Оффтопики.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Тебе треба випороть привселюдно перед місцем твоєї роботи, щоб іншим службовцям було не повадно ...
Що вам все "випороть" да "випороть"? Ви часом не з тих, ну які одобряють це діло? :mrgreen:
 

lobst

Поймай конфетку ...
Re: Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Що вам все "випороть" да "випороть"? Ви часом не з тих, ну які одобряють це діло? :mrgreen:
Да з тих. Можу випороть Вас особисто. Благо, батіг підходящий в мене є. Повірте, для Вас це просто необхідний захід ...
 

just_name

Active Member
Re: Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Не треба мене брати "на слабо".
Никто вас не берет. Вы сами сказали, что вы чиновник и должны быть открыты для людей.

Ну як же не заборонено: Кримінальний кодекс чітко говорить що можна, а що ні. Як і закон про корупцію.
Э нет. Да ну. И где там есть слова. "Человеку запрещено воровать"? Там описано, какое наказание предусмотрено за то или иное действие, совершенное человеком. И не написано, что этого делать нельзя.

Уголовный кодекс ПРЕДУСМАТРИВАЕТ противозаконные действия, но не ЗАПРЕЩАЕТ. Разницу чувствуете?
 

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Мені тут деякі юристи статтю шиють, тож я трішки промовчу щодо того, що варто було б зробити з тим начальником ринку. Але, думаю, з загального контексту зрозуміло.
Але це ніяк не відміняє необхідності вирішувати проблему ринку як таку.
Так выходите с плакатами перед администрацией или только готовы с факелами пройтись когда заплатят?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Да з тих. Можу випороть Вас особисто. Благо, батіг підходящий в мене є.
Ваш контингент вами вже цікавиться:
:mrgreen:

Вы сами сказали, что вы чиновник и должны быть открыты для людей.
Я й відкритий. У власному кабінеті.

Э нет. Да ну. И где там есть слова. "Человеку запрещено воровать"? Там описано, какое наказание предусмотрено за то или иное действие, совершенное человеком. И не написано, что этого делать нельзя.
Уголовный кодекс ПРЕДУСМАТРИВАЕТ противозаконные действия, но не ЗАПРЕЩАЕТ. Разницу чувствуете?
Дійсно, згоден. І що з цього випливає?

Так выходите с плакатами перед администрацией или только готовы с факелами пройтись когда заплатят?
Я не прихильник мирних демонстрацій. Мені більше подобається дана думка:


P.S. Загалом, те, що в моєму обличчі ви всі не любите місцевих чиновників - то, безперечно, дуже добре.
 

lobst

Поймай конфетку ...
Re: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Ваш контингент вами вже цікавиться:
Мой контенгент это те, которые нуждаются в порке хорошим кнутом. Твой интерес показывает, что я в тебе не ошибся.


Я й відкритий. У власному кабінеті.
А нужно закрываться.
P.S. Так это твой оказывается ... с табличкой "М" ...
 

hello moto

народный контроль
Re: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

"Украина готова отложить подписание Соглашения об ассоциации с ЕС, если оно не будет включать возможность будущего членства."

Давно пора, можно теперь ещё Европы попугать входом в ТС и налаживанием отношений с латиносами.
 

no0se

Al-Qaeda
Re: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

"Украина готова отложить подписание Соглашения об ассоциации с ЕС, если оно не будет включать возможность будущего членства."

Давно пора, можно теперь ещё Европы попугать входом в ТС и налаживанием отношений с латиносами.
Давно пора, таких, как вы отгородить от Украины колючей проволокой.
 
Зверху