Демократія чи Диктатура?

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Демократія чи Диктатура?

За виховання дітей, в першу чергу відповідати повинні батьки (моя думка).
Діти в школі та на вулиці проводять значно більше часу аніж з батьками.
І знову таки - дозволяти чи не дозволяти дивитися ті чи інші мультфільми - то вже повинні вирішувати батьки...
А на вулицю ви дітей теж не випускатимете? І в шоку не віддасте? Закриєте вдома за сімома замками і паролями?
А про те, що дочка Гєнсєка мала одну з самих великих в СССР колекцію діамантів, серед яких дуже багато було крадених?
Брєжнєв був один, і при владі 20 років, а депутатів у нас 450, і у кожного свої "доньки з діамантами" і уряди міняються ледь не через рік. І краде кожен, і краде в страшних масштабах, бо знає що довго не протягне.
Про якість навчання - також можна посперечатися.
Ви жартуєте? Ви хочете сказати що зараз якість навчання вища за СРСР?
Чи те, що порізали години російської і додали української - то найвище благо, а на все інше начхати?
Про те, що нинішній процес навчання загальмований - також не згоден.
Шановний, я маю пряме відношення до системи освіти і я вам кажу: зараз іде жахлива деградація, деградація не лише системи освіти, а й самого молодого покоління. Сьогодні за "неуспішність" вже не залишають на другий рік, а від викладачів вимагають дотримання "планів" з забезпечення "успішності" та "якості" навчання, забороняють виставляти забагато двійок і т.д. В результаті за ті знання, за які ще 5-7 років тому важко було б поставити навіть "3" - сьогодні доводиться ставити "5".
Коли я поступав до університету - конкурс був 9 чоловік на місце. Сьогодні конкурс 0. Недобір. Беруть всіх хто прийшов. Платна освіта зіграла з ВУЗами жахливий жарт: сьогодні вже не можна відрахувати студента за "неуспішність" - бо студент це гроші, а гроші це зарплатня. Сьогодні ВУЗи вже не навчають - вони заробляють гроші.
А Ви добре пам'ятаєте піонерську організацію? Ось я знаю, що то була скоріше формальність, як і формальністю був сам вступ до піонерів - приймали всіх без розбору, хоча говорили, що піонерську краватку носять лише самі достойні.
В піонерах молодь хоч якось займалася корисною справою. Чим вони займаються нині?
Неякісні продукти з "Е-шками", дешеву „згущену” з пальмовою олією, так само, як і одяг в секонді - ніхто нікого не змушує купувати. Завжди є альтернатива.
А чи може сьогодні вчитель, лікар, держслужбовець з зарплатнею в 900-1000 гривень купити дорогі альтернативи "Е-шкам"?
Якось одна моя знайома розповідаючи які погані чоловіки сказала одну знакову фразу: "приносить додому тисячу гривень зарплати і ще вимагає від дружини щоб та робила котлети зі справжнього м'яса".



Stein, а те що при тоталітаризмі Україна зазнала Голодомор, 2-гу Світову Війну, те що українців майже перетворили на своїй землі у гвинтиків без власної мови, історії, корінь, то нічого?
При тоталітаризмі українська нація зростала. За демократії вона вимирає. І вимирають всі білі нації "розвинених" демократичних держав.
За часів Райху німецька нація вимагала додаткових територій для розселення. За демократії їм забагато навіть того, що вони мають.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Демократія чи Диктатура?

Ми маємо відверто сказати собі: так на 99 % людина — це машина. Людська психіка діє, як механізм, який включено до біологічного механізму нашого тіла. А тіло включене до суспільної машини, суспільного механізму, який, у свою чергу, включено до цивілізаційної машини. Я це визнаю. Але ці машини можуть бути досліджені. І навіть такі складні механізми можуть бути використані мною у боротьбі.
Наведемо приклад. Уявімо собі сучасний пасажирський літак - дуже складний, напханий електронікою механізм, який летить і в якому всі процеси автоматизовані. Цей літак, включений в тіло системи супроводження, він включений до системи дозаправки, до системи аеропорту, до системи промисловості — він включений в іще більшу за розміром машину.
Уявімо собі, що ми вирішили дослідити цю машину, цей технологічний факт, не знаючи ніяких інших фактів на землі, — ми впали з Марса і роздивляємося, що тут відбувається. Ми бачимо складну систему машин і механізмів. У тому числі пасажирський літак, який спрямовується і супроводжується методами радіолокації і електроніки, механізми якого реагують на супроводження, готуються до заправки... Там все автоматизовано і він включений в іще один, більший автомат. Там присутня людина — пілот. Його функцією є натиснути пару кнопок протягом усього польоту і за чимсь там час від часу слідкувати. Це спостереження є пасивним. Людина включається лише у випадку, коли станеться аварійна ситуація чи вийде з ладу автоматика. Але вона виходить з ладу рідко, тому що це — досконала машина.
Коли ми почнемо досліджувати цей літак в його системі, в його машині супроводження, дозаправки і виготовлення, — ми будемо стикатися з цілим рядом механізмів. Десь там ми побачимо, що є пілот, але він теж здаватиметься нам всього лише одним із незначних механізмів.
За електронною командою механізмів цього літака він натискає одну кнопку. За електронною командою із землі натискає іншу кнопку. Більшість польоту відбувається на автопілоті. Посадка проходить теж, здебільшого, в автоматичному режимі і керування здійснюється із центру на землі.
Те саме відбувається і з нашою душею в людському тілі і в суспільній машині, і в цивілізаційній машині. Тут душа майже не працює. І все, що відбувається, є всього лише психічною механікою, механікою біологічною, механікою суспільною, механікою цивілізаційною, ширше, можливо, якоюсь природною механікою.
Проте, іноді щось трапляється з пілотом — він може спрямувати свій літак не на аеродром. Він може його спрямувати в хмарочос, у Всесвітній торговий центр. І в цей момент, коли він вирішив спрямувати його у Всесвітній торговий центр, він перестав себе поводити як механізм. І сторонній спостерігач лише у цей момент може помітити присутність особистості.
Літак спрямовано не так — проти логіки механізму, проти логіки машини? Цього не могло бути! Він або з'їхав з глузду, або, якщо це повторюється, якщо це численні випадки, тоді це є свідченням душі. Розгортання терору є розгортанням душі.
Наша душа співвідноситься з нашою психікою, з нашою біологією, машиною так само, як пілот з літаком. Звісно, більшість людей — це балакучі знаряддя. І лише деякі набувають душу, як і в Середньовіччя — разом зі шляхетністю.
Коли маємо справу з собою, ми відчуваємо всього лише машину, яка має бути вивчена так само, як вивчається і стає зрозумілим літак для пілота.
Мохамед Ата і його друзі добре вивчили літак. Всі кажуть, що віражі були красиві...
Сьогодні ми, люди, знаходимося в такому стані, що коли хочемо проявитися як особистість, то маємо щось зруйнувати. Будівництво автоматизоване.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Демократія чи Диктатура?

При тоталітаризмі українська нація зростала. За демократії вона вимирає. І вимирають всі білі нації "розвинених" демократичних держав.
За часів Райху німецька нація вимагала додаткових територій для розселення. За демократії їм забагато навіть того, що вони мають.
Класно зростала. Особливим "зростанням" відзначились 1921, 1933, 1937, 1941-45. А сучасне зменшення проросте населення обумовлено у першу чергу загальноцивілізаційною зміною людей до своїх нащадків і до того яка повинна бути їх кількість, плюс купа болячок які принесла та ж сама цивілізація. І тут тоталітарізм ніяк на позитив ситуацію не зміне, хіба що примусово буде введено штучне запліднювання жінок.
Приклад з Райхом взагалі недоречний. Німці розширювали свої території задля контролю і дешевої робочої сили підкорених народів, а задля розселення то вже була лише пропаганда.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Демократія чи Диктатура?

Приклад з Райхом взагалі недоречний. Німці розширювали свої території задля контролю і дешевої робочої сили підкорених народів, а задля розселення то вже була лише пропаганда.
Райх розширювався з метою розселення надлишків населення. "Дешева робоча сила" це міф. Ні хто французів не гнав табунами на плантації як африканських негрів.
Класно зростала. Особливим "зростанням" відзначились 1921, 1933, 1937, 1941-45.
Так, давайте ще роки війни пригадаємо і скажемо який поганий тоталітаризм.
Щодо інших років, то згідно з даними Статистичного щорічника України (СЩУ) за 2004 рік, а також СЩУ - 02 р. с. 367, СЩУ — 94, с. 251, СЩУ — 06, с. 327
населення України складало:
1926р. - 35,81 млн.чол.
1939р. - 40,5 млн.чол.
1996р. - 51,3 млн.чол.
2008р. - 46,2 млн.чол.
Тобто за часів злочинного тоталітаризму, голодоморів та "масових сталінських репресій" населення України збільшилося за 13 років на 5 мільйонів чоловік. А за часів хваленої демократії, свободи, незалежності та дотримання прав людини - за 12 років зменшилося на 5 мільйонів.
От і все. І можете скільки завгодно розповідати про кривавих диктаторів, про мільйони замучених, репресованих і розстріляних - то все слова. А це цифри. А цифри не брешуть. І сьогодні ми втрачаємо мільйони людей без жодних репресій, з дотриманням усіх прав, свобод. Нація вимирає, а ми все розповідаємо про поганого Сталіна та злочини комунізму.
А сучасне зменшення проросте населення обумовлено у першу чергу загальноцивілізаційною зміною людей до своїх нащадків і до того яка повинна бути їх кількість, плюс купа болячок які принесла та ж сама цивілізація. І тут тоталітарізм ніяк на позитив ситуацію не зміне, хіба що примусово буде введено штучне запліднювання жінок.
Загальноцивілізаційна зміна спостерігається в країнах демократії. Подивіться на недемократичні режими. Коли вимирання почалося у нас? Після зміни системи. За часів тоталітаризму населення зростало не дивлячись на спади в країнах демократичних. Те ж саме відбулося з країнами колишнього Варшавського договору. Тож може годі розповідати про жахіття комуністичного режиму і настав час поглянути правді у вічі? Вам весь час без перестанку розповідають про злочини тоталітарних режимів, про мільйони жертв геноцидів, утисків. І ні хто не розказує про значно більшу кількість жертв мирного часу, жертв правової держави, вільної системи. Це нагадує ситуацію зі "світовим тероризмом":

"Из 15 миллионов водителей в России ежегодно гибнет порядка 1 на тысячу. От терактов в 1999 году погибло порядка 1 на миллион. Опасность стать жертвой теракта на три порядка (в тысячу раз) меньше, чем вероятность стать жертвой катастрофы за рулем автомобиля. Почему же мы не боимся ездить на машине, но боимся террористов? Прежде всего потому, что сильные мира сего не заинтересованы в том, чтобы мы боялись автомобиля. Поэтому их телевидение не показывает нам с утра до ночи изуродованные трупы жертв автокатастроф. Если бы показывало с той же интенсивностью, как и дело рук террористов - то мы боялись бы автомобиля панически."
 

~Simorg~

trust nobody
Re: Відповідь: Демократія чи Диктатура?

"Из 15 миллионов водителей в России ежегодно гибнет порядка 1 на тысячу. От терактов в 1999 году погибло порядка 1 на миллион. Опасность стать жертвой теракта на три порядка (в тысячу раз) меньше, чем вероятность стать жертвой катастрофы за рулем автомобиля. Почему же мы не боимся ездить на машине, но боимся террористов? Прежде всего потому, что сильные мира сего не заинтересованы в том, чтобы мы боялись автомобиля. Поэтому их телевидение не показывает нам с утра до ночи изуродованные трупы жертв автокатастроф. Если бы показывало с той же интенсивностью, как и дело рук террористов - то мы боялись бы автомобиля панически."
очень меткое высказывание, просто довольно важную роль играет то, что умирает одномоментно намного меньше людей чем в автокатастрофах, вот и получается, как бомбу взрорвали: "терроризм!!", траур сразу по погибшим, туева хуча денег на борьбу с терроризмом, властям важно показать что они защищают народ, заботятся о нем, им некчему показывать что осталось от человека после встречи с автомобилем.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Демократія чи Диктатура?

Тобто за часів злочинного тоталітаризму, голодоморів та "масових сталінських репресій" населення України збільшилося за 13 років на 5 мільйонів чоловік.
Stein, населення, але не кількість українців!
Тож давайте закричімо до еміграції в Україну афріканців, узбеків, китайців. Як? Тоталітаризму всеодно хто що там за народ при ньому буде гвинтиками. Буде базікати, йому прикладом закриють рота.

А за часів хваленої демократії, свободи, незалежності та дотримання прав людини - за 12 років зменшилося на 5 мільйонів.
Так. Зменшилось. Але нікого не вбивали і голодом не морили. Те що народжуваність зменшилась, це вибір молодого покоління такий. І це йде ще з 70-80-х років. 2 дитини у сім'ї і досить. А то і менш. Демократія тут не до чого.
Коли вимирання почалося у нас? Після зміни системи.
Дозвольте не погодитись. Мене робили коли демократією ще й близько не було. І я не пам'ятаю, щоб у когось з моїх однокласників було більше одного брата чи сестри. І зараз серед тих, кому по 20-40, дуже рідко зустрінеш, щоб у його батьків було більше 2-х дітей. А у переважній більшості вони одні у родині. От у Вас скільки братів-сестер?

Тож може годі розповідати про жахіття комуністичного режиму і настав час поглянути правді у вічі?
:). Не видавайте бажане за дійсне і самі тверезо погляньте на факти, а не перекручуйте їх так, як Вам це вигідно. Повертаю заклик подивиться правді у вічі до Вас назад.
 
Останнє редагування:

Faradey

Живой
Простите господа, но я сейчас вспомнил почему я бросил когда то здесь активничать...
Каждый придерждиваеться своего мнения, и подставляет факты под свое мнение..
И возможно я не исключение... Категорически не согласен с Костой..Но я его понимаю..Он защищает свое мировозорение, не просто мысль..А мировозрение в целом... Понимаю..и не хочу продолжать споры..Они бессмысленны.. Истина не родиться..
А во-вторых тема переросла в нечто другое...
Ответ на вопрос Демократия или Диктатура наверное не существует.. Мы видим ЧТО сейчас - демократия.. и подозреваем что такое будет диктатура..Не гуд..ни то ни другое...
З.Ы. Вообще вспоминаеться фраза.. Когда Никсон говорит Брежневу:"У Вас в магазинах пусто ! Зарплаты маленькие . Книг, интересных не сыскать ..." Брежнев парирует :"А у Вас негров вешают!".
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Демократія чи Диктатура?

Stein, населення, але не кількість українців!
Давайте проаналізуємо етнічний склад населення України. Скільки у нас українців? 80%. Якби до нас мільйонами завозили узбеків, так як на то натякаєте ви - нас би вже було б відсотків 8, не більше. Чи не так? Чи може у нас 80% "джамшутів" що лише записалися українцями?
Тоталітаризму всеодно хто що там за народ при ньому буде гвинтиками.
А демократам не все одно?
Так. Зменшилось. Але нікого не вбивали і голодом не морили.
Так, просто створили такі умови, коли молоді не народжують, а старі довго не живуть.
Як на мене, то краще деякі розстріли якоїсь купки "неблагонадійних" аніж тотальна деградація та вимирання всього суспільства.
Те що народжуваність зменшилась, це вибір молодого покоління такий. І це йде ще з 70-80-х років. 2 дитини у сім'ї і досить. А то і менш.
Проте до настання демократії кількість населення зростала. Москалів завозили?
І зараз серед тих, кому по 20-40, дуже рідко зустрінеш, щоб у його батьків було більше 2-х дітей.
А у самх тих, кому по 20-40 рідко в кого хоч по 2 є.
От у Вас скільки братів-сестер?
Два брати та сестра.
Демократія тут не до чого....Не видавайте бажане за дійсне і самі тверезо погляньте на факти, а не перекручуйте їх так, як Вам це вигідно.
Тоді як ви поясните той факт, що скорочення населення почалося саме після руйнування тоталітарної системи?
Повертаю заклик подивиться правді у вічі до Вас назад.
А де правда? Я вам статистичні дані, а ви мені здогадки про негрів.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Демократія чи Диктатура?

Ответ на вопрос Демократия или Диктатура наверное не существует.. Мы видим ЧТО сейчас - демократия.. и подозреваем что такое будет диктатура..Не гуд..ни то ни другое...
Faradey, дякую за якісну відповідь, але, дозвольте не погодитись. У нас зараз не демократія. Демократія це коли працюють закони, навіть безглузді. Це коли депутати, яких громадяни обирають представляти у ВР своє бачення розвитку країни, наймаються ними і працюють на них, відстоюючи при владі інтереси тих, хто їх обирав, а не свої власні. Це звісно звучить для нас утопічно, але при демократії повинно бути хоча б близько до цього. А що у нас самі знаєте. Ті хто рветься до влади дарить обіцянки, купує "гречкою", а дірвавшись до влади працює там на себе і тих, хто дав грошей на рекламу і на гречку. Тому не варто розчаровуватись у демократії, якої у нас ще не було.
А тоталітаризм був. І був у повній своїй красі. Тому що таке тоталітаризм можна спитати дідусів і бабусь, подивитись у свіжих доказах.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Демократія чи Диктатура?

Давайте проаналізуємо етнічний склад населення України. Скільки у нас українців? 80%. Якби до нас мільйонами завозили узбеків, так як на то натякаєте ви - нас би вже було б відсотків 8, не більше. Чи не так? Чи може у нас 80% "джамшутів" що лише записалися українцями?
Stein, подивиться ще раз статистику яку Ви наводили. Відніміть там скільки знищили у Голодомори і скільки з тим темпом приросту мало б народитись, додайте тих, кого звозили з усього СРСР на "очищені" землі, відніміть загиблих у 2-й Світовій. А ще непогано було б дати проміжні данні, національний склад на кожний рік перепису, скільки залишилось населення після війни, скільки було у 60-х, скільки у 80-х.

Проте до настання демократії кількість населення зростала. Москалів завозили?
Ні, з неба падали. Шукайте данні за 60-ти роки і за 80-ти.
А у самх тих, кому по 20-40 рідко в кого хоч по 2 є.
Так. Але вони вже не перші у цьому ланцюжку. Народжувати відбили охоту ще у їх батьків. І демократія тут ні до чого.
Два брати та сестра.
Приємно це чути. А у моєї бабусі було 3 дітей, а онуків аж 4. І усі вони народились ще за совецьких часів.

Тоді як ви поясните той факт, що скорочення населення почалося саме після руйнування тоталітарної системи?
1. Велика частина по втікали. І по втікали якраз до більш демократичних країн.
2. За рахунок призупинення зростання у попередніх роках, почав збільшуватись процент людей, скажемо так, за межами того віку, коли жінки народжують.
3. У мене нема таких фактів, що саме після руйнації тоталітарної системи почалось зменшення населення. Я кажу, що процес був започаткован ще у той час, а зараз лише наслідки, з якими не намагаються як слід боротись.
 
Зверху