Оффтопики.

МАХ

Active Member
Re: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

))) бывает… но с годами возможно проходит…
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Откровенная брехня!!! Я сам пытаюсь заставить что бы жена с ребенком разговаривала на украинском (в этой долбанной стране без украинского
ребенку будет трудно ) но без результатно.И все знакомые то же самое.
Гарне слово - "брехня". Краще для Вас і не вигадаєш. А ще Ви колись казали, що Ваша дружина не розуміє слова з підручника . З таким рівнем знання (програму за третій клас багато хто "ніасілил", практично 80% жителів України :) ) чому можна навчити дитину? А я ще наважусь зробити припущення - грамотно навчити дитину російської мови, за яку так дерете глотку, Ви також не зможете, коли врахувати кількість помилок у Ваших постах та Ваш незрівняний армійський варіант чорномирдинського діалекту езопівського "єзига".
Щодо "долбаної країни" - важко непогодитись. Моя країна, можливо, заслуговує і більше різких епітетів, коли ось так дозволяє "п'ятій колоні" паскудити на себе. Слід перейняти досвід північного сусіда, і де з ким зробити те, що на півночі зробили з Тарасом Зеленяком. 100% - всі інші враз позатикаються, ну, або мовчки з'їдуть звідси.
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Что то Вы совсем ослабли как пропагандист уважаемый Фокс Малдер!
А хто сказав, що я розводив пропаганду? Вам приверзлося :).

Даже про водочку под шашлычки не вспомнили! Как же так?!
Бачу, що вже і горілочка тут не допомагає. Як то кажуть медики у Вас "резистентність (стійкість) до препарату" - скільки б Вам горілочки не випити, та скількома шашличками не зажувати, патріотизму у Вас більше не стане. Шкода :(.

Если же серьозно - то Вы отлично знаете ПОЧЕМУ я так написал, и почему с ТАКОЙ иронией.
Не сомневаюсь в этом.
Ви мене переоцінили. Уявіть, що я зовсім не зрозумів про що йшлося. Так само, в чому полягала хохма зі словом "ТЕРНОПІЛЬ" у Вашому виконанні. Ось так, я не маю навичок енцефалографа, щоби копатись у Вашій голові та відшукувати там сліди діяльності Вашого головного мозку, а вже тим більше транформувати їх в думки. Як то кажуть "падонкі" - "ніасіліл"! В мене щодо цього є два припущення: розмах і глибина Ваших думок наскільки неосяжні, що ніякого лексичного запасу не вистачить, щоби одягнути їх в словесну оболонку (так би мовити, я не розумію "всю глибину Ваших глибин"), тому ось на виході маємо певні неузгодження. Ну а другий варіант .... Він сумніший. Не хочеться думати, що на нашому форумі з'являється ще один носій специфічного "чорномирдинсько-езопівського діалекту" російської мови. Тому я його просто відкидаю (поки що).
Так что уж Вы то могли бы и не отреагировать - ан нет, написали таки.
Прет видимо уже через край.
Видимо забыли простую истину - что через край - то лишнее. Это я про изъявления слюнявого "патриотизма" которым некоторые просто таки поражают в этой ветке.
Мовчички треба працювати на неньку! Мовчички!
Ото буде справа!
Прошу Вас зауважити, що це вже схоже на "ляп, аби не мовчки". Я маю таке ж право і можливість написати порожній пост, як і Ви. А коли не хочете засмічувати форум - почніть з себе. Покажіть, як це "мовчечки".

Втримайтесь хоч цього разу - не смiшiть вже.
Чесно сказати - нічого петросянівського не бачу, щоби можна було б сміятись. Хоча в певному стані людина буде сміятись навіть з піднятого пальця, але про рекламу коноплі не будемо... А якщо Вам так весело - смійтеся. Кажуть, це корисно для життя!:lol::lol::lol:
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Гарне слово - "брехня". Краще для Вас і не вигадаєш. А ще Ви колись казали, що Ваша дружина не розуміє слова з підручника . З таким рівнем знання (про програму за третій клас багато хто "ніасілил", практично 80% жителів України :) ) чому можна навчити дитину? А я ще наважусь зробити припущення - грамотно навчити дитину російської мови, за яку так дерете глотку, Ви також не зможете, коли врахувати кількість помилок у Ваших постах та Ваш незрівняний армійський варіант чорномирдинського діалекту езопівського "єзига".
Щодо "долбаної країни" - важко непогодитись. Моя країна, можливо, заслуговує і більше різких епітетів, коли ось так дозволяє "п'ятій колоні" паскудити на себе. Слід перейняти досвід північного сусіда, і де з ким зробити те, що на півночі зробили з Тарасом Зеленяком. 100% - всі інші враз позатикаються, ну, або мовчки з'їдуть звідси.
Сколько яду.Фокс,вы когда нибудь отравитесь собственной отравой.
Относительно грамотности,то я не утруждаю себя особо проверкой правописания, А если говорить о вас то вы даже и 30% не понимаете из того что говорят на этом форуме ,и вам в этом даже прверка правописания не поможет.Увы. По этому как вы заметили я особо не вступаю с вами в дискусию. Чего и вам желаю.(ну конечно если вы что нибудь умное скажете то я всегда буду рад это прочитать,но увы прецендента пока что не было,так что тренируйтесь и помните что вы с категории тех на кого не обижаются,так что особо не старайтесь.)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

С Ахматовой этот стих и рядом не стоял.Рифма отсутствует полностью, смысл тоже.
Агов, а хто Ви така, щоби огудити Маяковського? Щось я не чув такого літературного критика, як Мерсія. І навпаки - знаю про Маяковського, як геніального поета, вірші якого занесені до шкільниш програм, видаються багатотисячними накладами. І строфа в нього своя, специфічна. І рима також, і сенс.... Ой, вибачте! Тільки зараз звернув увагу на Вашу аватарку. Виявляється, що Ви - білявка. Треба було б зауважити на цьому одразу. Вибачте. Я в такому разі змушений погодитись з усім, що Ви говорили в минулому, ну і з тим, що Ви скажете в майбутньому.
А зараз піду поспілкуюсь з радіоприймачем. Там диспут буде набагато продутивнішим.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: "Мови" та "языки".

О вкусах не спорят.Кому что нравится.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Сколько яду.Фокс,вы когда нибудь отравитесь собственной отравой.
Относительно грамотности,то я не утруждаю себя особо проверкой правописания, А если говорить о вас то вы даже и 30% не понимаете из того что говорят на этом форуме ,и вам в этом даже прверка правописания не поможет.Увы. По этому как вы заметили я особо не вступаю с вами в дискусию. Чего и вам желаю.(ну конечно если вы что нибудь умное скажете то я всегда буду рад это прочитать,но увы прецендента пока что не было,так что тренируйтесь и помните что вы с категории тех на кого не обижаются,так что особо не старайтесь.)
Ой, щось мені погано :). Мабуть, все ж отруївся власною отрутою, як Ви і навіщували. Жарт, не радійте. Щодо помилок - сперечатись не буду, Ви і самі це знаєте. Щодо того, що я не розумію Вас... Я дуже сумніваюсь, що Ви самі себе розумієте. Не я один зауважив на те, що Ви - тупікова гілка езопівського байкарства. З цього приводу хочу нагадати таку собі байку про лисицю і виноград. Побачила лисичка стиглі грона і вирішила поласувати. Стрибала, стрибала - безрезультатно. Тоді вона через власну пихатісь і заявила, мовляв не дуже і треба, бо виноград зелений.
Ось так і Ви, набагато легше звинуватити мене в обмеженості, ніж себе самого в елементарній неспроможності викласти хоч якусь свою думку так, щоби її хтось зрозумів.
На цьому прощаюсь, пишіть ще - жити буде не так сумно.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".


Конечно ,того что вы не понимаете то вас и бесит.А не понимаете вы очень много . и поэтому большинство ваших постов прямо пропитанно желчью.Мне разговор с вами напоминает разговор о высшей математике с первокласником.Ничего обьяснить
невозможно,да и сам дураком прослывешь.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Як то кажуть, нахабство - друге щастя. Людина, яка показала своє невігластво багато в чому, яка перекроїла наново НАТО, яка геть необізнана в історії та літературі України, ну а про орфографічні помилки та армійську манеру недоука-прапорщика викладати (намагатись викладати - так буде точніше) щось із своїх думок - вже говорити не доводиться. Окрім того, людина, яка за свого кумира мала недоука (чи може недоумка) проФФесора з його Анною Ахметовою, Ісааком Бебелєм, горою Афон в Єрусалимі, перлами типу "шкідливий кіт Леопольд" та "любов все переможе (вільна інтерпритація слів "краса врятує світ" :) )".
Так ось ця людина має нахабство когось звинувачувати в тугодумстві та необізнаності! Ну-ну! Продовжуйте і далі, хоча б для того, щоби переконати самого себе.
 
Зверху