Відповідь: Где жизнь лучше в Украине или России?
Прихильникам РФ
Ще трапляються в нас дивакуваті люди, які чомусь прагнуть союзу з Росією. Мовляв, там сильний Путін і вертикаль, а в нас – повний безлад.
Але ж, любі друзі, російська еліта – така ж компрадорська еліта, як і українська. Джерела її легітимації (основне майно та карт-бланш на правління) розташовані на Заході. Якщо в Росії провести дійсно вільні вибори – нікого з них біля керма не лишиться. Ця влада – окупаційна. І вона була поставлена саме Заходом у 90-ті роки.
Коли її спробували усунути, парламент розстріляли з танків. Відтоді цей модний стиль у стосунках російської влади з народом (він має давнє історичне коріння), стійко зберігається. Була ще одна спроба – при переобранні Єльцина на другий термін. Знов допоміг Захід.
Путін – андроповець. Він зріс на ідеї конвергенції. Вся потужна анти-західна риторика, яка почалася за Путіна – це мімікрія. У рамках кризи 1998-99 років ця публіка зрозуміла, що втримати країну відверто гайдарівськими методами не вдається. Не вдається нескінченно грабувати країну під західним прикриттям. І почалася пісня про підняття з колін.
Ціна такій пісні – тридцять друга частина гроша. Це клептомансько-чекістська еліта нездатна нічого породити, всіх її здатностей вистачає на втримання ситуації (доволі кепське) і територій в певному статус-кво через побудову економіки відкату.
Їхню ідеологію формують представники ліберальної кейнсіанської школи, люди, відповідальні за катастрофу російської національної економіки – Кудріни та ін.
Спільна історія – це дурний міф. Російським злодіям нема чого запропонувати злодіям українським, а народи, не смішіть мої дерті капці, в цьому процесі участі не беруть.
Тепер про майбутнє України. По-перше, не слід думати, що майбутнє Росії світліше. Воно набагато більш темне. Хоча б у сільському господарстві.
По-друге, Україні потрібен мобілізаційний проект, здійснити який без фізичного видалення нинішніх виродків неможливо. Тому будь-яке лихо – нам у касу. І чим більше буде лих – тим краще. Вони й так, нещасні, стогнуть від неприємної необхідності займатися якимись там справами, що виникають через зайняття посад, а в питанні – хто кого переможе вони кризу або криза – їх, відповідь очевидна.
Об'єднати Україну й Росію може лише загальний мобілізаційний проект. Який, по-перше, не передбачається, а по-друге, вже точно не трапиться без фізичного усунення виродків по обидва боки кордону. От коли це станеться, поговоримо про можливе спільне майбутнє.