"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Faradey

Живой
Такой вариант технических терминов предлагали в свое время для внесения в изменения... Но по моему не рассматривали..я привел как пример:))
Просто это самый яркий утрированный пример....
Неологизми языку необходимы в этом спора нет, но если слова уже были в языке, зачем сейчас придумывать новые, "более правильные"?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: "Мови" та "языки".

сдесь с Вами полностью согласен.Но Украинский язык имеет свое право на существование в Украине ровно настолько сколько и Русский язык.Ибо на Русском говорит 1/3 населения Украины.
Ну, по-перше, раз 1/3, то вже значить менше, а не рівно стільки ж.
А по-друге, не вся та 1/3 бажає введення російської як державної, і уж тим паче скаржиться на її утиски.
Я от теж належу до тої названої вами 1/3, проте я категорично проти російської як другої державної і не бачу жодних утисків моїх прав чи свобод як російськомовного громадянина, чи російської мови, як мови мого спілкування.
 

krapa

парниша
не вся та 1/3 бажає введення російської як державної
по крайней мере 1/4 выступает за "введення російської як державної" а это внушительная часть населения.

Я от теж належу до тої названої вами 1/3, проте я категорично проти російської як другої державної
что-то я не замечал что бы Вы общались на форуме на русском.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: "Мови" та "языки".

по крайней мере 1/4 выступает за "введення російської як державної" а это внушительная часть населения
А звідки такі дані?
что-то я не замечал что бы Вы общались на форуме на русском
Я спілкуюсь російською вживу.
 

krapa

парниша
основному так. Але про політику мені всеж легше українською
тогда почему выступаешь за запрет русского языка?
фильмы смотреть тоже приятней на русском?
И причем здесь политика,что ты хочешь и кому хочешь доказать?
Говори на языке на котором думаешь.Не выделывайся перед националистами.Как я понимаю ты им не являешься т.к. националисты думают на украинском
 

Merime

New Member
Такой вариант технических терминов предлагали в свое время для внесения в изменения... Но по моему не рассматривали..я привел как пример:))
Приклад не вдалий. Хтось десь комусь щось пропонував (може як прикол або провокацію), але це навіть ніхто не розглядав, а Ви це знайшли для прикладу незугарності і другосортності української мови, яка таким чином хоче відірватись від материнського лона "вєлікаго і магучєго".

Переконаний, що мову як і історію треба залишити філологам і історикам, і не втягувати їх у політику, коли некомпетентні політикани кидають у неосвічені маси провокативні гасла не з метою встановлення істини, а з метою обдурити цих людей і на їх спинах долізти до владного корита і пограбувати вже сто разів пограбований темний і одурений люд.
 
Зверху