Домофоны

emcee

ping localhost -t
ну долго вы тут спорить будете? Ясен пень, что когда вопрос касается коммунальной собственности, часто будут разногласия. И с домофонами - одним хочется, другим нет, и со счётчиками тепла - одним жарко, другим холодно, и с оплатой уборщицы для подъезда - одни за, а другим не хочется тратить деньги. Здесь нет правых и неправых, и самый лучший выход - не устраивать при малейшем поводе срач, а попытаться пойти друг другу на уступки. Даже если у меня на последнем этаже чище, чем на всех остальных, лично я не стал бы упираться, а дал бы денег. Мне вот не жалко.
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Re: Відповідь: Домофоны

Я згоден з тим, що перш ніж поставити двері вони мають узгодити це з усіма мешканцями. Але насправді суть проблеми в менталітеті нашої громади: "а от я скажу "проти", двері поставлять, а потім я законодавчо натисну на фірму і мені дадуть ключі". Це називається жлобство. За таке по-нормальному б'ють ліцо.
У мене була аналогічна ситуація: будинок відключили від води, треба було перекладати трубу - всі мешканаці усно сказали що згодні, але коли трубу проклали - одразу знайшлися кілька "лічностєй", які аргументуючи тим, що у них "води так і немає" - платити відмовились. При цьому в квартиру до себе аби перевірити і усунути проблему - нікого не пускали. В результаті до кількох дійшло що вони "не праві" після усної бесіди. Виявилося - що у них вода є, але вони просто не хотіли платити. Проте один товариш виявився "особо борзым". Через деякий час з ним трапилося лихо: якісь невідомі особи зустріли його біля під'їзду і трішки побили палкою. Після цього товариш гроші здав, сказав що вода "вже з'явилась".
З деякими нашими людьми можна розмовляти лише так. І місцеве ментальне жлобство іноді лікується лише нагайкою.
Тобишь если мне этот домофон не нужен,а другим нужен,то я должна заплатить за их прихоть,да ещё и побояться кого-то кто захочет дать мне по пыци? Ржу нимагу!
Вообщем так Стейн! Я хочу новые черевики,хватит жлобиться,бо можешь потом до подъезда не дойти...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Домофоны

Т.е. я не должен жлобиться и всегда платить за навязанные мне услуги?
Тобишь если мне этот домофон не нужен,а другим нужен,то я должна заплатить за их прихоть,да ещё и побояться кого-то кто захочет дать мне по пыци?
Це називається "жити в колективі". Якщо весь під'їзд хоче поставити двері, а один хтось не хоче - то що тепер, всім підлаштовуватись під одного?
Не хочете щоб вам хтось казав що робити - живіть у власному будинку.
А взагалі, мені цікаво буде спостерігати, як все оце українське ментальне жлобство загонять в ОСББ. Коли, наприклад, Обленерго буде надавати послуги не Колє-Ванє, а ОСББ "Цвєточєк". І якщо раніше Коля не платив Обленергу і всім було пох..й, і борги з Колі збивало Обленерго, то після переведення всіх на ОСББ, якщо Коля не платить - то це проблеми не Колі і не Обленерго - а всього ОСББ "Цвєточєк". І збивання боргів з Колі вже буде все ОСББ гуртом. Або змушене буде скинутись і заплатити за нього.
От тоді я погляну на таких "розумників" як ви. Цілу Санта-Барбару можна буде знімати. ;)
 
Re: Відповідь: Домофоны

А взагалі, мені цікаво буде спостерігати, як все оце українське ментальне жлобство загонять в ОСББ. Коли, наприклад, Обленерго буде надавати послуги не Колє-Ванє, а ОСББ "Цвєточєк". І якщо раніше Коля не платив Обленергу і всім було пох..й, і борги з Колі збивало Обленерго, то після переведення всіх на ОСББ, якщо Коля не платить - то це проблеми не Колі і не Обленерго - а всього ОСББ "Цвєточєк". І збивання боргів з Колі вже буде все ОСББ гуртом. Або змушене буде скинутись і заплатити за нього.
интересно почему я буду должен платить за колю если у миня свой счетчик и свой договор с обленерго даже если будет осбб то договор и счетчик никто не отменит
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Зря Вы решили,что меня одну не устраивала установка домофона.Из подъезда 12 квартир отказалось,и ещё 6 пенсионеров согласилось после угроз фирмы,что бабули не попадут в свои квартиры.Итого из подъезда 18 квартир было не согласно.
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Re: Відповідь: Домофоны

Це називається "жити в колективі". Якщо весь під'їзд хоче поставити двері, а один хтось не хоче - то що тепер, всім підлаштовуватись під одного?
Не хочете щоб вам хтось казав що робити - живіть у власному будинку.
А взагалі, мені цікаво буде спостерігати, як все оце українське ментальне жлобство загонять в ОСББ. Коли, наприклад, Обленерго буде надавати послуги не Колє-Ванє, а ОСББ "Цвєточєк". І якщо раніше Коля не платив Обленергу і всім було пох..й, і борги з Колі збивало Обленерго, то після переведення всіх на ОСББ, якщо Коля не платить - то це проблеми не Колі і не Обленерго - а всього ОСББ "Цвєточєк". І збивання боргів з Колі вже буде все ОСББ гуртом. Або змушене буде скинутись і заплатити за нього.
От тоді я погляну на таких "розумників" як ви. Цілу Санта-Барбару можна буде знімати. ;)

Так багато брєдових букоф тільки для того, щоб не купувати Світлані черевики? Ось де жлобство )))
 

dimon85

Member
Re: Відповідь: Домофоны

Це називається "жити в колективі". Якщо весь під'їзд хоче поставити двері, а один хтось не хоче - то що тепер, всім підлаштовуватись під одного?
Не хочете щоб вам хтось казав що робити - живіть у власному будинку.
А взагалі, мені цікаво буде спостерігати, як все оце українське ментальне жлобство загонять в ОСББ. Коли, наприклад, Обленерго буде надавати послуги не Колє-Ванє, а ОСББ "Цвєточєк". І якщо раніше Коля не платив Обленергу і всім було пох..й, і борги з Колі збивало Обленерго, то після переведення всіх на ОСББ, якщо Коля не платить - то це проблеми не Колі і не Обленерго - а всього ОСББ "Цвєточєк". І збивання боргів з Колі вже буде все ОСББ гуртом. Або змушене буде скинутись і заплатити за нього.
От тоді я погляну на таких "розумників" як ви. Цілу Санта-Барбару можна буде знімати. ;)
Не надо защищать установщиков. какое большинство? у меня единицы были за, остальным навязали услугу. и большегство проглатило и оплатило, не нужную услугу. а давайте большинство решит, что вы громко ходите и должен съехать, вы лично поменяете жилье? так ведь большинство решило, надо в колективе жить.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Домофоны

интересно почему я буду должен платить за колю если у миня свой счетчик и свой договор с обленерго даже если будет осбб то договор и счетчик никто не отменит
Тому, що Обленергу буде байдуже хто з вашого ОСББ не платить - відключать будинок і розбирайтесь самі. Це доволі дієвий метод боротьби з неплатниками - мешканці дуже швидко вправлять Колє мізки, значно швидше ніж суди, колектори чи будь-хто ще. І постачальник отримає таки свої гроші.

Зря Вы решили,что меня одну не устраивала установка домофона.Из подъезда 12 квартир отказалось,и ещё 6 пенсионеров согласилось после угроз фирмы,что бабули не попадут в свои квартиры.Итого из подъезда 18 квартир было не согласно.
Янукович теж не влаштовував досить багато народу. Але у нас демократія і простої більшості достатньо для прийняття рішення. А решта буде сидіти і "хавати що дають".
Для створення ОСББ теж, якщо не зраджує пам'ять, треба звичайна більшість мешканців. Тож готуйтесь ;)

Не надо защищать установщиков. какое большинство? у меня единицы были за, остальным навязали услугу. и большегство проглатило и оплатило, не нужную услугу. а давайте большинство решит, что вы громко ходите и должен съехать, вы лично поменяете жилье? так ведь большинство решило, надо в колективе жить.
А так і буде коли всіх переведуть на ОСББ.
 

dimon85

Member
Re: Відповідь: Домофоны

А так і буде коли всіх переведуть на ОСББ.
При чем тут Ваши ОСББ к домофонам, сколько можно про них? Как Вам еще объяснить большинства не было. Было "стадо" я "как и все", чем и воспользовались домофонщики.
З.Ы. Прошу, в ответе не надо вспоминать о ОСББ, как буду жить в нем, тогда и буду обсуждать, а фантазировать я не хочу.
 

Bug

New Member
dimon85,
если дом в осбб то большинство для тебя и суд и исполнитель в одном лице.
даже выселить могут.
да.
осбб сделано этой властью чтобы соседа натравить на соседа по понятным причинам.
обьясняю, осбб рассматривают как единое целое, е если кто-то один за что-то не заплптил то отключают всему осбб.
одним словом с появлением осбб про частную собственность в многоквартирных домах можно забыть.
 
Останнє редагування:
Зверху