Оффтопики.

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

Modd, вас там не було, а значит і те, що ви кажите маловірогідне. я на бідну фантазію не жаліюсь і можу навигадувати багато про вас, але не буду забирати ваш хліб. прошу їжте.
 

mangust

патріот
Я говорил про украинский язык и методы его популяризации а так же про украинских националистов и их чрезмерную, порой агрессию.
Можливо ця,як ви висловились надмірна агресія,пов'язана із самозахистом від нападок з боку російськомовних підніжок Москви.Бо ще Конрад Лоренц сказав:"Істоти, напроч позбавлені агресії, приречені на вимирання".
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російська Феде

Ну и где я его хаял?
А, товарісч каммуніст! А у Вас не лише хронічне невігластво, але ще й обширна амензія. Де Ви його "хаяли"? Христос з Вами, кормильцю! А це що:
"Я его знаю но он мне не нравится и разговаривать я на нем не собираюсь! По поводу языка почитай вот это И зачем мне его знать если он тупой наш язык с такими словами что анекдоты можно сочинять:
Лифт- між поверховий дратохід
Пододеяльник -ковдро втыкач.
И много таких слов он тупой и все тут. "
(взято ). Хоча для Вас назвати мову іншої людини "тупою", так це нічого не означає, це лише жарт такий собі безвинний. Це Вам коли покажеш на Вашу амнезію з національністю, або про історію з паспортом, то слід одразу перевести в розряд образ, що тягне мінімум на статтю КК України. А ось на інших - можна все, що завгодно - і хохлом назвати, і мовою тупою дорікнути. Зауважу ще раз Вам, що докази, про існування в українській мові слів "дратохід" та "ковдровтикач" Ви так і не навели, тому можу без зайвих докорів сумління назвати Вас "трєплом". По-друге, тупа мова це те, чим Ви пишите свої пости. Ні, не російська. Тургєнєв з Пушкіним в трунах крутяться, немов дзиги, на те, що ось таку ахінею з безліччю помилок та, інколи, повною абсурдністю викладання і відсутністю змісту (ось блискучий тому приклад - " ") якась "особа слов'янської національності" хоче видати за їх "великий и могучий". Людина, що вчилась в українському класі, але російською вважає своєю рідною, за логікою мала б знати ці дві мови. Але вона не знає ні першої, ні другої. Але це аж ніяк не є завадою для неї, щоби видавати твердження "космічного масштабу і космічної ж дурості" про "дратоходи" та "ковдровтикачі". Сумно. Веселим та оптимістичним є лише той момент, що Ви, нарешті, визначилися зі своєю національністю (а то розривались між вибором національності, немов та мавпочка з анекдоту - між вродливими та розумними). Виявляється - Ви " ". Та ніхто й не сумнівався. Тепер все стає на свої місця. Хоч би в цьому можна за Вас порадіти.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російська

А, товарісч каммуніст! А у Вас не лише хронічне невігластво, але ще й обширна амензія. Де Ви його "хаяли"? Христос з Вами, кормильцю! А це що:

(взято ). Хоча для Вас назвати мову іншої людини "тупою", так це нічого не означає, це лише жарт такий собі безвинний. Це Вам коли покажеш на Вашу амнезію з національністю, або про історію з паспортом, то слід одразу перевести в розряд образ, що тягне мінімум на статтю КК України. А ось на інших - можна все, що завгодно - і хохлом назвати, і мовою тупою дорікнути. Зауважу ще раз Вам, що докази, про існування в українській мові слів "дратохід" та "ковдровтикач" Ви так і не навели, тому можу без зайвих докорів сумління назвати Вас "трєплом". По-друге, тупа мова це те, чим Ви пишите свої пости. Ні, не російська. Тургєнєв з Пушкіним в трунах крутяться, немов дзиги, на те, що ось таку ахінею з безліччю помилок та, інколи, повною абсурдністю викладання і відсутністю змісту (ось блискучий тому приклад - " ") якась "особа слов'янської національності" хоче видати за їх "великий и могучий". Людина, що вчилась в українському класі, але російською вважає своєю рідною, за логікою мала б знати ці дві мови. Але вона не знає ні першої, ні другої. Але це аж ніяк не є завадою для неї, щоби видавати твердження "космічного масштабу і космічної ж дурості" про "дратоходи" та "ковдровтикачі". Сумно. Веселим та оптимістичним є лише той момент, що Ви, нарешті, визначилися зі своєю національністю (а то розривались між вибором національності, немов та мавпочка з анекдоту - між вродливими та розумними). Виявляється - Ви " ". Та ніхто й не сумнівався. Тепер все стає на свої місця. Хоч би в цьому можна за Вас порадіти.
Опять 25 я разговариваю на Фене довольны и пишу так же)))))))) Достали уже не то слово.......:cool:
 

mangust

патріот
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російська

") якась "особа слов'янської національності" хоче видати за їх "великий и могучий". Людина, що вчилась в українському класі, але російською вважає своєю рідною, за логікою мала б знати ці дві мови. Але вона не знає ні першої, ні другої. Але це аж ніяк не є завадою для неї, щоби видавати твердження "космічного масштабу і космічної ж дурості" про "дратоходи" та "ковдровтикачі". Сумно. Веселим та оптимістичним є лише той момент, що Ви, нарешті, визначилися зі своєю національністю (а то розривались між вибором національності, немов та мавпочка з анекдоту - між вродливими та розумними). Виявляється - Ви " ". Та ніхто й не сумнівався. Тепер все стає на свої місця. Хоч би в цьому можна за Вас порадіти.
Ні.Він вже супернація:
И вообще мне нравится больше мировая история чем Украинская я живу на планете земля и для меня везде есть как хорошие так и плохие люди. Мне все равно где жить главное что бы мне там нравилось.
Напевно вивчите хоч пару мов,щоб можно було по світу розїзжати.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

ця "нація" називається космополіт.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російська

Ні.Він вже супернація:

Напевно вивчите хоч пару мов,щоб можно було по світу розїзжати.
Не буду на английском везде разговаривать........... Но не на Украинском же с ними говорить....ато в мире Русский знают кое где а украинский нет....... вы тонко подметили я супер нация человек)))))
Вообще в моём идеале на земле не должно быть стран и границ что бы все жили в одной стране и не было тупизма вроде национализма. И изучали историю человека и его традиции а не кучки людей.
 

setty

Граф
Можливо ця,як ви висловились надмірна агресія,пов'язана із самозахистом від нападок з боку російськомовних підніжок Москви.Бо ще Конрад Лоренц сказав:"Істоти, напроч позбавлені агресії, приречені на вимирання".
Да никто на вас не нападает, и нет никаких "пиднижок Москвы". Вот уж как вам мозги промыли то. Мы живем во вроде бы культурном обществе, но когда начинаешь общаться кое с кем на подобные темы то такое ощушение создается будто имеешь дело со зверями. Столько агрессии, сразу. И вряд ли ваш пример сколь-либо удачен. Речь шла про животный мир а не про общение на форуме. Вы ведь отлично понимаете что есть вопросы где необходимо победить любой ценой, а есть такие где должна родится истина в результате диспута.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: ВО "Свобода"

Де ідеться, окрім вашого посту, про поділ країни та українців?
Було колись таке - не передвиборних агітках проФФесора Україну поділили на три сорти. Більше я нічого подібного пригадати не можу.
 
Зверху