Чини спротив українофобії!

Чи задоволені Ви складом нового уряду?

  • так

    Голосів: 29 27.1%
  • ні

    Голосів: 59 55.1%
  • не знаю

    Голосів: 7 6.5%
  • байдуже

    Голосів: 12 11.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    107

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чини с

Що за маячня?Кому і які права принижують?Від вас вимагають лише поваги до України,до мови,історії,культури.Вам хтось забороняє спілкуватись на вашій рідній мові?Чи ви не можете себе реалізувати в мовному питанні?Зайдіть в любу книгарню,і порівняйте кількість україномовної літератури з російськомовною.
Насколько я знаю история Украины неразрывно связанна с историей СССР,историей Российской Империи.Покрайней мере в обозримом прошлом,и последних десятков поколений украинцев .Часть земель Украины история связывает в историей Австровенгерской империей .Вы о какой связи истории имели ввиду?
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чини с

Що за маячня?Кому і які права принижують?Від вас вимагають лише поваги до України,до мови,історії,культури.Вам хтось забороняє спілкуватись на вашій рідній мові?Чи ви не можете себе реалізувати в мовному питанні?Зайдіть в любу книгарню,і порівняйте кількість україномовної літератури з російськомовною.
Зато меня на одном форуме, не буду говорить на каком, отправили в Россию самым безсовестным образом. Более того меня лишили возможности смотреть фильм в кинотеатре не на украинском языке. И еще много чего, к чему есть притензии. И самое интересное, меня всякий раз обвиняют в симпатии к Менделю и Путину, не спросив при этом моего мнения.
 

mangust

патріот
Відповідь: Чини спротив українофобії!

Насколько я знаю история Украины неразрывно связанна с историей СССР,историей Российской Империи.Покрайней мере в обозримом прошлом,и последних десятков поколений украинцев .Часть земель Украины история связывает в историей Австровенгерской империей .Вы о какой связи истории имели ввиду?
Боротьба українського народу за незалежність-це не історія України?
Ніхто ж не відмовляється від власної історії,в яку б імперію в той час Україна не входила б.
И самое интересное, меня всякий раз обвиняют в симпатии к Менделю и Путину, не спросив при этом моего мнения.
А тут ви м'яко кажучі нещірі.Особисто запитував у вас про ваше ставлення до Путіна і Медведева,як до російських націоналістів,і чи ставите ви в цьому контексті знак рівняння між націоналізмом і нацизмом.Відповіді ви так і ненадали.
 

S#RG

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чини с

Зато меня на одном форуме, не буду говорить на каком, отправили в Россию самым безсовестным образом. Более того меня лишили возможности смотреть фильм в кинотеатре не на украинском языке. И еще много чего, к чему есть притензии. И самое интересное, меня всякий раз обвиняют в симпатии к Менделю и Путину, не спросив при этом моего мнения.
Форум анонимен. У вас в подписи не указана национальность. Мало того, вы как г-жа Тимошенко ее усердно скрываете.Что какбы намекает :lol:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Чини спротив українофобії!

Тільки не треба ситуацію в Ірландії порівнювати з Українською.
Просто цьому гаспадіну дуже хочеться, щоби українську мову спіткала така ж доля, як і ірландську :(
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Чини спротив українофобії!

Приклади таких "багатьох країн Європи".

От зараз ми і перевіримо казки про "спонтанне народне волевиявлення" та "непідкупних студентів" в 2004му. Сьогодні створити "революцію" досить складно, та й до виборів далеко. Нерентабельно. Цікаво буде подивитися як вони "бастуватимуть" без помаранчевих грошей та активного лобіювання їх інтересів згори.
Угу. Пары в 2004 маять было "патриотично".
Причём я тоже очень сомневаюсь, что это было бесплатно:) Бесплатно для тех кого развели, а верхушка думаю была прикормлена основательно :)
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Чини спротив українофобії!

Боротьба українського народу за незалежність-це не історія України?
Конечно нет! Это история "национально-вызвольных змагань", причём история лишь одного движения, а ни как не история страны и территории, что нынче называется Украиной.
Это политический концентрат украинофильского, затем националистического движения и всё!
 

hed1n.ru

стебанутый
А как господа евроустремлённые прокомментируют, то, что во многих европейских странах кроме государственных существуют официальные языки?

Испания: государственный - испанский, официальные - каталонско-валенсийско-балеарский,баскский, галисийский, аранский.

Италия: немецкий язык официально признан равноправным с итальянским в Больцано и Южном Тироле, словенский имеет региональный статус в Гориции и Триесте, французский — в долине Аоста.

И в других.
Но у наших пещерных националистов другой взгляд на языковую политику...
 

vadimv

Well-Known Member
Re: Відповідь: Чини спротив українофобії!

Мову можна виключити. Ця умова вже включена в умову одної нації. Та й так "канонічніше буде", ближче до оригіналу... ;)
Если кто не в курсе, вот чей это лозунг:
 

Вкладення

Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Чини спротив українофобії!

Бесплатно для тех кого развели, а верхушка думаю была прикормлена основательно
Верхівка зараз є депутатами Сумської міської ради.
словенский имеет региональный статус в Гориции и Триесте
А російська хіба не має регіонального статусу на Сході? Чому словенцям цього досить, а вам мало?

vadimv, ну так а я ж про що? :lol:
 
Зверху