Чини спротив українофобії!

Чи задоволені Ви складом нового уряду?

  • так

    Голосів: 29 27.1%
  • ні

    Голосів: 59 55.1%
  • не знаю

    Голосів: 7 6.5%
  • байдуже

    Голосів: 12 11.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    107

mangust

патріот
Відповідь: Re: Чини спротив українофобії!

И то правда - в Статье 10 Конституции записано "В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.",
Всі чомусь згадують другу частину статті 10 Конституції України,а про першу забувають.
Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
А тепер уважно прочитайте і порівняйте:В Україні гарантується вільний розвиток використання і захист російської, інших мов національних меншин України-Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

а прокат фильмов в кинотеатрах с русским дубляжом тупо запрещен. Вот такое "свободное развитие, использование и защита", вот такая вот законность, соблюдение Конституции, европейских норм, демократия и бла-бла-бла...
Знов ви перекручуєте.Не заборонений прокат фільмів російською,а виконується норма Конституції,відповідно до якої українська мова-державна.І ваш ОБОВ'ЯЗОК, як громадянина цієї держави знати державну мову.
 

krapa

парниша
так валите туда за своими 9 гр свинца.
валите сами туда.А я хочу чтобы в моей стране был порядок.А благодаря таким фанатикам как Вы у нас беспредел.Чем Вам эти страны не угодили.Они всемирно уважаемые державы
 

vadimv

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Чини спротив українофобії!

А тепер уважно прочитайте і порівняйте:В Україні гарантується вільний розвиток використання і захист російської, інших мов національних меншин України. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
Вот от того, что законодатели вписывают в основной закон формулировки, прямо противоречащие друг другу, мы так и живем.
Знов ви перекручуєте.Не заборонений прокат фільмів російською,а виконується норма Конституції,відповідно до якої українська мова-державна.І ваш ОБОВ'ЯЗОК, як громадянина цієї держави знати державну мову.
Вот так волшебным образом моя обязанность знать державну мову превращается в запрет мне смотреть фильмы на русском языке. Страна идиотов.
 
Останнє редагування:

vadimv

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чини спротив українофобії!

Гадаю що ви маєте на увазі СВОЮ країну.
Была б она лично моя, я бы давно устранил в Конституции эти реверансы в разные стороны. Вроде и демократам угодили (вписали абзац из Декларации прав человека) и националистам тоже.
К сожалению, приходится делить ее с теми, кто в упор не хочет видеть этих противоречий и признавать за своими согражданами равные права.
Пока мы будем жить по такой двуличной Конституции и считать что "все животные равны, но некоторые равнее", бардак у нас не закончится.
 

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чини спротив українофобії!

Гадаю що ви маєте на увазі СВОЮ країну.
Вы правы.Такие как вы на данный момент начинаете терять право монопольно определять что такое есть украинское,и кто такой украинец.
Ценности в Украине становятся ближе к европейским ,Украина становится более цивилизованной.
Европейские ценности не имеют ничего общего с нацизмом, шовинизмом, национальной нетерпимостью и дискриминацией, как политической, так и национальной. Если Украинские власти понимают это – звание «герой Украины» для Бандеры будут вспоминать как краткосрочное недоразумение.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Чини спротив українофобії!

А хто сказав що "європейські цінності" є для нас авторитетом?

"Сучасне мистецтво і маніпуляції з ним протягом ось уже ста років є найбільшою аферою в історії. Картини, скульптури, інсталяції будуть зібрані разом і займуть почесне місце в грандіозному музеї людської дурості поряд з астрологією та демократичними цінностями." (с)

"Демократия несовместима с каким бы то ни было превосходством, будь это даже культурное превосходство."
Тобто захищаючи національні інтереси ми діємо всупереч безглуздю демократичних принципів. І тут треба чітко визначитися що важливіше для нас: національні інтереси чи демократичні засади. А наші політики як завше хочуть сидіти одночасно на двох стільцях. Від того і всі біди.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чини спротив українофобії!

Вы правы.Такие как вы на данный момент начинаете терять право монопольно определять что такое есть украинское,и кто такой украинец.
Ценности в Украине становятся ближе к европейским ,Украина становится более цивилизованной.
Прошу вас не плутати Україну і країну ідіотів.
Для мене моя держава-перша,якщо для вас- друга,то ми живемо в різних країнах.
 
Зверху