Явка на выборы президента в 2010 г.

Пойдете ли вы на выборы президента в 2010 г.

  • Я пойду на выборы

    Голосів: 67 62.6%
  • Я не пойду на выборы

    Голосів: 23 21.5%
  • Затрудняюсь ответить

    Голосів: 12 11.2%
  • Не имею право голосовать

    Голосів: 5 4.7%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    107
Статус
Закрита.
Re: Відповідь: Re: Явка на выборы президента в 2010 г.

Що значить "мєньшеє із зол"? Яке б воно не було - воно ж все одно зло! І ви це розумієте. Якщо вам дають вибір відрізати собі ногу чи руку - що ви оберете?
Правильний вибір - взяти сокиру і відрубати голову тому, хто примушує вас рубати щось собі.
Проте, якщо у вас не вистачає сміливості стати до боротьби - слідуйте вказівкам катів і лишайтесь каліками, ви на це заслуговуєте.

P.S. На виборах для будь-якої тверезомислячої людини існує лише один варіант: ПРОТИ ВСІХ.
в данной ситуации абсолютный идиотизм идти на выборы и голосовать против всех, нет смысла этого делать, лучше уж и не идти совсем, все-равно кто-нибудь из заявленного списка будет Президентом.

стати до боротьби...
о какой боротьбе вы тут разглагольствуете??? это типа я борюсь против этих катов посредством "Проти всих"??? так чхали они на ваше проты всих, найдутся те, кто будет за кого-то, или вы считаете, что вполне реальна победа кандидата "Проти всих"???
ну, допустим, победил "проты всих" и что тогда??? вы пойдете в Президенты??? или думаете появятся новые кандидатуры (включая то, что працивныця подняла залог для участия в выборах до 2,5 млн.)????
вы не находите, что ваша боротьба как минимум смешна в сложившихся обстоятельствах???или вы хотябы аргументируйте свое "проты всих", что с ним дальше то делать..на новые выборы ити? или будем несколько лет подряд голосовать проты всих???..думаю, чо страна двух выборов не выдержит ну уж точно!
 

POLTERGEIST

Active Member
Re: Відповідь: Re: Явка на выборы президента в 2010 г.

в данной ситуации абсолютный идиотизм идти на выборы и голосовать против всех, нет смысла этого делать, лучше уж и не идти совсем, все-равно кто-нибудь из заявленного списка будет Президентом.

стати до боротьби...
о какой боротьбе вы тут разглагольствуете??? это типа я борюсь против этих катов посредством "Проти всих"??? так чхали они на ваше проты всих, найдутся те, кто будет за кого-то, или вы считаете, что вполне реальна победа кандидата "Проти всих"???
ну, допустим, победил "проты всих" и что тогда??? вы пойдете в Президенты??? или думаете появятся новые кандидатуры (включая то, что працивныця подняла залог для участия в выборах до 2,5 млн.)????
вы не находите, что ваша боротьба как минимум смешна в сложившихся обстоятельствах???или вы хотябы аргументируйте свое "проты всих", что с ним дальше то делать..на новые выборы ити? или будем несколько лет подряд голосовать проты всих???..думаю, чо страна двух выборов не выдержит ну уж точно!
"проты всих" идеальный вариант в нынешней ситуации и голос ваш будет учтен и мнение тоже ведь процент играет роль в освещении хода выборов для социологов и политологов это немаловажно, а не идти это вообще "быдлятство" и непонимание самого процесса, каждый волен поступать как он счетает нужным но и на самотек пускать все не стоит...
п.с: вы счетаете что не выбрав президента- конец света наступит?
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Re: Явка на выборы президента в 2010 г.

Що значить "мєньшеє із зол"? Яке б воно не було - воно ж все одно зло! І ви це розумієте. Якщо вам дають вибір відрізати собі ногу чи руку - що ви оберете?
Правильний вибір - взяти сокиру і відрубати голову тому, хто примушує вас рубати щось собі.
Проте, якщо у вас не вистачає сміливості стати до боротьби - слідуйте вказівкам катів і лишайтесь каліками, ви на це заслуговуєте.

P.S. На виборах для будь-якої тверезомислячої людини існує лише один варіант: ПРОТИ ВСІХ.
"проты всих" идеальный вариант в нынешней ситуации и голос ваш будет учтен и мнение тоже ведь процент играет роль в освещении хода выборов для социологов и политологов это немаловажно, а не идти это вообще "быдлятство" и непонимание самого процесса, каждый волен поступать как он счетает нужным но и на самотек пускать все не стоит...
п.с: вы счетаете что не выбрав президента- конец света наступит?
"Против всех" - это самый глупый из всех возможных вариантов... Вы считаете, что этот мифический дядя "Против Всех" будет руководить страной??? - Фик там! Вы думаете, что Ваш "Против всех" хоть что-то значит для политологов и социологов??? - Фик там, они все куплены и Вам преподнесут все равно "нужную" информацию. Так что этот Ваш "Против всех" - лишь пустое убийство бюлетеня. Любой здравомыслящий человек, если уж на то пошло, просто порвет его. А Президента хоть как бы Вы не старались - все равно выбирут))) Так что, если Вы не собираетесь ни за кого голосовать, то единственный способ, чтобы не выбрать Президента - просто не прийти на выборы и не получить необходимую явку.
 

les

ЭГОЦЕНТРИСТ
Re: Відповідь: Re: Явка на выборы президента в 2010 г.

"Против всех" - это самый глупый из всех возможных вариантов..
чтобы не выбрать Президента - просто не прийти на выборы и не получить необходимую явку.
верно на 100%.
 

sanctum

злой. всегда.
не пойду! все равно я знаю кто будет президентом.
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Явка на выборы президента в 2010 г.

Вы считаете, что этот мифический дядя "Против Всех" будет руководить страной???
А ви вважаєте що ті, хто зараз при владі добре керує країною?
Вы думаете, что Ваш "Против всех" хоть что-то значит для политологов и социологов??? - Фик там, они все куплены и Вам преподнесут все равно "нужную" информацию.
І ви вважаєте таку ситуацію нормальною і прийнятною?
А Президента хоть как бы Вы не старались - все равно выбирут
Оберуть. Але ЯК оберуть - також має значення.
Так что, если Вы не собираетесь ни за кого голосовать, то единственный способ, чтобы не выбрать Президента - просто не прийти на выборы и не получить необходимую явку.
Аби ви розуміли що кажете - ви б знали, що в Україні немає значення скільки людей прийде на вибори. Навіть якщо з'явиться лише одна людина - вибори все одно будуть вважатися такими, що відбулися.



это типа я борюсь против этих катов посредством "Проти всих"?
У вас є інші варіанти? Тоді я уважно слухаю.
или будем несколько лет подряд голосовать проты всих???..думаю, чо страна двух выборов не выдержит ну уж точно!
Нам не потрібні вибори - нам потрібна революція.
так чхали они на ваше проты всих, найдутся те, кто будет за кого-то, или вы считаете, что вполне реальна победа кандидата "Проти всих"?
Питання не в тому хто переможе, вибори однаково будуть фальсифіковані. Питання ж в тому, щоб показати народу, показати таким як ви, що не всі згодні бути слухняним натовпом, що є інші варіанти окрім запропонованих у списку, що є люди незгодні з діями нинішньої владної еліти. І скільки таких людей - теж має величезне значення. Ті, хто голосує проти всіх - це люди, які незгодні. Це ті, кому набридло свавілля влади, набридло руйнування країни, це ті, хто не може вже терпіти всі ті знущання чиновників, посадовців, правоохоронців. Це ті, хто зрозумів що немає різниці між Тимошенко, Януковичем, Яценюком, ці люди хочуть змін, справжніх, глобальних, їм набрид цей постійний показовий маскарад на кожний виборах. Це та вибухова суміш що здатна зірвати це болото і породити дійсно нову, дійсно народну патріотичну еліту що гідно керуватиме країною. І ці люди мають знати, що вони не самі, що їх не одиниці, не десятки - їх мільйони. І ми маємо це продемонструвати. Люди не знають, люди бояться. Люди думають що змінити нічого не можна. Контрольовані елітою ЗМІ постійно залякують виборців "нестабільністю", "погіршенням ситуації". Проте хіба може бути ще гірше? Ми маємо зламати це, ми маємо показати що ми сильні, ми здатні відстоювати власну думку. Вони зможуть приховати відсоток, зможуть фальсифікувати два, проте вони не зможуть постати проти двадцяти. Президент обраний двадцятьма відсотками при двадцяти ж незгодних - це не президент країни. Зараз кожен має значення, і ваша думка важлива як ніколи. Якщо вам не байдужа доля країни - єдиний варіант: "проти всіх".
Голос "проти всіх" - це готовність до боротьби. Відсоток голосів - це сигнал до дії. Єднаймося!
 

O6eJIukc

VENI VIDI VICI
пойду.
Уверен на 80% что Янукович не победит.
Ющенку вообще не вижу смысла участвовать.
 

Ultraviolet

Active Member
Если исходить из того положения, что большинство участников форума и интернета это люди где то до 30 лет (25, 35 оценка условная). То их можно условно назвать молодежью. И судя по результатам опроса молодежь собирается делать выбор.

Я думал молодежь разочарована... ну что же: поживем, увидим.
 

U235

Забанен
Просто молодежь ссыца что-либо предпринять для смены положения в государстве.
 
Статус
Закрита.
Зверху