіцери" як прокладки використовували, дуже шкода. Але не їх офіцерів.
You must be registered for see medias
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
А теперь внимание, вопрос: сколько человек пришло-бы на прощание, если-бы из Киева привезли цинки с парнями из беркута?
Я б інакше питання поставив. Похорони то справа така, що не треба тут щось змішувати.
А от скільки б людей прийшло зустрічати їх з Києва, щоб висловити своє до них ставлення, як гадаєш? Так вони ж, здається, ще й досі десь там під Броварами партизанять.
 

Balaganov

он же
Я б інакше питання поставив. Похорони то справа така, що не треба тут щось змішувати.
А от скільки б людей прийшло зустрічати їх з Києва, щоб висловити своє до них ставлення, як гадаєш? Так вони ж, здається, ще й досі десь там під Броварами партизанять.
Они в гостинице забаррикадировались от безоружных сельчан (плача о том, что они мол тоже люди и их семьи ждут с кровавым баблом), побросав паспорта, трусы, сосиски и патроны - ибо были биты сельскими женщинами аки немец под Сумами))
 

bortn5

Well-Known Member
Они в гостинице забаррикадировались от безоружных сельчан (плача о том, что они мол тоже люди и их семьи ждут с кровавым баблом), побросав паспорта, трусы, сосиски и патроны - ибо были биты сельскими женщинами аки немец под Сумами))
Думаю они уже по своим хатам тихо сидят.А где их база в Сумах?
 
Зверху