Церкви и политика

  • Автор теми bsv
  • Дата створення

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Церкви и политика

Уважаемый КОСТа, какаие проклены, о чем речь ? Это вы защищаете разного рода сектанство, баптистов ильете необоснованную грязь на Православие, поговорите о Церкви "Ковчег", "адвентисты седьмого дня" и тому подобные секты, я не замечал в их адресс от вас ни одной реплики, Почему ?:?:eek::?
Хм. Я Вам вже приклад того як поводитесь приводив, приведу знову, далеко ходити не потрібно:
Мне вот только одно не понятно, почему Вы против Православия. один вывод- Вы - баптист, сектант. раскольник.
Уся проблема, Азік, у тому що Ви, точніше московськи попи, а Ви лише за ними бездумно повторюєте, привласнили собі любимим право називатись Православними. Не не страшно, страшно те, що крім цього вони ще й вирішили що усі інши, хто їм не підкоряється, НЕправославні. А ВИ для себе якось визначиться, у що саме Ви віруєте, у Бога, чи у попів, які у Москві сидять і повчають Вас яку тут пропаганду на їхню користь вести. Якщо у Бога, то радійте що у того ж самого Бога, вірує там багато різних людей. Якщо у попів, то тут вибачайте, це ж саме і є сектанство.
А реплік з мого боку нема доки висловлення власної думки не пореходить у образи на адресу інших користувачив. І доки це не зачепає інтересів моєї країни.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Церкви и политика

Уважаемый КОСТа, какаие проклены, о чем речь ? Это вы защищаете разного рода сектанство, баптистов ильете необоснованную грязь на Православие, поговорите о Церкви "Ковчег", "адвентисты седьмого дня" и тому подобные секты, я не замечал в их адресс от вас ни одной реплики, Почему ?:?:eek::?
Шановний,ми захищаєм право України і українців на власну,українську помісну церкву,яка б відстоювала державні інтереси,і навчала б любити Бога і Україну.І зауважте,ніхто,повторюю,ніхто,не виступає проти ПРАВОСЛАВЯ.Ви ж постійно звинувачуєте нас в сектанстві,безбожжі,в зв'язках з дияволом,порівнююте з баптистами,"ковчежчями" та іншими течиями.(виникає питання,якому Богу ви служите?Гадаю,що не тому,якій говорив:"Возлюби ближнього свого,як самого себе")
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Церкви и политика

Шановний,ми захищаєм право України і українців на власну,українську помісну церкву,яка б відстоювала державні інтереси,і навчала б любити Бога і Україну.І зауважте,ніхто,повторюю,ніхто,не виступає проти ПРАВОСЛАВЯ.Ви ж постійно звинувачуєте нас в сектанстві,безбожжі,в зв'язках з дияволом,порівнююте з баптистами,"ковчежчями" та іншими течиями.(виникає питання,якому Богу ви служите?Гадаю,що не тому,якій говорив:"Возлюби ближнього свого,як самого себе")
Учтите, еврейского бога.)))))
 

Azik1982

С нами Бог!
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Церкви и политика

Російська православна церква не визнана була більш ніж півтора сторічча. Ми набудем визнання швидше:lol:
Анафема накладена РПЦ,а це ще не весь світ.
27 августа 2001 г.
Принимая участие в торжествах по случаю юбилея Киево-Печерской Лавры, Предстоятель Элладской Православной Церкви Блаженнейший Архиепископ Христодул заявил: «Мы признаем канонического митрополита Киевского и всея Украины Владимира, истинного и единственного хранителя апостольского преемства в Святейшей Православной Церкви Украины».

28 августа 2001 г.
Торжественное празднование 950-летия Свято-Успенской Киево-Печерской Лавры. В праздновании приняли участие делегации Поместных Православных Церквей, которые официально осудили раскол, призвав раскольников к покаянию и возвращению в лоно канонической Церкви.

14 декабря 2001 г.
Генеральный секретарь Священного Синода Константинопольского Патриархата митрополит Филадельфийский Мелитон опроверг очередную ложь филаретовцев о возможном признании их «церкви» Вселенским Патриархом Варфоломеем.

5 марта 2002 г.
Генеральная Прокуратура Украины на основании обращения 65-ти парламентариев вынесла протест о незаконности регистрации УПЦ-КП.

Усилия руководства УПЦ КП по урегулировании канонического статуса своей организации нашли активную поддержку у руководства Украины во главе с Виктором Ющенко (с января 2005 года).
При встрече с патриархом Кириллом во время визита того на Украину в августе 2009 президент Украины В. Ющенко заявил: «Самое большое желание украинского народа — жить в единой поместной православной церкви». На что патриарх ответил: «Эта церковь, господин президент, существует. Есть поместная церковь на Украине. Если бы её не было, не было бы сегодня Украины»

Первоначально, со времен св. Владимира, кафедра Киевских митрополитов - предстоятелей Русской церкви (тогда - части Константинопольского патриархата) была в Киеве. В 1299 году митрополит Максим переселился из разоренного татарами Киева на север - во Владимир. С тех пор его преемники, с титулом митрополита Киевского, жили во Владимире. Позже, когда Константинопольский патриархат временно перешел в унию, на территории Русского (Московского) государства образовалась автокефальная великорусская церковь (с конца 16 в. - патриархат). В Киев, который вошел в состав Великого княжества Литовского и Русского, патриарх Константинопольский (уже вновь православный) также ставил митрополитов с тем же титулом митрополита Киевского. После присоединения Украины к России в конце 17 века с согласия Константинопольского патриарха (правда, относительно добровольности такого согласия до сих пор ведутся дискуссии) Киевская митрополия вошла в состав Московского патриархата, где и пребывает доныне.
Что двигало Филаретом - никто определенно не скажет, он ответит за свои дела перед Богом. Что филаретовская "автокефалия" неканонична - это подтверждает весь православный мир. Печально, что идея совершенствования канонического статуса Украинской церкви и ее автокефалии из-за действий г-на Денисенко дискредитирована на многие годы.


Киевский Патриархат не признан ни одной Православной Церковью, не говоря уже о каких-то Соборах. Кроме того, последний VII Вселенский Собор проходил в 787 году, но на нем вопрос о самостоятельности Киевского Патриархата не рассматривался и рассматриваться не мог, т.к. в то время его не существовало.
Константинопольский Патриархат не признает раскольническую "украинскую православную церковь киевского патриархата". Об этом во время визита в Киев заявил Архиепископ Фиатирский и Великобританский Григорий, представитель Константинопольского Патриархата.
"Вселенский Патриархат признает только каноническую Украинскую Православную Церковь, возглавляемую митрополитом Владимиром", - сказал он, сообщает пресс-служба Украинской Православной Церкви[/
COLOR].
Свято-Воскресенский собор в украинском городе Острог (Ровенская область) пытались захватить 200 сторонников самопровозглашенного Киевского патриархата.
Украинская националистическая организация «Свобода» потребовала возбуждения уголовного дела в отношении патриарха Кирилла и его депортации с территории страны, где он в настоящий момент находится с пастырским визитом. По мнению националистов, визит Кирилла оскорбляет религиозные чувства граждан Украины.
Уважаемые админы и модераторы вы лучше поднимите тему об УГРОЗЕ ТОТАЛИТАРНЫХ СЕКТ В УКРАИНЕ, или вам это не важно ?:eek::priest:
 

Вкладення

mangust

патріот
Відповідь: Церкви и политика

Azik1982,ну і що з того,що РПЦ визнана в світі?Вона що,стала більш святішою?Чи визнання надає їй право реалізації цигарок і горілки на теренах Росії?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Мне одно понятно с Ваших слов, ФоксМалдер, вы извените за слово, в моем понимании Вы "" черт"". ... тогда один вывод Вы сектант
Так чорт чорт чи сектант? Ви вже визначіться:mrgreen: Я не знав, що форум - це місце, де можна викласти свої хворі фантазії. Чи може Ви хохмач гатунку "а-ля Петросян"? Добре, спробую і я "похохміть". Якщо „приказуватися”, то вже "прикалуватися". Ось лише я свої "хохотульки" спробую обґрунтувати. То ж я чорт та сектант? Добре, тоді Ви:
1) Алкоголік та наркоман, бо Ваша церква споювала свою паству алкоголем, та "скурювала" цигарками (нікотин - наркотична речовина), щоби наповнити свої безмірні кишеньки.
2) Ви язичник, бо поклоняєтеся фалосу. І це поклоніння зайшло так далеко, що оний предмет Вам ввижається навіть в тих речах, де фалосу ще до цього ніхто і ніколи не бачив (скажімо, в тризубі - символі князівської влади рівноапостольного князя Володимира Великого, що нині є малим гербом нашої держави).
3) Ви сатаніст, і вірогідно, п'єте кров християнських немовлят. А ще Ви молитеся на такого ж сатаніста Ніколая ІІ, що за свою любов до кровопускання отримав в народі прізвисько "Кривавий". Ніколи не чули про таке. "Погугліть" на російських сайтах "кровавое воскресенье, 1905 год, ленский растрел, ходынская трагедия, столыпинские галстуки, столыпинская реакция".
4) Ви прихильник "чорної магії", сповідуєте культ ВУДУ. Але я Вам не докоряю, бо це Ви навчились поганому у Ваших духовних отців. Бо саме Ваша церква наставляє "на путь истинный" своїх "заблудших прихожан" дивним способом – молиться, щоби Господь „ ”. Тобто, як пишуть в жовтеньких газетках: „Наведу порчу”, при цьому прикриваються іменем Христа.
Я же понятным языком Вам предьявил, что Вы раззжигаете вражду между Православными Христианами,
А я в свою чергу цілком зрозуміло (для всіх, крім Вас) сказав, що УПЦ МП засудила так зване „політичне православ’я” і тих її лідерів-покидьків, зокрема Варєліка Каурова (та проллється на його голову друге відро лайна), якими Ви так захоплюєтеся та цитатами з промов яких рясно запаскуджуєте форум. А ще УПЦ МП шукає діалогу з іншими українськими церквами:
Напередодні Собору Блаженнійший митрополит Володимир офіційно зустрівся з представниками Київського патріархату — ректором Київського православного богословського інституту УПЦ КП архієпископом Димитрієм (Рудюком) і архімандритом Євстратієм (Зорею). Представники УПЦ КП передали митрополиту Звернення до Собору Священного синоду УПЦ КП. А також вручили в дар предстоятелю УПЦ повний комплект богослужбової літератури, переклад якої українською мовою здійснювався в УПЦ КП протягом останніх десяти років. Того ж дня відбулася зустріч архієпископа Димитрія з ректором Київської духовної академії та семінарії УПЦ єпископом Антонієм. І виявилося, що ректори двох духовних шкіл мають конкретну тему для розмови — спільні зусилля з вироблення української богословської термінології, а також проблеми, пов’язані з акредитацією духовних шкіл. Проаналізувавши те, як стримано і дипломатично було висвітлено подію церковними ЗМІ обох Церков, можна дійти висновку, що й УПЦ, і УПЦ КП відповідально поставилися до цієї можливості почати реальний діалог.

Уже безпосередньо в день Собору 21 грудня предстоятель УПЦ зустрівся з архієпископом Іоанном, главою Богословсько-канонічної комісії УАПЦ, який передав митрополиту Володимиру Звернення до Собору епископату УАПЦ. Як і Звернення представників Київського патріархату, воно витримане в дипломатичному тоні і присвячено темі поділу українського православ’я. Проте, на відміну від Звернення УПЦ КП, «автокефали» висловили в ньому і своє бачення майбутнього об’єднання. Яке, на думку єпископів УАПЦ, можливе в тому разі, якщо УПЦ удосконалить свій канонічний статус і посяде належне їй місце в сім’ї помісних православних церков.
Як бачимо, нормальний конструктивний діалог, який не має нічого спільного, з тією фанатичною істерією, що розводите на форумі Ви. І риторика прогресивної частини УПЦ МП далека від того недолугого агресивного тону, яким пересичені Ваші повідомлення. Так що можете далі не брехати, Вас з українським православ'ям нічого не пов’язує, назвись Ви хоч триста раз ПРАВОСЛАВНИМ.

у Вас цель згонобить украинский народ.
Пані та панове. Вибачте, що звертаюся до Вас, але чи не підкаже хто з якої мови прийшло до нас слово „згонобить” і що воно означає. Гаспадін Azik1982, Ви спілкуєтесь „олбанською”, чи може це якесь чергове нововведення „бабруйскіх падонкафф”? Ась?

в то время когда над нами смотрит матерь Божья, Но Вам это не удастся, Вы пропащий человек, если Вам святые люди, не авторитет...
Це Ви правду сказали, що Богоматір дивиться над вами, бо Вас і Вам подібних вона не помічає. Доречи, не чіпали б Ви і Пресвятої Богородиці. Найщирішими і найвідданішими її шанувальниками були наші українські козаки. Згадали таких? То я Вам ще нагадаю, що це ті славні християнські лицарі, чиї поселення зруйнувала німецька хвойда Катька ІІ, яка відзначилася ще чисельним закриттям православних монастирів, і відкриття пам’ятнику якій в Одесі так радо вітали Ваші друзі на чолі з „лайнопомазаним” Кауровим ...
мне понятно чего даже Вы это делаете с какой ""колокольни"" звоните, ведь Вы никакой не Православный,
І хто це сказав? Напівписьменний зомбований фанатик? Мовчіть вже, бо як в правилі Міранди - все, що Ви скажете, може бути використано проти Вас ...
 
Останнє редагування:
слышали по телику журналисты просто обнародовали расценки церкви на их услуги так служители церкви всенародно их прокляли я был в шоке прокляли журналистов чтобы мол их постигла божья кара и они в крови чето там такое о каком единстве моральности вообще может идти речь мы одним он перечислили 75 грн. терь стабильно два раза в месяц письма шлют с попрошайничеством землю захватывают а потом отписывают кому интересно материально всем политикам уже давно грехи отпущены на всю жизнь вперед а так же их родственникам и будущим поколениям на 5 колен вперед
 
Зверху