Тимошенко Ю. В. і БЮТ

21h

Вернулся
Господа БЮТы, вы собрали уже 3 млрд 113 млн 53 тыс. 506 грн 26 копеек, чтобы заплатить раше долг ЕЭСУ?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

В мене інше питання виникає. Коли не український суд постановив забрати у України шельф біля острова Зміїний - якось можна зрозуміти. Коли знову таки не український суд відсудив в України 11 млрд. куб. метрів газу це також можна зрозуміти (тим більше, коли не помиляюся, Україна, вірніше її влада абсолютно не намагалася тоді відстояти свої інтереси). Але коли український суд постановив розплатитися державі Україні за борги не державної компанії - це вже якось не зовсім зрозуміло.
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

В мене інше питання виникає. Коли не український суд постановив забрати у України шельф біля острова Зміїний - якось можна зрозуміти. Коли знову таки не український суд відсудив в України 11 млрд. куб. метрів газу це також можна зрозуміти (тим більше, коли не помиляюся, Україна, вірніше її влада абсолютно не намагалася тоді відстояти свої інтереси). Але коли український суд постановив розплатитися державі Україні за борги не державної компанії - це вже якось не зовсім зрозуміло.
Ирония в том, что как раз таки СВОИ интересы украинская власть отстояла, когда отобрала у Украины в пользу Фирташа газ:mrgreen:

З.ы. - А то решение по ЕЭСУ - сам же Януковощь через карманные суды позже отменит
 

21h

Вернулся
Re: Відповідь: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

В мене інше питання виникає. Коли не український суд постановив забрати у України шельф біля острова Зміїний - якось можна зрозуміти. Коли знову таки не український суд відсудив в України 11 млрд. куб. метрів газу це також можна зрозуміти (тим більше, коли не помиляюся, Україна, вірніше її влада абсолютно не намагалася тоді відстояти свої інтереси). Але коли український суд постановив розплатитися державі Україні за борги не державної компанії - це вже якось не зовсім зрозуміло.
Первый раз штоле
You must be registered for see images
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

український суд постановив розплатитися державі Україні за борги не державної компанії
Там були гарантії уряду. Через них уряд і зобов'язують платити.
І да, ми ж за Конституцією живемо в правовій державі - то чому вас дивує те, що український суд виносить рішення не на користь української держави? Суд у правовій державі дотримується відповідності законодавства, а не національних чи ще якихось там інтересів. Отака от колізія...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

You must be registered for see images
 

21h

Вернулся
[YOUTUBE]8fXqCCuuH3M#[/YOUTUBE]
Може, я чогось у цьому житті не розумію. АЛЕ! Ви бачили висоту її каблуків? І це у жінки з хворою спиною! Я вже мовчу про те, що вона взагалі носить взуття на каблуках у в’язниці, тим більше у лікарні!
Мене особисто оцей каблук більше за все переконує в тому, що Юлька -- брехуха.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Тимошенко Ю. В. і БЮТ


(в чому зв'язок мультфільму з ВО "Батьківщина" - побачите в кінці)
 
Зверху