Оффтопики.

just_name

Active Member
Re: Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

А вам що, заздрісно? :mrgreen:


Напишіть Віктору Федоровичу - він нині для всіх "начальство". ;)

P.S. І да, нині, здається, у всіх робочий день, і у вас в тому числі...
Нет, мне не завидно. Я просто хочу знать, почему человек, который получает з/п из моих налогов тратит рабочее время на всякую хрень?

Я думаю, если жалоба ляжет на стол Минаеву, ваших понтов резко уменьшится.

По поводу моего рабочего дня. Я не работаю в государственных структурах. Еще вопросы?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

А конкретного ответа не будет? С доказательствами того,что личное авто не обременительно и что на такси дороже? Стеин на Вас это не похоже.
Будь-ласка:
Я ж вже казав: гараж свій, значить за стоянку ви не платите. Пальне та обслуговування - так воно ж на таксі таке саме і за тими ж цінами. Тільки таксист окрім як окупити пальне і обслуговування - ще вкладає в поїздку гроші собі "на покушать".
Пару разів на тиждень ви їздите. Візьмемо відстань від мене до роботи. Приблизно 5-6 км. На таксі в один бік коштує 20-25 грн. В два - 40-50 грн. Бензину у мене уходить десь біля літру на дорогу в обидва боки. Це 10,5 грн. Заміна мастила - 200 грн. за саме мастило (злити я і сам можу, ну нехай на СТО це буде гривень 40). Проводиться десь раз та 8 тис. 8 тис. км. на таксі - 26,6 грн. Те саме своїм транспортом - 7,3 тис. грн. Різниця - 19,3 тис. грн. Мінус 200, мінус 40. Гальмівні колодки з заміною мені обійшлися теж десь біля 200, фільтр мастила+фільтр палива - десь 150. Лямбда - 600. Тосольчик 100. Гума по 250 на колесо - 1000 грн.
Ітого: 17 тис. грн. різниці.
Хоча, один з мінусів - "за кермом" трішки звужує формат "вечері з подружками". ;)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Я думаю, если жалоба ляжет на стол Минаеву, ваших понтов резко уменьшится.
А ви впевнені, що я працюю у Мінаєва? А може у Чмиря? Чи у Михайленка? Всі в тому будинку. Та й на кого скаргу писатимете? На "Штейна Адольфа Алоізовича"?
Не треба мене лякати, почніть краще з себе.

По поводу моего рабочего дня. Я не работаю в государственных структурах. Еще вопросы?
А вам платять за сидіння на форумі в робочий час?
 

just_name

Active Member
Re: Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Не треба мене лякати, почніть краще з себе.
А вас никто и не пугает. Вы тратите бюджетные деньги, а не отрабатываете их. Я этим возмущен, как налогоплательщик. Если я захочу написать заявление, я найду на чье имя. Не переживайте.
Вдвойне возмущен тем, что вы потешаетесь над людьми, которые вам на это указывают. Ибо я, читая форум, вижу, что не первый.

А вам платять за сидіння на форумі в робочий час?
Далась же человеку моя работа. Я получаю деньги не за время, а за работу, которую я выполняю за определенный период времени, который оговаривается в договоре. Еще вопросы?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Далась же человеку моя работа. Я получаю деньги не за время, а за работу, которую я выполняю за определенный период времени, который оговаривается в договоре. Еще вопросы?
Так само, як і я. У мене є посадові обов'язки, які я виконую, і за їх виконання отримую зарплату. І претензій до цього у начальства не виникає. Якщо я встигаю ще й писати в цей час - то це вже моє право, бо це нічим не заборонено.
 

just_name

Active Member
Re: Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Так само, як і я. У мене є посадові обов'язки, які я виконую, і за їх виконання отримую зарплату. І претензій до цього у начальства не виникає. Якщо я встигаю ще й писати в цей час - то це вже моє право, бо це нічим не заборонено.
Нет, не так само.
У меня нет начальства - это первое. Второе - я не получаю бюджетных денег.
И у вас, в отличии от меня, есть РАБОЧЕЕ время, с 8 до 17 или как вы там работаете.
И платится вам за ВРЕМЯ, а не за выполненную работу. Или у вас есть на руках договор, где перечислены ваши обязанности? Нет?

Вы справляетесь раньше с работой? Тогда работайте полдня, получайте полставки, а вторую половину для флудите дома.
 
Останнє редагування:

lobst

Поймай конфетку ...
Re: 14 жовтня. Що робити на Покрову

це нічим не заборонено
Заборонено посадовими обов"язками. Почитай, там все розписано. Якщо там в обов"язках э тролінг на цьому форумі, то питань немає. А якщо нема, то марш працювати, канцелярська криса !!!

Маєш сумніви, то представся. А ми гуртом спитаєм у твого керівництва, якого дідька ти тут робиш у робочий час.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Заборонено посадовими обов"язками. Почитай, там все розписано.
Почитав. Не знайшов.

И платится вам за ВРЕМЯ, а не за выполненную работу.
Тобто платиться за те, що я "прийшов, відсидів і пішов"?

Или у вас есть на руках договор, где перечислены ваши обязанности?
У мене на руках посадова інструкція. Вона пишеться на всіх державних службовців.

Вы справляетесь раньше с работой? Тогда работайте полдня, получайте полставки, а вторую половину для флудите дома.
Якщо я повноцінні посадові обов'язки роблю за менший час - то чому я повинен отримувати за це меншу зарплату?
Хтось у вільний час п'є чай чи теревенить з подругами, але то нормально, бо непомітно. А якщо хтось у вільний час щось пише - то це злочин?
І да, за нормативами, якщо мені не зраджує пам'ять, щогодни роботи за комп'ютером треба робити перерву на 15 хвилин. Загального часу цих перерв як раз вистачить на написання текстів. ;)
 

just_name

Active Member
Re: Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Тобто платиться за те, що я "прийшов, відсидів і пішов"?
Не утрируйте.

У мене на руках посадова інструкція. Вона пишеться на всіх державних службовців.
Хватит смелости сказать своему начальству, что тусишь на форуме?

Якщо я повноцінні посадові обов'язки роблю за менший час - то чому я повинен отримувати за це меншу зарплату?
Не правильно ставишь вопрос. Почему государство должно тебе оплачивать то время, что ты проводишь на форуме?

Хтось у вільний час п'є чай чи теревенить з подругами, але то нормально, бо непомітно. А якщо хтось у вільний час щось пише - то це злочин?
А с каких пор рабочее утро это "выльный час"? У тебя перерыв с 12 до 13? Или когда? Вот в этот час и туси на форуме.

І да, за нормативами, якщо мені не зраджує пам'ять, щогодни роботи за комп'ютером треба робити перерву на 15 хвилин.
Перерву на форуме?


Загального часу цих перерв як раз вистачить на написання текстів. ;)
См выше
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: 14 жовтня. Що робити на Покрову

Хватит смелости сказать своему начальству, что тусишь на форуме?
Якщо будуть питати.

Перерву на форуме?
Як використовувати положену перерву - моя справа.

Не правильно ставишь вопрос. Почему государство должно тебе оплачивать то время, что ты проводишь на форуме?
Мені платять за виконання покладених посадовою інструкцією завдань. Є завдання - є зарплата. Я їх виконую. І отримую зарплату. В інструкції не зазначено, що я маю робити у вільний від виконання цих завдань час. За то законом зазначено, що мені мають доплачувати за понаднормові, роботу у вихідні і т.д. і т.п., але не платять.
 
Зверху