Оффтопики.

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпов

По-третє, ви себе позіціонуєте з технічною освітою? Дивно. Тоді б Ви знали, що показники є абсолютні, а є і відносні. Абсолютний показник дійсно маленький, але відносний - третій за результатом. Скажу більше, за Нєвского проголосували 524 575 чоловік, абсолютний показник - теж мало, але відносний показник - першість. Чи, за Вашою логікою, в сучасній Росії Нєвского поважають всього лише 524 575 чоловік? :lol::lol:
І нарешті, Ви не навели ніяких доказів того, що зараз 80% українців хотіли б бачити президентом Сталіна (як то стверджували раніше). Отже Ви погоджуєтесь, що ляпнули зайве, і цей Ваш ляп, таки з серії "фантазії п'яного прапорщика". І це вже непогано! :)
Насколько я понял речь идет популярности Сталина в России
Ось Вам уривки таки з досить офіційних російських сайтів, які свідчать про те, що в Росії Сталін користується досить таки великою шаною. Скажу одразу, єдиного остаточного варіанту я не знайшов, але цього ніхто і не вимагав від мене. Маєте бажання - відшукаєте і подивитесь, чи є Сталін серед кумирів Росії. Хоча, для чого Вам щось шукати, Ви ж там аж 12 років прожили... Отже:
Так вот если говорить о популярности Сталина в России то относительный показатель проголосовавших за Сталина по России будет равен 519 071 : 142 000 000=0,0036
то есть 0,36%
С математикой у вас как и везде полный абзац.:lol::lol::lol:

Это я к тому что делать выводы по бредовым опросам,в котором каждый может к тому же голосовать столько сколько не лень можно только в полном бреду.В коем вы находитесь уже довольно таки давно!

По данному опросу можно разве что сделать выводы о активности людей в зависимости от их взглядов на историю.

------------
Выборка в данном опросе не соответствует ни одному стандарту выборок соц опросов.Хотя к чему я это говорю.Вы опять найдете здесь для себя незнакомые слова и будете снова исходить желчью и злобой.
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

Насколько я понял речь идет популярности Сталина в России
Так вот если говорить о популярности Сталина в России то относительный показатель проголосовавших за Сталина по России будет равен 519 071 : 142 000 000=0,0036
то есть 0,36%
С математикой у вас как и везде полный абзац/

Это я к тому что делать выводы по бредовым опросам,в котором каждый может к тому же голосовать столько сколько не лень можно только в полном бреду.В коем вы находитесь уже довольно таки давно!

По данному опросу можно разве что сделать выводы о активности людей в зависимости от их взглядов на историю.

------------
Выборка в данном опросе не соответствует ни одному стандарту выборок соц опросов.Хотя к чему я это говорю.Вы опять найдете здесь для себя незнакомые слова и будете снова исходить желчью и злобой.
О людина, ну ніяк не заспокоїться. Ви спокійніше, побережіть себе. Тут ніхто і не сумнівається, що Ви просто корифей математики, як і філології, історії, політології. Всього цьому Ви навчились в ЗС СССР, а це найкращі університети :). Тому періодично і показуєте глибокі знання в цих галузях, ну а читачам після цього не так нудно жити в наш нелегкий час.
Щось Ви так сказали про виборку, яка не відповідала ніяким стандартамсоціології? А які Ви саме знаєте стандарти соціології, щоби так категорично говорити? Це по якому стандарту відносний показник опитувань обчислюється, відштовхуючись від загальної кількості населення в країні? :lol: Наскільки я знаю, то зауважується число тих, що проголосували, за необхідності зазначають розподіл по регіонам, по віковим та соціальним групам тощо. Тоді зазначають значення похибки, або говорять про те, що опитування не є репрезентативним (скажімо, коли опитування проводилось якийсь обмежений період часу, наприклад протягом виходу в ефір теле- чи радіопередачі). Але щоби результати опитування прив'язувати до загальної кількості населення - це просто нове слово, відкриття. Шкода, що немає Нобелівської премії в галузі соціології. Хоча для Вас можна зробити виняток і вручити її - першому і останньому.
Пропоную підти далі, і за Вашою схемою сказати, що Нєвского вважають визначним росіянином 524 575 : 142 000 000 = 0.00369, тобто приблизно 0,37 % (на 1 соту відсотка більше, ніж Сталіна :lol:)
Это я к тому что делать выводы по бредовым опросам,в котором каждый может к тому же голосовать столько сколько не лень можно только в полном бреду.
Ґ - ґ -ґ. Як казав один літературний персонаж: "Довольно обидны слова Ваши, папаша". Ось так, в сусідній країні (за яку Ви готові віддати останню сорочку, ні, краще "розірвати за неї останню сорочку на ближньому") вирішили провести конурс "Имя России", широко розрекламували, оголосили результати, говорили про славу Росії, про її історію, про великих діячів. І тут з'являється гаспадін CHGrey, і підводить підсумок ("кратко и точно, как выстрел"): "Полное говно". Ну хіба ж можна так? Нєхорошо!
Так а все таки, як соціолого соціологу, скажіть, коли це Ви проводили опитування, "Кого б ви хотіли бачити наступним Президентом України", і в якому 80% голосів набрав саме Сталін? А якщо взяти на озброєння саме Ваше нововведення, то можна сказати, що за Вісаріонича проголосувало
0,8 * 46 000 000 = 36 800 000 жителів України. Ого! Цифра, однако :).
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Це входить в компетенцію нормального українського політика, якому небайдужа доля своєї країни. Коли укладався договір про перебування ЧФ Росії на території України, то ціна за такий "сервіс" прив'язувалась до ціни на газ. Тоді вона складала 28$за 1000 куб. метрів. В першому кварталі цього року Україна платила більше 300$. Ціна за перебування флоту - залишилась незмінною. А якщо взяти до уваги, що ЧФРФ користується тими сумнозвісними гідрогеографічними спорудами, через які виникло скільки скандалів, але які в договорі не прописані, а також севастопольським підприємствам здає в аренду приміщення, але вже за більшу ціну - то картина виходить досить таки веселою.
То зовсім інше питання, яке не входить до компетенції Тернопільської облради і подібні заяви свободівців є нічим іншим, як звичайним популізмом і передвиборчою агітацією.
Якби подібні заяви висловлювалися депутатами від Свободи в Верховній Раді - то тоді вони дійсно входили б в "компетенцію нормального українського політика, якому небайдужа доля своєї країни". А намагання, вибачте, "секретарки голови сільради" вирішувати питання міждержавних відносин викликає підозри щодо стану її здоров'я.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

о мене вже в бют прописали. повторюю для тих, хто їздить у броньованому транспорті: я не була і не є у жодній партії.
 
Зверху