Чини спротив українофобії!

Чи задоволені Ви складом нового уряду?

  • так

    Голосів: 29 27.1%
  • ні

    Голосів: 59 55.1%
  • не знаю

    Голосів: 7 6.5%
  • байдуже

    Голосів: 12 11.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    107

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чини спротив українофобії!

Прошу вас не плутати Україну і країну ідіотів.
Для мене моя держава-перша,якщо для вас- друга,то ми живемо в різних країнах.
Вы себя то с Украиной не отождесвляете! Уважайте страну в которой живете!
 

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чини спротив українофобії!

Прошу вас не плутати Україну і країну ідіотів.
Для мене моя держава-перша,якщо для вас- друга,то ми живемо в різних країнах.
Вы подумайте внимательно что вы написали. :)
 

vadimv

Well-Known Member
Re: Відповідь: Чини спротив українофобії!

захищаючи національні інтереси ми діємо всупереч безглуздю демократичних принципів. І тут треба чітко визначитися що важливіше для нас: національні інтереси чи демократичні засади. А наші політики як завше хочуть сидіти одночасно на двох стільцях. Від того і всі біди.
Во! Давно пора признать - националисты никакие не демократы. И выражение "национально-демократические силы" лживо в основе своей.
Господа националисты! Не нравится демократия - удалите из Конституции упоминания о демократии (если сил хватит). А не можете - живите по демократическим, европейским принципам. Тогда никакому идиоту не придет в голову демократически запретить мне смотреть фильмы на русском.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чини спротив українофобії

Вы себя то с Украиной не отождесвляете! Уважайте страну в которой живете!
Шановний,це ви себе не ототожнюйте з Україною.А я є гомадянин України,українець за національністю, поважаю і шаную цю державу.На відміну від вас.
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чини спротив україноф

Шановний,це ви себе не ототожнюйте з Україною.А я є гомадянин України,українець за національністю, поважаю і шаную цю державу.На відміну від вас.
Оно и видно! Потому на личностную обиду переводите все в адрес госсударства, унижаете других граждан Украины и более того жаждите им ограничить их права в свою пользу. Красиво! слов нет...
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чини спротив українофобії

Вы подумайте внимательно что вы написали. :)
Поясню,якщо одразу не дійшло.Україна-це держава.Країна ідіотів-це та де живуть ідіоти.Так зрозуміло?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Чини спротив українофобії!

Ихний приоритет "Одна страна, одна нация, один язык, один фюрер".
Мову можна виключити. Ця умова вже включена в умову одної нації. Та й так "канонічніше буде", ближче до оригіналу... ;)
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чини спрот

Оно и видно! Потому на личностную обиду переводите все в адрес госсударства, унижаете других граждан Украины и более того жаждите им ограничить их права в свою пользу. Красиво! слов нет...
Що за маячня?Кому і які права принижують?Від вас вимагають лише поваги до України,до мови,історії,культури.Вам хтось забороняє спілкуватись на вашій рідній мові?Чи ви не можете себе реалізувати в мовному питанні?Зайдіть в любу книгарню,і порівняйте кількість україномовної літератури з російськомовною.
 
Зверху