Юлія Тимошенко

Проголосували б Ви за Тимошенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
Статус
Закрита.

mangust

патріот
Відповідь: Юлія Тимошенко

У БЮТ вирішили, що гральному бізнесу підтримка потрібніша, ніж торгівлі


Народні депутати від Блоку Юлії Тимошенко Андрій СЕНЧЕНКО і Сергій ВЕЛИЖАНСЬКИЙ внесли на розгляд Верховної Ради України законопроект, яким передбачається збільшення вартості торгового патенту для сфери грального бізнесу в 1,5-2 рази, для торговельної діяльності – в 3-4 рази.

Відповідний законопроект (№4138 від 16 березня 2009 р.) зареєстровано у Верховній Раді та розміщено на офіційному сайті парламенту.
 

mangust

патріот
Відповідь: Юлія Тимошенко

Питання не в гральних автоматах,а в податку.Вірніш пропорційності збільшення податку на автомати в порівнянні з торгівлею,що викличе подорожчання товарів.
 

mangust

патріот
Відповідь: Юлія Тимошенко

До хорошого звикають швидко.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Юлія Тимошенко

не можу проходити остаронь долі своєї країни, а її вирішуються поки політичні проекти, а не народ, тому доводиться подтримувати якусь з них. ..
Тож чи не настав нарешті час народу взятися за вирішення долі країни? Чи будемо і далі чекати чергової подачки-проекту від олігархів?
 

Zuzuka

прагну...
і шо робить? бігти із вилами? дякую. це не для мене.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Я бы вобще игральный бизнесс запретил . если это сделает Юлия Тимошенко или кто-либо другой , я токо спасибо скажу :)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Юлія Тимошенко

Я бы вобще игральный бизнесс запретил . если это сделает Юлия Тимошенко или кто-либо другой , я токо спасибо скажу
Не зробить. Демократи не зроблять. Бо надто багато грошей там обертається. Хочете позбавитися ігрових автоматів? Ходімте з нами, ми надамо вам таку можливість!
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: Юлія Тимошенко

Не зробить. Демократи не зроблять. Бо надто багато грошей там обертається. Хочете позбавитися ігрових автоматів? Ходімте з нами, ми надамо вам таку можливість!
А кто сделает ? :shock: И каким образом это сделается ?
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Відповідь: Юлія Тимошенко

У БЮТ вирішили, що гральному бізнесу підтримка потрібніша, ніж торгівлі


Народні депутати від Блоку Юлії Тимошенко Андрій СЕНЧЕНКО і Сергій ВЕЛИЖАНСЬКИЙ внесли на розгляд Верховної Ради України законопроект, яким передбачається збільшення вартості торгового патенту для сфери грального бізнесу в 1,5-2 рази, для торговельної діяльності – в 3-4 рази.

Відповідний законопроект (№4138 від 16 березня 2009 р.) зареєстровано у Верховній Раді та розміщено на офіційному сайті парламенту.
Тут дело не в поддержке.Стоимость торгового патента вычитается из налогов .То есть если предприятие
имеет большую прибыль то на стоимость патента уменьшаются налоги. То есть фактически дополнительно ничего не платится.А маленькие предприятия где налоги маленькие патент дополнительная налоговая нагрузка .То есть БЮТ просто хочет избавится от мелких предпринимателей которые составляют конкуренцию их магазинам.И оставить миллионы рыночников без работы а их семьи без средств существования.
Это просто признак коррупции.
То же мы видим и в игральном бизнесе.Заоблачная лицензия не увеличивает налоговые поступления ,а просто убирает мелочь с этого рынка.(налог крупных игорных сетей все равно больше этой лицензии)
 
Статус
Закрита.
Зверху