Оффтопики.

TaboriT

Member
Re: фашизм и антифашизм

так воно зараз так і є!он скількі лібералів все розмовляють і фактами всіх травлять!а нація сидить і їсть ці факти тільки ситим від них небудешь! Тому і є такі сили як Свобода,Патріоти України,молодіжний націоналістичний конгрес!і те вони далекі від того націоналізму якій так необхідний країні!Тому я і закликаю всіх правих до спів дружності!
І який же націоналізм потрібен нашій подертій країні? З гільотинами і зашморгами на стовпах? Нажаль завдяки дурним недалекоглядним діям нашіх політиків суспільство все далі радикалізується, бо ситий голодному не товариш..... а ось у якому напрями ця плотина може прорвати.....

Ну вже бачили ....і в 1917 і в 1933..... Невже це вихід?

І знов згадлась п'єса братів Стругацких "Жиди города Питера"... знов треба "черні ворони"?
І цікаве питання важає хтось що потрібно створити таку силу хочь у вигляді організації?
І?... Буде УНА-УНСО номер два... І лідери підуть хто шляхом Корчиньсокго, хто - Шкіля..... один х... вибачте....
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Ющенко

Да даже если кто то и ни одного стихотворения не помнит и ни одного автора не будет знать то это не мешает человеку быть просто адекватным
руководителем или хорошим специалистом.
Він не лише віршів не пам'ятає, він пари слів без папірця або телесуфлера сказати не в змозі. Бо і виходить або повна лажа, або від чистого сердця "заберите его на х**". І що то є адекватністю, як на Вашу думку? Колекціонувати зірвані шапочки чи наносити ушкодження середнього ступеню тяжкості?

Надо выбирать адекватных руководителей ,которые могут что то делать,а не придурка главной гордостью которого есть то что он не путает Гегеля и Бабеля.
Якщо я правильно зрозумів, то краще вибрати придурка, який відрізнити цього (і ще багато чого) не в змозі?

(как по мне
то что Бабеля не читал и не собираюсь,и философией не интересуюсь уже давно .)
Не скромничайте! Наскільки я побачив, то не лише філософією, а й літературою, географією, соціологією та ще багато чим Ви також не цікавитеся :), інакше звідки взятися "перлам", що періодично виходять з-під Вашого пера?
А то выбираем себе руководителей которые красиво говорят(Юлька)а толку то что .Как в сказке про глупого мышенка.
Хіба так можна? Та згідно з розпорядженням Вашого екс-куміра мишата - виключно позитивні персонажі, шкідливим визнаний лише "Кот Леопольд".
Доречі, наскільки я побачив в одному з опитувань Ви вже віддаєте перевагу Литвину. А чому? Коней на переправі не міняють :).
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Ющенко

Така ж історія і з Віктором Федоровичем, для якого шо Бабель, шо Бебель. Досить і казки "про глупого мышенка".
Это типа если вы не знаете первый и второй закон Киргофа,то ваши умственные способности на нуле.Если оценивать всех относительно того что знаю я ,то я могу смело 95 процентов людей считать полными идиотами,но надо быть самому полным идиотом чтобы так оценивать других.Я понимаю вашу гордость от того что вы не путаете Гегеля и Бабеля,но вы от этого не становитесь умнее того кто путает к ним еще и Гоголя.
 

POLTERGEIST

Active Member
Re: Ющенко

Да даже если кто то и ни одного стихотворения не помнит и ни одного автора не будет знать то это не мешает человеку быть просто адекватным
руководителем или хорошим специалистом.Надо выбирать адекватных руководителей ,которые могут что то делать,а не придурка главной гордостью которого есть то что он не путает Гегеля и Бабеля.(как по мне
то что Бабеля не читал и не собираюсь,и философией не интересуюсь уже давно .)
А то выбираем себе руководителей которые красиво говорят(Юлька)а толку то что .Как в сказке про глупого мышенка.
то что он все путает и бегает глазками по сторонам говорит про его неувереность при изложении, а попросту он тупой если сравнить его с Виктором с Недрегайловского района то разница очевидна, я не пойму одного что в ПР нету нормальных культурных политиков которые не имеют судимостей, у которых есть образование которые ничего не путают и не порят бока... почему например Александр Ефремов не может занять пост этого "чудака" и быть достойным лицом партии? я на выборах проголосовал бы за ПР но пока этот "дикий топор" во главе и еще собираеться стать президентом не в коем случае, скажу наверняка- президентом ему никогда не быть- он ничто как политик и как лидер тоже...
 

Merime

New Member
Re: Ющенко

Я понимаю вашу гордость от того что вы не путаете Гегеля и Бабеля,но вы от этого не становитесь умнее того кто путает к ним еще и Гоголя.
У Вас також є маса приводів для гордості. Зокрема, сьогодні Ви дізнались, що крім улюбених Вами Гегеля, Гоголя, Бебеля, був ще й письменник Ісаак Бабель, а ось Віктор Федорович його існування проігнорував, приписавши його фразу діячеві міжнародного робочого руху Августу Бебелю. З не меншим успіхом на недавній прес-конференції він переплутав Чорногорію з Косовом. Не кажучи вже про Ахмєтову і Гулака-Артьомовського. Це не вища математика, це програма середньої школи, з якою у Януковича явні проблеми.
 

Merime

New Member
Re: Ющенко

почему например Александр Ефремов не может занять пост этого "чудака" и быть достойным лицом партии?
Єфремова треба сприймати головою, а любов до Януковича не потребує розумових зусиль. Достатньо усвідомлення того, що "він крутий мужик", "канкрєтний чувак" або що "він за дружбу з Росією", або - "он введет русский вторым государственным" (не знаючи його:). Тобто працють емоційні стереотипи, які апелюють не до критичної свідомості, а корелюють з уже раніше закладеною матрицею особистісної поведінки, нав'язаною переважно через ЗМІ.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Ющенко

Не скромничайте! Наскільки я побачив, то не лише філософією, а й літературою, географією, соціологією та ще багато чим Ви також не цікавитеся :), інакше звідки взятися "перлам", що періодично виходять з-під Вашого пера?

:).
Фокс.У вас такие трасформированные представления по многим вопросам,включая элементарные нормы поведения,понятие честности,порядочности что я даже дискутировать с вами не собираюсь.
Это бесполезно ,ибо восполнять пробелы вашего воспитания уже поздно.
И через вашу озлобленность прямо таки просвечиваются проблеммы вашей молодости и юности,и не даром видимо вы так скрываете свою персону от наших форумчан.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Ющенко

Можна конкретний приклад дискредитуючого рішення, указу і особливо поведінки? Тільки з точки зору нормальної людини, а не з позиції його політичних опонентів, у яких, зрозуміло, є бажання його покритикувати, не взявши на себе й краплю відповідальності.
Постой пример.Элементарные правила вежливости требуют того что бы человек владеющий свободно двумя языками отвечал на вопрос на том языке на котором он был задан.Ющенко увы выглядит в этом вопросе просто неотесанным хамом по сравнению с Януковичем.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Фокс.У вас такие трасформированные представления по многим вопросам,включая элементарные нормы поведения,понятие честности,порядочности что я даже дискутировать с вами не собираюсь.
Это бесполезно ,ибо восполнять пробелы вашего воспитания уже поздно.
И через вашу озлобленность прямо таки просвечиваются проблеммы вашей молодости и юности,и не даром видимо вы так скрываете свою персону от наших форумчан.
О, як сказав класик: "А судьи кто?"
А можна детальніше про мої "трасформированные представления по многим вопросам"? І коли я дав підстави засумніватися в своїй чесності та порядності? Ви про що? І про яке виховання Ви мені тут розказуєте? Людина, яка заявляє незнайомим, що вони "косили на дурці від армії" ( і ) може (має право) говорити про чиєсь виховання? Вибачте, але ось таким безпідставним хамством Ви мені розв'язали руки, так що тепер я маю повне право стверджувати, скажімо, що Вас виперли з армії "за кретинизм" (О! Чим не версія, тим більше має літературне коріння, це якщо Ви Гашека читали).
Тому не треба когось критикувати та звинувачувати, краще спочатку гляньте на себе.
Щодо приховування своєї персони... Щось я не пам'ятаю, щоби обов'язковою умовою форуму було викладення своїх анкетних даних, антропометрії чи чогось такого ще. Ми не на сайті знайомств, не обираємо супутника життя чи компанію на вечір, не в слідчому ізоляторі тощо, щоби розказувати про себе. Тут, якщо я не помиляюся, люди висловлюють свої думки, з приводу тих чи інших подій, фактів, випадків. Мені особисто про Вашу персону розпитувати аж ніяк не хочеться, а ще я маю право промовчати про себе. Це зовсім не обов'язово, щоби висловити свою позицію.
 

Merime

New Member
Re: Ющенко

Постой пример.Элементарные правила вежливости требуют того что бы человек владеющий свободно двумя языками отвечал на вопрос на том языке на котором он был задан.Ющенко увы выглядит в этом вопросе просто неотесанным хамом по сравнению с Януковичем.
Приклад не простий. Це був зафіксований факт чи це гіпотетичне моделювання? Далі. Хто ця людина, і якщо вона людина державна (а інші рідко задають Президенту питання), то чому вона послуговувалась не державною мовою? І ще одне. Президент, представляючи свою країну, завжди має говорити мовою своєї країни, а далі справа перекладача. Тобто, "элементарные правила вежливости" не поширюються на протоколи державних зустрічей. Там інша логіка. І до того ж, Віктор Андрійович не так вже й добре володіє російською (якщо саме про цю мову йдеться), його видає сильний акцент і хай вже говорить рідною мовою, тим більше це йому приписано регламентом. Але я часто бачив, як він говорив і російською у відповідь, коли співрозмовник точно не володів українською, а не просто хотів проїхатись по мовній проблемі за участю Президента. Тобто не треба робити поспішних узагальнень. Давайте інший приклад)))
 
Зверху