Церкви и политика

  • Автор теми bsv
  • Дата створення

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Это ничего не меняет, язык на котором ведется богослужение есть внутреннее дело церкви, которая отделена от государства. Если Вы считаете, что из громкоговорителей на Сотне раздается что-либо противозаконное - обратитесь в суд...
А хто сказав, що щось я хочу змінити? Пані Zuzuka відкинула тезу про любов РПЦ до української мови, як аргумент навела приклад з трансляціями богослужінь на всю Сотню. Хедін заперечив, сказав, що то мова не російська, а церковнослов'янська. Я висловив свої аргументи - те що ми чуємо, йдучи повз собор на Сотні - аж ніяк не церковнослов'янська, так само як не церковнослов'янською написані ті письмена, що вказувались хедіном в дописі. Тому яка претезія до мене?
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

А хто сказав, що щось я хочу змінити? Пані Zuzuka відкинула тезу про любов РПЦ до української мови, як аргумент навела приклад з трансляціями богослужінь на всю Сотню. Хедін заперечив, сказав, що то мова не російська, а церковнослов'янська. Я висловив свої аргументи - те що ми чуємо, йдучи повз собор на Сотні - аж ніяк не церковнослов'янська, так само як не церковнослов'янською написані ті письмена, що вказувались хедіном в дописі. Тому яка претезія до мене?
=)
не путайте службу с толкованием.
Не лезьте туда, о чём не имеете ни малейшего представления. Не мешайте сюда политику.
Не поленитесь, сходите на службу. Послушайте Евангелие и Апостол.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Наскільки я бачу, то Ви також не маєте стені богословських наук, а беретеся мене почвати. Політики я сюди не мішав (поки що).
А на службу мені ходити не треба, достатньо вийти на Сотню і послухати, щоби сказати що те, що ми чуємо - в більшості своїй аж ніяк не церковнослов'янська мова (ті, на якій говорили Кирилоі Мефодій).
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

И многое ещё будет написано Киевским Патриархатом, дабы оправдать раскол.
Приведённый источник - не аргумент.
Вже писано багато в тому числі і на цьому форумі про те, як Московія отримала свого патріарха, як вона підтоптала під себе українську метрополію, як православна церква не визнала цього "приєднання", про те, як висвячували патріарха після Тихона - тобто дії неканонічні і які з тим же успіхом можна назвати розколом. Не хочеться пускатись знову по колу.
Щодо джерела - то там цитати не Київського патріархату, а таки російських вчених:
Світової слави російський учений філолог академік Ф.Фортунатов так пише про сучасну російську церковнослов`янську мову: "Сь теченіемь времени старославянскій языкь обратился у нась в тоть искусственный искаженный языкь, который употребляется теперь вь Богослужении й называется церковнославянскимь языкомь. Не смешивать сь зтимь ломаннымь языкомь древний церковнославянскій языкь,, (див. його "Лекцій по фонетике церковнославянскаго языка„, Спб., 1919 р., ст. 2).
Так само й російський славіст кн. Н.Трубецкой зве сучасну церковнослов`янську мову "штучною від самого початку„, зве її "навіть для свого часу дуже перестарілою„.
Чи це теж сфабриковано?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

з метою поліпшення вашою юридичної освіти раджу почитати.
Шановна, це ваша стандартна відповідь, коли вам немає що сказати, коли вас в черговий раз ставлять обличчям до вашої демагогії.
Вам задали пряме однозначне питання, тож майте мужність відповсти.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Это ничего не меняет, язык на котором ведется богослужение есть внутреннее дело церкви, которая отделена от государства. Если Вы считаете, что из громкоговорителей на Сотне раздается что-либо противозаконное - обратитесь в суд...
Шановні, яка різниця якою мовою ведеться богослужіння? Ви ідете в церкву щоб молитися Богу, чи щоб задовольнити свої політичні забаганки?
Церква дійсно відділена від держави, і має право сама розбиратися у своїх справах.
Мені цікаво, чому "націоналізм" шановних спрямований лише проти Росії? Чому ви не протестуєте проти івриту в синагогах? Адже вони не менше "порушують законодавство" ніж УПЦ МП!
На синагозі стоять камери відеоспостереження, що знімають будь-кого хто проходить тією вулицею без його згоди. Цим порушується ст.182 КК України та ст.32 Конституції України. Чому ви не боретеся проти цього?
 
Останнє редагування:

Zuzuka

прагну...
Відповідь: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Шановна, це ваша стандартна відповідь, коли вам немає що сказати, коли вас в черговий раз ставлять обличчям до вашої демагогії.
Вам задали пряме однозначне питання, тож майте мужність відповсти.
майте бажання читати чужу думку і поважати її.
 

vadimv

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Ви ідете в церкву щоб молитися Богу, чи щоб задовольнити свої політичні забаганки?
Одно дело, когда человек идет в церковь, синагогу или Посольство Божие, и совсем другое, когда проходящему по общественному месту человеку в уши заливают опиум. :furious:
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

...совсем другое, когда проходящему по общественному месту человеку в уши заливают опиум...
Опиум или не опиум это личное дело каждого, но имхо не есть правильно выносить то, что происходит в любой церкви на светскую территорию. По отношению к верующим других конфессий это не совсем вежливо...
 
Зверху