Суд над тимошенко.

  • Автор теми Z3RG
  • Дата створення

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Суд над Тимошенко.

P.S. Почитав Твіттер Тимошенко. Все правильно суддя зробив. Я б на його місці ще й притягнув її за наклепи, особисті образи і неповагу до суду. Хоча, мабуть не вийде: вона скаже "мопєд нє мой" і навряд чи доведуть чий.
Так , а если "мопед не її" на каком основании Киреев приобщий писульки на Твиттере к материалам дела ? :)

Может нада было сначала установить что єто она написала , подать запросс на Твиттер . Или может кому-то хочется побыстрее её кинуть за решётку ?
 

hed1n.ru

стебанутый
Тимошенко списанная карта и воспринимать суд, как борьбу с реальным "конкурентом" на следующих выборах глупо. Уже полтинник стукнул, харизма уже не та. Циркачеств всяких насмотрелись, народ уже так рьяно не поддерживает. Внуков нянчить пора.
 

Z3RG

Забанен
Ставлю сотню, що її не посадять. :mrgreen:
Читай внимательно. Разговор о том, что ее до конца 2011 не выпустят. Я думаю что не выпустят. Разве что джокер: Тимоха продаст душу Путину, а он на Януковоща повлияет, понимаешь. Тогда ее проще пристрелить. Государству дешевле.
 
Останнє редагування модератором:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Суд над Тимошенко.

И не обьяснишь мне , почему после подписания этого контракта - долгие месяцы у прокуратуры вроде-бы не было претензий ? Что власть поменялась ? Так не говорит ли это о политической , а не уголовной составляющей суда ?
Тут питання суперечливе. Хто тоді при владі був? Сама ж Тимошенко. Тому її й не чіпали, закривали очі на її порушення. А потім прийшла нова влада, не підконтрольна Тимошенко і "очі закривати" перестали - довелося відповідати.
Як вам така інтерпретація? Як ваша так і ця - мають однакове право на життя і жодна з них не може бути ані спростована, ані доведена. В яку вірити - це вже особиста справа кожного.

Обещаю , завтра віложу сюда
Без проблем . Только завтра , нужно ехать .
Добре, буду чекати. :)

Хех , Стейн - ну это ведь взаимоповьязанные вещи . Если её обвиняют что она не имела ПРАВА подписывать этот контракт , значит он не законен - или как ещё понимать если она не имела права его подписывать ?
Ні, право то вона, на скільки я розумію, мала. Але от процедуру не додержала.

Как же заява МЗС России не стосуется справи , если заява МЗС России подтверждает то что Тимошенко подписала контракт в строгом соответствии с законодательствами двох стран ?
А контракти і не суперечать. І підпис не суперечить. Суперечить внутрішня процедура.

Ставлю сотню що посадять
По руках.

Так , а если "мопед не її" на каком основании Киреев приобщий писульки на Твиттере к материалам дела ?
До справи додав - а там розберуться її то чи не її. Якщо буде треба адвокати відмовляться від авторства і відправлять то на експертизу, або виключать з матеріалів. Поки що вона не відмовилася від авторства постів.

Так если ті не вкурсе в чём обвиняют - как можешь комментировать законно или нет ?
Я в курсі того, що пишуть ЗМІ. Але я не дуже вірю журналістам - я хочу оригінал.

Читай внимательно. Разговор о том, что ее до конца 2011 не выпустят. Я думаю что не выпустят. Разве что джокер: Тимоха продаст душу Путину, а он на Януковоща повлияет, понимаешь. Тогда ее проще пристрелить. Государству дешевле.
Як на мене, то байдуже скільки вона просидить, головне - яким буде вирішальний вирок. Я вважаю що її виправдають і випустять під вибори. Інакше вся ця клоунада не матиме сенсу.
 

hello moto

народный контроль
Посольство Франції: посла відізвали не через Тимошенко
У Посольстві Франції в Україні зазначають, що посол Жак Фор відкликається у зв’язку із завершенням його трирічної місії.
Вот тебе и оф обоснования, жуй! Не выпенивался бы перед камерами и дальше бы жрал сало и сисястых девок бы лапал вместо худосочных француженок :)
А ведь тот посол и неинтеесен был никому, и знать его не знали... Если бы не вякнул про полтическую окраску.
__________________

Life-ua, похоже твоя карта бита, да и всё меньше и меньше у вас "спонсоров" ..., карта Юлии Владимировны вообще зеро...
 
Останнє редагування:

Life-ua

+ плюс - минус
Тимошенко списанная карта и воспринимать суд, как борьбу с реальным "конкурентом" на следующих выборах глупо. Уже полтинник стукнул, харизма уже не та. Циркачеств всяких насмотрелись, народ уже так рьяно не поддерживает. Внуков нянчить пора.
Рейтинги показывают другое . А у Януковича харизма хоть была когда нибудь ? Поеращення так и не наступило :) Зарплаты стоят на месте , гречка в три раза дороже стала :)

Дело даже не в Тимошенко , дело в том что Украино превращают в авторитарное государство-изгой такими политическими расправами , и в мире это заметили . За дни суда над Тимошенко критики на Украину вылилось больше чем за последние 7 лет ...
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Суд над Тимошенко.

Тут питання суперечливе. Хто тоді при владі був? Сама ж Тимошенко. Тому її й не чіпали, закривали очі на її порушення. А потім прийшла нова влада, не підконтрольна Тимошенко і "очі закривати" перестали - довелося відповідати.
Як вам така інтерпретація? Як ваша так і ця - мають однакове право на життя і жодна з них не може бути ані спростована, ані доведена. В яку вірити - це вже особиста справа кожного.
Ну правильно , власть поменялась - начала сводить счёты с политическими конкурентами . Ваша вторая версия выглядит слабо , так как в том чём её обвиняют нету состава преступления (одна политика)

Добре, буду чекати. :)
Добре :)


Ні, право то вона, на скільки я розумію, мала. Але от процедуру не додержала.
Ну ты же противоречишь сам себе . Если как считает прокуратура она без директивов не имела права подписывать контракт - а подписала , значит контракт незаконен ? Но почему-то и Украина и Россия его признают , и исполняют , а человека судят ни за что (тоесть в обвинении отсутствует состав преступления)

А контракти і не суперечать. І підпис не суперечить. Суперечить внутрішня процедура.
Стейн - ты противоречишь сам себе . Ты говоришь : она нарушила процедуру , не имела права подписывать без директивов правительства - но имела право подписать контракт . Ты уж разберись , имела она право без директивов (что есть процедурой) подписывать контракт , или не имела . Надоело бред слушать .

Ты просто прочитай чушь в смысле твоих слов :
1) Тимошенко не додержалась процедуры - значит без директивов не имела права подписывать контракт (самая изюминка обвинения)
2) С другой стороны - ты пишешь что она имела право подписывать .
 

Life-ua

+ плюс - минус
В долларах или тугриках ? :)

До справи додав - а там розберуться її то чи не її. Якщо буде треба адвокати відмовляться від авторства і відправлять то на експертизу, або виключать з матеріалів. Поки що вона не відмовилася від авторства постів.
Значит не имеющие отношения к делу - писульки на твиттере приобщил . А заяву МЗС России прямо относящуюся к делу - додать в лом было ? :finest:

Я в курсі того, що пишуть ЗМІ. Але я не дуже вірю журналістам - я хочу оригінал.
Оригинал лежит только в суде ныне . Никто тебе не дасть его читать в инете . Смотри хотя-бы брифинги прокуроров по ТВ .
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Суд над Тимошенко.

Дело даже не в Тимошенко , дело в том что Украино превращают в авторитарное государство-изгой такими политическими расправами , и в мире это заметили . За дни суда над Тимошенко критики на Украину вылилось больше чем за последние 7 лет ...
Ви явно перебільшуєте. Ніякого вигнання не буде. Ну поскавчать трішки та й усе. Ну може не підпишуть угоду про інтеграцію в ЄС. Але нам то що до того? В ЄС і так проблем повно, і нас вони до себе за президентства Януковича точно не приймуть. Тож від непідписання тої угоди нам, як то кажуть, "нє холодно, нє жарко". А більші "санкції"... навряд.

Ну правильно , власть поменялась - начала сводить счёты с политическими конкурентами . Ваша вторая версия выглядит слабо , так как в том чём её обвиняют нету состава преступления (одна политика)
Для вас - можливо і слабо. А для декого - слабо виглядає ваша.
Я, наприклад, не вважаю що там немає складу злочину. Порушення процедури - є порушення закону. Порушення закону - є злочин. А ви кажете - немає... Просто його можна "непомітити", а можна "роздути".

Ну ты же противоречишь сам себе . Если как считает прокуратура она без директивов не имела права подписывать контракт - а подписала , значит контракт незаконен ? Но почему-то и Украина и Россия его признают , и исполняют , а человека судят ни за что (тоесть в обвинении отсутствует состав преступления)
Стейн - ты противоречишь сам себе . Ты говоришь : она нарушила процедуру , не имела права подписывать без директивов правительства - но имела право подписать контракт . Ты уж разберись , имела она право без директивов (что есть процедурой) подписывать контракт , или не имела .
Вона мала право підписати контракт за посадою. Тобто зовнішньо - жодних претензій: "добро" президента є, підпис прем'єра є, текст контрактів законам не суперечить. Все нормально.
Але. Є внутрішня процедура, яку має додержатись прем'єр перед підписанням. Цього по суті ніхто ззовні не перевіряє і не буде перевіряти. Бо воно б по суті ніколи б і не виплило, якби не цей суд. Так от саме цю процедуру прем'єр і порушила.
Ось у чому суть.

1) Тимошенко не додержалась процедуры - значит без директивов не имела права подписывать контракт (самая изюминка обвинения)
2) С другой стороны - ты пишешь что она имела право подписывать .
Згідно закону - прем'єр має право підписувати такі документи. І вона їх підписала. З протилежного боку жодних претензій - не сантєхнік же Вася підписував, а прем'єр, все як положено. Але внутрішня бюрократична формальна процедура. Її ніхто ніколи не перевіряє, бо це довго, муторно і зазвичай нікому не треба. Наприклад: а чи не перебуває прем'єр на момент підписання у відпустці? Як перевірити? Надіслати запит до Кабміну. Поки запит дійде, поки його розглянуть, поки напишуть відповідь, поки відповідь дійде. А толку? Ну дійде відповідь запит, але актуальна вона? Ні. Бо написати заяву і піти у відпустку - справа пари годин. Тож формально відповідь вже не актуальна, бо поки вона йшла - прем'єр написав заяву, і вже у відпустці. От і все. Це я вам для прикладу.
Тому внутрішня процедура зазвичай лишається на совісті того, хто має її дотримуватись. Та й чи були у світовій практиці випадки скасування такого роду контрактів через подібного роду процедурні моменти?

В долларах или тугриках ?
Доларах? Знущаєтесь? Ви хочете бідного держслужбовця на місяць без харчів залишити? :lol:
Звісно в гривнях. :)

А заяву МЗС России прямо относящуюся к делу - додать в лом было ?
А додай він заяву МЗС - справа може перейти в трішки інше русло, що зараз нікому не треба. Зараз ніхто не ставить під сумнів самі контракти. Судять прем'єра. От коли буде рішення суду, що прем'єр винен і підписувати права не мав - от тоді і будуть розбиратися далі і додавати заяви МЗС.

Оригинал лежит только в суде ныне . Никто тебе не дасть его читать в инете . Смотри хотя-бы брифинги прокуроров по ТВ .
От тому то, всі наші перепалки тут - це всього лише обговорення [STRIKE]достовірної інформації чесних неупереджених ЗМІ[/STRIKE] пліток "пенсіонерів під під'їздом".
 
Зверху