Заместитель мэра без образования.

Может ли человек без высшего образование быть заместителем мэра?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    132

Freddi

New Member
Прочитал весь закон. Не вижу где написано об условиях о ВО. К тому же, если судить логично, то скажем пост мэра - должность выборная. И ограничения, насколько я помню именно для выборов местных советов только возрастные, а также судимости и т.д. Об образовании я не видел ничего. Покажите плз
1.Правильно ты все понял, только если у него нету ВО, (на сайте раньше оно было - убрали), логическое продолжение, что в официальных документах на депутатство оно (ВО) тоже было - заявление и т.д. - Внимание вопрос: Есть ли статья в КК за такие манипуляции???
2. Если ты из СМИ, значит должен знать как он - Рябоконь А.Б. в сговоре со Скрипкой В.В. (место работы ты знаешь) отложив в сторону заявление другого гражданина Украины оформил на свою ТЕЩУ участок в 0,022 га - 22 сотки (по нормам в черте города положено максимум ,0,10 га под ИЖБ, если я не ошибаюсь) на берегу озера Чеха, а именно ул. Замостянская. В последствии там отгрохал очень "маленький" особнячок. (по поводу этого, пыталась писать, в Панораме Ваша коллега - А. Веснич)
3. Кто не равнодушен, может ради интереса через поисковик сайта СМР найти всех счастливчиков получивших землю на ул. Замостянской в г. Сумы - вы удивитесь какие там фамилии.
4. Можете посмотреть (тоже ради интереса) какие фамилии получили землю в "водоохранной" зоне Сумского водохранилища, только не удивляйтесь, есть вопросы - задавайте.
5. Надесь ты не из ПАНОРАМЫ, там только "свои" вспомним приватизацию помещения... или не стоиот??
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Заместитель мэра без образования.

Ви спочатку в суті теми розберіться. До чого тут проффесор? У проффесора є диплом про вищу освіту, а в Рябоконя немає. Ні хто не судить зараз нікого за розумовими здібностями, мова про те, що рядовим спеціалістом вас без диплома про ВО вас навіть до конкурсу не допустять ні з яким досвідом чи знаннями. А замом мера - візьмуть. І де справедливість?
У проФФесора є папірець з написом про те, що власник має вищу освіту. А ще є посвідчення всіляких магістровських та докторських ступенів з різних країн. А реально проФФесор показує такий рівень освіти та ерудиції, за який соромно було б навіть п'ятикласнику. Зовнішня оболонка без реального змісту немає ніякого значення.
Що стосується справедливості... Коли маєш судимість, то закрита дорога в органи юстиції, міліції, СБУ, прокуратури тощо. Раніше навіть на строкову службу в ПВ із судимістю не можна було потрапити на службу. А нині? Сержантом ППС-ником по місту ходити з ПР не возьмуть на службу, а головою держави запросто? І де та справедливість?
Я про те, що коли найвищі можновладці, які повинні бути взірцем та еталоном для інших насправді є рекламою того, як не слід дотримуватися норм та правил, то що ж ми хочемо від найнижчої ланки?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Заместитель мэра без образования.

Зовнішня оболонка без реального змісту немає ніякого значення.
Зовнішня оболонка це закон, а внутрішня - то вже мораль. Зараз ми говоримо про закон, про наявність папірця, а не рівень знань.

Я про те, що коли найвищі можновладці, які повинні бути взірцем та еталоном для інших насправді є рекламою того, як не слід дотримуватися норм та правил, то що ж ми хочемо від найнижчої ланки?
Ця "найнижча ланка" з'явилася на своїй посаді задовго до прибуття на нинішній пост проффесора. Тому не зовсім доречно говорити тут про взірці.

Коли маєш судимість, то закрита дорога в органи юстиції, міліції, СБУ, прокуратури тощо
Тільки якщо судимість не погашена. А у проффесора, на скільки мені відомо, вона таки погашена, чи не так?
З судимостями ми маємо наразі ситуацію з ліберальною логікою. А раптом когось одного помилково посадили? А раптом він не винен був? А ми ж йому тими судимостями все життя "іскалєчім". Ні, треба ж бути гуманістами - давайте передбачимо механізм виправдання злочинців і погашення судимостей! Типовий демократичний підхід по принципу: "краще відпустити 100 винуватців ніж посадити 1 невинного". От тому і пролазять у нас товариші з погашеними судимостями в президенти. А якби ми діяли за правилом: "краще покарати 100 невинних ніж упустити 1 винуватця", то максимум що світило б проффесору - це підмітання вулиць чи миття туалетів. Вся справа в підходах. Тож на що ви тоді скаржитесь? На свою ж улюблену ліберальну демократію?
 
Ну будем надеяться на честного журналиста, который разберется в этом вопросе... или нет?
БУдем надеяться. Это конечно займет время. Если есть какие-то документы для "старта" был бы благодарен. Сейчас все заняты праздниками, а с понедельника поспрашаю у знающих людей
 

Freddi

New Member
БУдем надеяться. Это конечно займет время. Если есть какие-то документы для "старта" был бы благодарен. Сейчас все заняты праздниками, а с понедельника поспрашаю у знающих людей
п.16 Додаток № 4 до рішення СМР від 25 лютого 2009 року № 2406 - МР„Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам”
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Заместитель мэра без образования.

Зовнішня оболонка це закон, а внутрішня - то вже мораль. Зараз ми говоримо про закон, про наявність папірця, а не рівень знань.
Знову диктуєте свої умови та вимагаєте, щоби їх дотримувалися? :lol::lol::lol:
Ця "найнижча ланка" з'явилася на своїй посаді задовго до прибуття на нинішній пост проффесора. Тому не зовсім доречно говорити тут про взірці.
1) Це Ви про що? Хто коли з'явився.
2) Про взірці говорити завжди доречно, адже верхівка має символізувати чи представляти державу. Тому перед тим, як вимагати з когось, верхівка повинна подати приклад.
3) Не бачу суттєвої різниці коли особа офіційно не має диплома, та коли особа має купу дипломів та наукових звань, а в реалі всі бачуть, що там не те що ВО (я вже не кажу про звання докторів та академіків), там і семирічка близько не паслася. Ні, брешу. Різниця є. Особа, яка не має диплома принаймні не бреше про свою ВО.
Тільки якщо судимість не погашена. А у проффесора, на скільки мені відомо, вона таки погашена, чи не так?
Неправда, принаймні раніше не те що з судимостями (погашеними) - навіть з приводами в міліцію могли виникнути серйозні проблеми. Хоча зараз могло все змінитися, враховуючи контингент ПР....
З судимостями ми маємо наразі ситуацію з ліберальною логікою. А раптом когось одного помилково посадили? А раптом він не винен був? А ми ж йому тими судимостями все життя "іскалєчім". Ні, треба ж бути гуманістами - давайте передбачимо механізм виправдання злочинців і погашення судимостей! Типовий демократичний підхід по принципу: "краще відпустити 100 винуватців ніж посадити 1 невинного". От тому і пролазять у нас товариші з погашеними судимостями в президенти. А якби ми діяли за правилом: "краще покарати 100 невинних ніж упустити 1 винуватця", то максимум що світило б проффесору - це підмітання вулиць чи миття туалетів. Вся справа в підходах. Тож на що ви тоді скаржитесь? На свою ж улюблену ліберальну демократію?
Важко щось і сказати.
На Ваш спіч:
рядовим спеціалістом вас без диплома про ВО вас навіть до конкурсу не допустять ні з яким досвідом чи знаннями. А замом мера - візьмуть. І де справедливість?
я контрзапитав:
сержантом ППС-ником по місту ходити з ПР не возьмуть на службу, а головою держави запросто? І де та справедливість?
Як бачите, змінив лише умови, а ідея залишилася та сама. Але у відповідь почув чергову тираду "а-ля фараон Діма" про вади демократії та лібералізму та про переваги невідомо чого. Ви б щось новеньке вигадали :(, а то вже читати нецікаво.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Заместитель мэра без образования.

1) Це Ви про що? Хто коли з'явився.
Рябоконь став заступником мера в 2008, а Янукович президентом - в 2010му. Тож про який взірець з голови держави ви говорите?

Знайдіть хоч одну вакансію хоч на яку не потрібна наявність вищої освіти. А далі можна буде продовжити говорити про справедливість. І не варто перекладати з хворої голови на здорову. До чого тут Янукович? Ми ж не про Януковича говоримо.

Особа, яка не має диплома принаймні не бреше про свою ВО.
"Особа" написала правду про свою освіту лише після того, як її за брехню притисла прокуратура.

Неправда, принаймні раніше не те що з судимостями (погашеними) - навіть з приводами в міліцію могли виникнути серйозні проблеми. Хоча зараз могло все змінитися, враховуючи контингент ПР...
На скільки мені відомо, то юридично погашена (чи як там воно правильно) судимість означає що її не було і особа може вказувати всюди що не мала судимостей. Поправте мене юристи, якщо я помиляюся.

Але у відповідь почув чергову тираду
А ви читаєте взагалі те що вам пишуть опоненти? Чи для вас то "многабукаф"? Я вам чітко відповів на ваш аргумент. Далі я надав пояснення щодо свого бачення ситуації. В результаті ви спочатку коментуєте мою відповідь, а потім прискіпуєтеся до додаткового пояснення, мовляв воно не містить відповіді...
 

Z3RG

Забанен
Я вас расстрою: второй по количеству заработаного "бабла" человек в мире, универ послал к чертям собачим, как только понял, что ему от жизни надо, а потом это универ бегал за ним по пятам, чтоб он получил диплом : )). Некоторые (имхо, хотя какое имхо, если оно так и есть?) из месной публики изрыгают пены с рота потому что отмучались в СумДУ/СНАУ/УАБС пять, а то и шесть лет, да еще родителей загнав в долга, сами при этом торгуют на рынке/магазине/официанты етс. Такие себе юристы-дворники. Если у человека голова "варит" то он найдет и тех кто дебет с кредитом сведет, и тех что металлоконструкцию на устойчивость посчитает причем "за еду". Вот такие сейчас времена дикие.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Если у человека голова "варит" то он найдет и тех кто дебет с кредитом сведет, и тех что металлоконструкцию на устойчивость посчитает причем "за еду".
Истину говоришь. Главное, шоб быть сообразительным, пронырливым. Тогда и ВО не надо. И даже СО, как у меня. Моих 9 классов вполне хватает, шоб руководить тётками с ВО и иметь с них порядочно бабла, понимаешь.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Заместитель мэра без образования.

Я вас расстрою: второй по количеству заработаного "бабла" человек в мире, универ послал к чертям собачим, как только понял, что ему от жизни надо, а потом это универ бегал за ним по пятам, чтоб он получил диплом
Ну так той найбагатший при прийомі до себе на роботу, не дуже то й питається щодо наявності дипломів у його підлеглих. Знання перевіряють, а не папірці.
А у нас, чомусь, все навпаки...
 
Зверху