Разгон протестующих

  • Автор теми 21h
  • Дата створення

lordъ

jerk it out
володіють
державною мовою
.

как азиров оказался на своём месте?
а где указано, что под собой подразумевает владение языком? Мы когда говорим на английском это примерно так же как азаров говорит на украинском для ушей носителей языка, но в тоже время мы гордо заявляем о том что владеем английским. Другой случай, можно ли заявить, что, например, Стивен Хокинг не владеет анлийским? или к примеру немые люди. Если например знание алфавита и умение писать слова на каком-то языке - это владение языком. Так что это довольно философский вопрос владения языком
 

Killaherz

Member
Лично я за то, что все майдан-движение пора разогнать. Ничего не хочу рекламировать, либо кому-то доказывать, но случайно посмотрев видео "танки в киеве" на тытрубке понял, что весь сброд пора залить напалмом! Это не революция, это уже хаос и анархия.
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Разгон протестующих

Применение силы к своим гражданам внутри государства - это внутренне дело Украины.
Избиение польского гражданина ставит вопрос о том, что он делал на украинских акциях протеста? Но в любом случае дело избиения гражданина - это отдельное дело. Выражение позиции Польша по поводу избиения - это нормально. Но выражение Польшей как и любой другой страной ЕС общего отношения к протестам, самой политической ситуации и уж тем более угрозы санкциями - это уже совсем другая история.
Садись, "2". Рекомендую ознакомиться с "Конвенцией по правам человека";)

Ну вот и расскажите мне - с какой радости они будут "принимать меры"? Они что, суд? Они определяют законность действий украинской милиции в рамках украинского законодательства? Разве угроза "принятием мер" не является вмешательством во внутренние дела Украины?
Думаю, что ты прекрасно понимаешь, что для лишения/непредоставления виз (а по сути это и будет статус нон-грата) решение судов не нужно:)



Это ли не вмешательство во внутренние дела?
То есть, я тако понимаю "Нам необходимо поддержать проевропейское движение на Украине такими конкретными мерами, как облегчение визового режима" - это вмешательство во внутренние дела?) - Логика Штейна - такая логика:facepalm:

Я не говорю, что это "не законно" - я говорю "не логично".
Забавно, когда о "нелогичности" говорит человек, который называет упрощение визового режима для Украины Европой вмешательством во внутренние дела Украины:lol:

В рамках системы Верховная Рада не приняла резолюцию о недоверии Кабмину. Т.е. Верховная Рада Кабмин поддерживает. Так с чего его тогда увольнять президенту?
Потому что в рамках "системы", раз уж на то пошло, у него есть такие полномочия. А "понятия" на сегодня законодательно не закрплены:mrgreen:

А вы, собственно, кто? Вы имеете полномочия определять легитимность власти? На каком, извините, основании?
А вот тут уже поинтереснее) Хоть вопрос и не ко мне был, но интересно твое мнение: "насколько легитимна власть, которая нарушила как минимум 1 закон - "Конвенцию по правам человека"?) А именно, как минимум это:

Стаття 3 Заборона катування
Нікого не може бути піддано катуванню або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню.
В разрезе Конституционного:

Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.
Р І Ш Е Н Н Я
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

Рішення Конституційного Суду України
у справі за конституційним поданням 47 народних
депутатів України про офіційне тлумачення положень
частини першої статті 105, частини першої статті 111
Конституції України (справа щодо недоторканності
та імпічменту Президента України)

1.1. Положення частини першої статті 105 Конституції України ( 254к/96-ВР ) треба розуміти так, що Президент України на час
виконання повноважень не несе кримінальної відповідальності, проти нього не може бути порушена кримінальна справа.

Собственно я подчеркиваю 3 пункта: 1) я не утверждал, что Янукович утратил свою легитимность; 2) если вести речь исключительно о законодательстве, то по решению Конституционного суда от 2003-го года на Януковича не может быть открыто уголовное дело до тех пор, пока он Президент; с другой стороны Янукович контролирует большинство в ВР, то есть априори импичмент не возможен. То есть, другими словами, если Янукович лично возьмет огнемет/автомат/пулемет и пойдет переложит весь Майдан, то до марта 2015-го года на него не возможно завести уголовное дело. И отсюда следующий вопрос: каковы критерии легитимности власти и кто определяет эту самую легитимность?)

3) и главное - это сугубо вопрос чиновнику и не более того:)
 

lion.ts

[deleted]
а где указано, что под собой подразумевает владение языком? Мы когда говорим на английском это примерно так же как азаров говорит на украинском для ушей носителей языка, но в тоже время мы гордо заявляем о том что владеем английским. Другой случай, можно ли заявить, что, например, Стивен Хокинг не владеет анлийским? или к примеру немые люди. Если например знание алфавита и умение писать слова на каком-то языке - это владение языком. Так что это довольно философский вопрос владения языком
На сколько я помню, в Латвии например, для чиновников введен экзамен на знание языка. И нужный уровень может не получить тот, кто свободно владеет латышским;) Вот где-то такой критерий и нужно вводить:)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Разгон протестующих

Якщо ж ви розумієте, що не зможете досягти своїх цілей в рамках системи та за передбаченою процедурою - тоді дійте відкрито проти. Тоді не треба оголошувати мирних акцій - треба оголошувати штурм. Не треба говорити про волю народу - треба говорити про рішення революційного комітету.
Тобто - треба бути принаймні чесними.
Мирні акції це в рамках нинішньої системи. І, так, це тиск на владу. А що вже буде Янукович і ПР робити під цім тиском, це вже інша справа. Цілком можливо, саме до революції вони і доведуть, коли вже по справжньому буде кров. Але, всьому своя черга. Поки що на черзі це. А далі, вже, як влада буде ще градус піднімати, буде вже інше. Поспішати треба обережно, чим більше влада наробить помилок, тим "легітимніше" буде так революція.
Теперішні протести Братство підтримує тому, що будь-який протест - є благо сам по собі. Будь який бунт - цінний.
Добре, це я розумію. :)

І чому, люди дії однієї держави вважають втручанням, а аналогічні (або навіть більші) дії іншої - ні.
Скажемо так: одні люді вважають втручанням дії однієї держави, інші - втручання іншої. Ну, та й що? це велике відкриття? :)
Треба розрізняти провокаторів, що справді є провокаторами і тих хлопців, яких певні діячі брехливо називають "провокаторами".
Тобто саме літературне слово "провокатор" і слово "провокатор" із уст опозиції - має зовсім різні значення.
З першим - згоден. З другим, теж важко не погодитись. Взагалі те, що політики кажуть, це завжди коктейль з полуправди і того, що їм на цей час вигідно. І це ж не тільки опозиції стосується, чи не так? ;)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Разгон протестующих

неужели война? :(
ради четырёх тушек народ будет применять насилие друг к другу? какая слепота... а ведь история должна учить!
Війна буде неминуче. Так вже карти лягли, питання лише коли. І вже точно не через тушок :). Тушки, це лише ті, хто в данний час на верх заліз, зняти їх - залізуть інші.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Разгон протестующих

Применение силы к своим гражданам внутри государства - это внутренне дело Украины.
Це не зовсім так.
Співпрацювати з сусідами, в яких все на стільки занедбано, будуть лише через велику економічну привабливість. Було б у нас нафти валом, чи власного газу, який ми б до Европи постачали, вона б може і мовчала. Скинули б трохи ціну, залучили керівників до якогось спільного фінансового проекту, і всі питання.
Тож, це внутрішня справа країни, як з громадянами поводитись. Але, якщо нема бажання залишитись як північна Корея у ізоляції, треба до сусідів прислухатись.
Ну вот и расскажите мне - с какой радости они будут "принимать меры"? Они что, суд? Они определяют законность действий украинской милиции в рамках украинского законодательства? Разве угроза "принятием мер" не является вмешательством во внутренние дела Украины?
А тут також їх особистє право, кого до себе пускати через кордон. Кому можна і рахунки заморозити. Вони, якщо виходити з того, що як поводитись державі з власними громадянами це її справа, то теж в тому ж праві.
Это ли не вмешательство во внутренние дела?
Втручання, але ж це Україні, здається, якісь кредити давали.
От, уявіть, дали ви товаришу у борг якісь великі гроші. А він починає відверто порушувати закон і його, ось-ось, і вже під ручнькі візьмуть. Як ви на це дивитись зі свого боку будете, враховуючи, що у такому випадку, борг вам він, у кращому разі, років через ннадцять поверне? :)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Разгон протестующих

Садись, "2". Рекомендую ознакомиться с "Конвенцией по правам человека"
І, до речі, таки да. Є деякі документи, які Україна підписувала ;). І під якими підписувалась... :)
 

lordъ

jerk it out
Лично я за то, что все майдан-движение пора разогнать. Ничего не хочу рекламировать, либо кому-то доказывать, но случайно посмотрев видео "танки в киеве" на тытрубке понял, что весь сброд пора залить напалмом! Это не революция, это уже хаос и анархия.
судя по последним сводкам, майдан кое-чего из своих требований -ассоциация может вернуться. отставки правительства уже наверное не добьется, это нужно было делать в первые дни, но т.к. лидеры не хотят брать ответсвенность - резина тянется. (Это не Руцкой в 1993ем: "боеспособные мужчины, выйти и формироваться отряды и сегодня нужно штурмом взять мэрию и останкино". )
И Европа бы поддержала и в Москве бы никто ниче не сказал.
 
Зверху