Национализм?

  • Автор теми rrrr
  • Дата створення

Считаете ли ВЫ себя националистом?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    227

Zuzuka

прагну...
ось для попередження у наступного поколіннясхожих думок і створена тема!
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
У нас новий модератор чи я чогось не розумію?
 

mangust

патріот
Відповідь: Национализм?

Здається це вже хтось колись писав.Хоч би описані події змінили,а то як під кальку.
 

Zuzuka

прагну...
Re: Ответ: Национализм?

мой прадед был Войтом (глава деревни) .И при Австрии, и при Польше, и при Советах(его в деревне очень уважали ,поэтому власти, какие бы не были на тот момент, не решались его снимать.).но убили его , кто бы вы думали....Бандери! За то,что он им не разрешил прятаться у односельчан в домах ,так как их могли расстрелять ,сослать ,посадить и т.д.
за те і отримав, що і тим і тим прислуговував. позиції не мав. безпринципових людей не поважають. Гітлер та комуняки - зло. і ще невідомо, яке більше, тому боролись за незалежну.
 

Zuzuka

прагну...
гі. не мав відношення? а яким махом він був головою? якщо партія всім заправляла.

уявіть, мені теж квіти приносять, за життя.
пам"ятнику сумських студентів теж - пройдіться містом, прогляньте.
квіти і Сталіну носили, він же такий класний, країну на "ноги" поставив, нікого не вбив, ільки де й поділися десятки мільйонів людей.
 

Zuzuka

прагну...
ну якщо при всіх був, то значить безпринциповий був, бо принципова людина при усіх владах бути на посаді не може.

а 30 років тому я не знала про піонерів і комсомол. і, як виявилось, не даремно...
 

Zuzuka

прагну...
розвели базар... і перехід на з"ясування моєї особистості.

бути і тим і сим гарним - це не позиція - це її відсутність. бо людина не може не приймати якусь точку зору.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Национализм?

Zuzuka, jorju, досить вже одне й те саме гоняти.
Zuzuka, п. 1.8 дійсно є, але він стосується усіх. І зважачи на те, що у кожного різний рівень "ображаємості", застосовується лише у випадках відвертого написання повідомлень з подібною характеристікою. Тому не треба і до себе вимагати якихось особистих привелеїв. Не звертайте уваги, чи з'ясовуйте стосунки відразу у оффтопі.
 
Зверху