Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

І що, він ніколи не висував свою персону кандидатом?
І?
"Політик стає справді вільним не тоді коли перестає боятися прокуратури, міліцейського бєспрєдєла чи Януковича, а тоді коли перестає зважати на виборців.
Браття і сестри, я - вільний. Мене не цікавить ваша думка про мене."
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

І?
"Політик стає справді вільним не тоді коли перестає боятися прокуратури, міліцейського бєспрєдєла чи Януковича, а тоді коли перестає зважати на виборців.
Браття і сестри, я - вільний. Мене не цікавить ваша думка про мене."
а я думал, что он на императора балотировался:lol:
Короче, как я понял по твоим словам, чтобы политику стать "вільним" ему надо иметь нулевую поддержку в обществе:mrgreen:
 

Z3RG

Забанен
AKULA GRANDIS, та ну... находятся ж такие, кто за него в турму содятся. Странный у нас народец.... крайней дебильности..... как за какую то чушь в турму сесть - всегда пожалуйста... А как выступить за правое дело - очко жим-жим
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

За "правоє дєло" це "свободі Юлє", чи "випустіть з тюряги главного мєнта", чи що? :lol:
 

AKULA GRANDIS

критикант
Z3RG, Ну культ личности в этой секте налиццо!
Главное сам всегда белый и пушистый, а лошпедов в кутузку принимают.
Они сами выбирают свой путь)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

На війні теж генерали грудьми на амбразуру лягають? Чи може роту в атаку ведуть?
Командир думає - солдати виконують. І втрата солдата не так критична для армії як втрата командира. Це вам не популізм ліберастів-демагогів.
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

На війні теж генерали грудьми на амбразуру лягають? Чи може роту в атаку ведуть?
Командир думає - солдати виконують. І втрата солдата не так критична для армії як втрата командира. Це вам не популізм ліберастів-демагогів.
Вы в своей секте армию собираете, что ли?:lol:
P.s. - МОжет хватит оффтопить?:mrgreen:
 

AKULA GRANDIS

критикант
На війні теж генерали грудьми на амбразуру лягають? Чи може роту в атаку ведуть?
Командир думає - солдати виконують. І втрата солдата не так критична для армії як втрата командира. Це вам не популізм ліберастів-демагогів.
Зиг Хайль! *BOW*
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Воістину Хайль! ;)

Вы в своей секте армию собираете, что ли?
А ви маєте поняття принципів управління?

P.s. - МОжет хватит оффтопить?
І це я від вас то чую? :razz:
 
Зверху