Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Модератори розділу повинні:


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    136

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Якщо коротко казати то людина порушила правил достатньо для довічного бану і бану по ИП. А оскільки вона не з мережи то доводиться кожного разу як з'являється новий нік виконувати вирок по новому. Більш докладно можна подивитись тему "Бани", там і кількість вже відправлених ніків порахувати і підстави на яких був отриман перший довічний бан.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Він повторюється. До того ж область використаних ИП адрес залишається незмінною.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Тобто за цією відмовкою будь-кого, хто сказав щось, що на думку модератора (або через його упереджене ставлення) здається схожим на висловлювання якогось там Серга - можна відправити в довічний бан. А відсутність постійної ІР-адреси - і зовсім розв'язує руки для репресій "нєугодних", ібо "область" - то ефимерне поняття і під нього приписати можна ледь не пів міста, особливо враховуючи те, що інтернет-провайдерів у нас зовсім не багато.
Це нагадує мені ЧКістську практику 20-х років...
Банити треба конкретний нік за конкретні дії. А не за те, що комусь там здалося (або просто захотілося), що він має якесь відношення, до невідомо кого, що щось там невідоме страшне накоїв, колись, невідомо коли... А то, я дивлюсь, ви тут вже ледь не пів форуму за цією байкою в бан відправили... "Хорошо пристроились, товарищ!" (с)
 
Останнє редагування:

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Тобто за цією відмовкою будь-кого, хто сказав щось, що на думку модератора (або через його упереджене ставлення) здається схожим на висловлювання якогось там Серга - можна відправити в довічний бан. А відсутність постійної ІР-адреси - і зовсім розв'язує руки для репресій "нєугодних", ібо "область" - то ефимерне поняття і під нього приписати можна ледь не пів міста, особливо враховуючи те, що інтернет-провайдерів у нас зовсім не багато.
Це нагадує мені ЧКістську практику 20-х років...
Банити треба конкретний нік за конкретні дії. А не за те, що комусь там здалося (або просто захотілося), що він має якесь відношення, до невідомо кого, що щось там невідоме страшне накоїв, колись, невідомо коли... А то, я дивлюсь, ви тут вже ледь не пів форуму за цією байкою в бан відправили... "Хорошо пристроились, товарищ!" (с)
Нік Серга вираховується з перших постів. Ті, хто давно на форумі, розуміють. Але кожного разу Сергу дається можливість виправитись, тобто нік баниться не просто так, а за порушення правил.
Stein, вам аби побунтувати. Не тих союзників обираєте, не тих...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Але кожного разу Сергу дається можливість виправитись, тобто нік баниться не просто так, а за порушення правил.
Не просто так, кажете? А це тоді як називається:
Rnd - як мультінік Serg_T у довічний бан
r2k2 - як мультінік Serg_T у довічний бан
черговий нік від Serg_T -=alchemist=- відправляється до довічного бану.
За що, скажіть мені? За що? А я вам відповім: за просто так, бо комусь так захотілося. Ані пояснень, ані "суті злочину". Нічого. Просто не спободався модератору...
Stein, вам аби побунтувати. Не тих союзників обираєте, не тих...
Бо сьогодні alchemist'а забанили, вчора ще когось, а завтра і мене так забанять, скажуть що теж нік Серг'а. Бо це відверте свавілля.
 
Останнє редагування:

МАХ

Active Member
Stein хіба ж не так само Геть Усіх збирається боротися проти неугодних? Чому ж ви зараз так обурюєтесь? Чи ви думаєте що для Корчинського ви свій і вас це не будить обходити?
hed1n.ru з яки х це пір ви стали на захист Серга?.. ось тільки не говоріть що ви борець за справедливість, бо розплачусь… а от те що на даний момент немає теми для чергової суперечки, помітно одразу… от і шукаєте про що ще посперечатись…
 

hed1n.ru

стебанутый
МАХ, по себе других не судят.
А если кратко - достали модераторы.
 

МАХ

Active Member
Я не ципляюсь на відміну від декого, до тих ще модераторів котрі вже тисячу раз банили і нікому до того діла не було… а зараз на тисячу перший всі борці за справедливість проснулися, бо помітно що вже всі теми настільки обсосані, що вже й нічого добавити, все сказано але всі й залишилися при своїй думці… можливо ще щось би добавити, та тільки толку з цього нуль…. Можливо варто не шукати суперечки, а думати що потрібно як суспільству, так і Україні в цілому, подавати пропозиції… так тута ж думати потрібно… краще ж цитатку з інету злить и обсусолювати 3 дні…


hed1n.ru що саме модератори зробили не так у ваш бік?
 
Зверху