Оффтопики.

lobst

Поймай конфетку ...
Re: 14 жовтня. Що робити на Покрову

щогодни роботи за комп'ютером треба робити перерву на 15 хвилин
По частоте твоих троле- постов видно, что ты нарушаешь посадову инструкцию. Тебя нужно наказать. Я бы предложил твоему начальнику публичную порку в отношении тебя.

Мені платять за виконання покладених посадовою інструкцією завдань. Є завдання - є зарплата. Я їх виконую. І отримую зарплату. В інструкції не зазначено, що я маю робити у вільний від виконання цих завдань час.
Там написано, чем ті должен заниматься в рабочее время. Не соблюдаешь - нарушаешь. Перерыв от компьютера - будь добр, прервись. Нет - это нарушение. Я понятно излагаю ?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Там написано, чем ті должен заниматься в рабочее время. Не соблюдаешь - нарушаешь.
Там написано, що я зобов'язаний виконувати. І я виконую. За це мені і платять.
Що робити, якщо свої обов'язки я виконую раніше - там не написано. Ніде не написано. Як і не написано, що мені забороняється тут писати у разі, коли всі мої обов'язки виконані.
 

just_name

Active Member
Re: Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Як використовувати положену перерву - моя справа.
Охренеть! То есть как вы тратите перерыв - ваше дело; а как трындеть в рабочее время, так можно?


Мені платять за виконання покладених посадовою інструкцією завдань. Є завдання - є зарплата. Я їх виконую. І отримую зарплату.
Окей. Тогда уходите раньше с работы, если вы справляетесь до 5 часов.

В інструкції не зазначено, що я маю робити у вільний від виконання цих завдань час.
Помимо инструкции есть КЗоТ.
 

just_name

Active Member
Re: Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Там написано, що я зобов'язаний виконувати. І я виконую. За це мені і платять.
Що робити, якщо свої обов'язки я виконую раніше - там не написано. Ніде не написано. Як і не написано, що мені забороняється тут писати у разі, коли всі мої обов'язки виконані.
А почему вы, используя казенный компьютер, казенный интернет, делаете то, что не предусмотрено инструкцией?

Это все равно, что повар будет жрать продукты ресторана, когда не надо готовить блюда посетителям.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Тогда уходите раньше с работы, если вы справляетесь до 5 часов.
Не можна - є розпорядок. Чиновник має сидіти на місці і чекати доки до нього хтось прийде. Навіть якщо роботу свою всю він вже поробив. Бо влада має бути доступна для громадян, а не вони мають бігати і виловлювати того чиновника, коли ж він там є.
Якщо у відділ звернень громадян ніхто не приходить, пошту не приносять, і в даний проміжок часу роботи у них немає - це не значить, що вони мають право піти раніше.

Помимо инструкции есть КЗоТ.
Яким пунктом КЗоТу мої дії заборонені?

А почему вы, используя казенный компьютер, казенный интернет, делаете то, что не предусмотрено инструкцией?
Тому, що це мені не заборонено.
 

just_name

Active Member
Re: Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Бо влада має бути доступна для громадян, а не вони мають бігати і виловлювати того чиновника, коли ж він там є.
Хватит смелости сказать тут номер кабинета и ФИО, чтобы быть доступным для граждан? :mrgreen:

Якщо у відділ звернень громадян ніхто не приходить, пошту не приносять, і в даний проміжок часу роботи у них немає - це не значить, що вони мають право піти раніше.
Но и заниматься левыми делами не имеют право.

Яким пунктом КЗоТу мої дії заборонені?
Не заставляй меня листать законы. Конечно, открытым текстом там не написано, что нельзя флудить на форуме. Но если надо, соответствующий пункт я найду.

Тому, що це мені не заборонено.
Так и воровать не запрещено. Просто наказывают за это по факту.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Хватит смелости сказать тут номер кабинета и ФИО, чтобы быть доступным для граждан?
Не треба мене брати "на слабо".

Не заставляй меня листать законы. Конечно, открытым текстом там не написано, что нельзя флудить на форуме. Но если надо, соответствующий пункт я найду.
Знайдіть, якщо на то буде ваша ласка. Самому цікаво, чи дійсно це є порушенням.

Так и воровать не запрещено. Просто наказывают за это по факту.
Ну як же не заборонено: Кримінальний кодекс чітко говорить що можна, а що ні. Як і закон про корупцію.
 
Зверху