При владі

Як ви оцінюете діяльність влади в 2010 р.


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    81
  • Опитування закрито .

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: При владі

Ви несете дурню, а я маю шукати їй підтвердження? Залізна логіка. :mrgreen:
"Дурню" в этом разделе больше всего несешь как раз ты. А свое пустозвонство НИ РАЗУ не подтвердил фактами как раз именно ты - великий знаток инженерного дела.

І де? Де він був, ваш "європейський вектор" 5 попередніх років? Які реальні кроки були зроблені попереднім режимом? Підписана угода про асоціацію? Надано членство? Введено безвізовий режим? Що конкретно?
А у нас с историей проблемы, да)? Не Янукович ли был первым лицом страны 2 с лишним года из этих 5 лет?? Или не его человек Ехануров - еще год??

А чому я обов'язково маю підтримувати Тимошенко? Бо вона краще говорить? Мені однаково огидні обидва.
І я дивлюсь на місцевий БЮТ, і не бачу жодної причини, чому він має бути кращим за місцеве відділення ПР. Не треба високих речей, великих політиків - я дивлюсь на реальні речі, на реальних людей і їх реальні дії. На тих людей, які б керували краєм чи містом, у разі іншого результату президентських виборів. І ці люди, нічим не краще тих, що є зараз. А може навіть і гірше.
Угу, ты на реальные вещи смотришь и кричишь не о поднятии пенсий, а о урезании стипендий. При этом кричишь "браво" и "давно пора". Ну да, чинушам местной власти больший кусочек пирожка же достанется тогда:)
Логично, что власть донецких тебя устраивает куда больше.

Полагаю, что на остаток твоих [STRIKE]аргументов[/STRIKE] до***в к словам я прокомментировал в полном объеме, раз даже у тебя не возникло новых [STRIKE]аргументов[/STRIKE] прикалупок
 

mangust

патріот
Відповідь: При владі

lion.ts, так зване "Братство" увесь час свого існування тільки і займалось тим, що "бла-бла-бла".А Stein позіціонує себе з цією організацієб балаболів, хоч сам є агентом спецслужб. Переконатись в цьому можна уважно почитав та співставив його пости.
П.С. Не помиліться, відкриваючи душу.
 

Z3RG

Забанен
mangust, я задавал вопросы, почему такая реакционная сила, как братство Корча имея такой прецедент в г. Сумы как убийство в отделе милиции не прореагировала хотя бы сжиганием фотки мента-убийцы, а наоборот сразу куда то исчезла с "обрию". Штейн почему то молчит.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: При владі

Мне было бы достаточно того, что имеют на сегодняшний день другие выходцы совка: Литва, Латвия и Эстония.
А що заважає вам будувати свою країну без участі в ЄС? Що заважає вам розвинути країну так, як її розвинула Латвія чи Естонія для вступу в ЄС? А вони це зробили за значно менший термін, ніж був у нас.

А свое пустозвонство НИ РАЗУ не подтвердил фактами
Я навів вам висновки експертів, а ви у відповідь наводите лише власні домисли. Виявляється ви не лише спеціаліст в області будування АЕС...

А у нас с историей проблемы, да)? Не Янукович ли был первым лицом страны 2 с лишним года из этих 5 лет?? Или не его человек Ехануров - еще год??
Добре, наведіть дані за період, коли таким самим "ліцом" була Тимошенко.

хоч сам є агентом спецслужб
Де гроші отримати за агентурну діяльність, ще раз у вас питаю.

mangust, я задавал вопросы, почему такая реакционная сила, как братство Корча имея такой прецедент в г. Сумы как убийство в отделе милиции не прореагировала хотя бы сжиганием фотки мента-убийцы, а наоборот сразу куда то исчезла с "обрию". Штейн почему то молчит.
Ми проводили акції після вбивства Ігоря Індила. Реакція суспільства була практично нульова. Народ не хоче визволятися - ну то навіщо ми будемо його визволяти?
 

Z3RG

Забанен
Re: Відповідь: При владі

Ми проводили акції після вбивства Ігоря Індила. Реакція суспільства була практично нульова. Народ не хоче визволятися - ну то навіщо ми будемо його визволяти?
Ну да, остается процитировать слова Корча в одним из его видео : люди діляться на нас, і інших - лохів :)))
 

Z3RG

Забанен
Только что объявили: в связи с недостачей фонда зарплаты все структуры городских администраций района гуляют по 2 дня за свой счет в месяц. Итого 24 дня. В месяце 21 рабочий день. Итого один месяц идет ЛЕСОМ. Это при зарплате около 1к грн ))) МУХАХА.....
 

ANGRYMAN

Забанен
hello moto, ты наверно все это время ел мухоморы в огромном количестве (как и другие, впрочем) При Ющенко у нас была ПАРЛАМЕНТСКО-ПРЕЗИДЕНСТКАЯ республика. Это так, для справки :) Тоесть как в той же Германии.
 

hello moto

народный контроль
Не, я другую кухню предпочитаю, тут мне от вас придётся дистанцироваться.

При Ющенко у нас была
Ну, раз не Тимошенко прогнала Ющенка а очень даже наоборот, то значит лицом тем был президент...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: При владі

Ну да, остается процитировать слова Корча в одним из его видео : люди діляться на нас, і інших - лохів
Ми лохи, ви лохи, вони лохи, ми всі - лохи. І ми залишимось лохами, доки у нас вдома лежатиме ствол, а ми продовжуватимемо мерзнути на майданах.
 
Зверху