"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Марсия

New Member
Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

А передтим, як говорити, скільки уваги приділяли в колишньому СССР українській мові, скажіть краще, скільки в 300-тисячних Сумах, 80% населення якого були українці, було українських шкіл. І яка була перспектива дитини, що закінчувала таку школу, продовжувати своє навчання саме українською мовою. Хоча таке питання я подібним до Вас задавав, але відповіді так і не отримав.
Вопрос в другом-сколько из этих 80% хотели учится в украинской школе?
Те кто хотел учится-учились,а остальные делали свой выбор в пользу русской.
Я в свое время тоже училась в русской школе,и это при том,что украинская была гораздо ближе и мест хватало.Поэтому говорите только за себя.
 

Zuzuka

прагну...
Марсия, у Сумах нащастя зараз лише 2 російські школи.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: "Мови" та "языки".

Шановна Zuzuka!
Особливо не переймайтесь "гаспадамі", які державну мову своєї країни називають , які культуру своєї держави називають або як мінімум імпортованою із Західної України, а саму Україну ділять .
Маємо типовий зразок п'ятої колони, що вороже налаштована до держави, в якій проживає. Залишається лише сподіватися, що наша влада все ж таки рано чи пізно поставить подібний контингент на місце, зробить з ним те, що на їх історично-духовній батьківщині зробили з нашим Тарасом Зеленяком.
 

Zuzuka

прагну...
Могу себе представить,как Вас это радует.
нічого кромольного.;)

я на 2 сумські російськомовні школи дивлюсь виключно як дипломований спеціаліст з управління навчальним закладомт та філолог і бачу непогану соціологічну і проектну перспективу. наприклад дослідження для дипломної роботи філолога в плані: як адаптуються такі люди в навчанні у вишах.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Вопрос в другом-сколько из этих 80% хотели учится в украинской школе?
Те кто хотел учится-учились,а остальные делали свой выбор в пользу русской.
Я в свое время тоже училась в русской школе,и это при том,что украинская была гораздо ближе и мест хватало.Поэтому говорите только за себя.
Ось і Ви говоріть лише за себе. Бо я особисто пам'ятаю ті часи. І робили батьки (переважна більшість яких були україномовними виходцями з сіл Сумщини, і краще володіли все ж українською, ніж російською) вибір тоді на користь російських шкіл, бо знали, що надалі їх дитина навчатись українською не зможе (пардон, зможе, але лише на вчителя тієї ж багатостраждальної української мови та літератури). І вибору не було, на відміну від нинішніх часів.
Вже колись писав і про становище українських шкіл, і про "розвиток" української культури, про долю носіїв цієї культури (Івасюка, Миколайчука, Мареничів), про те, як сільських школярів, які випадково під час розмови зі своїми міськими однолітками заговорять українською, називали не інакше, як "кугутами". маєте бажання - зможете знайти в цій темі.
А взагалі то, було б просто чудово, коли б ті, хто так полюбляють російську культуру, мали тут стільки ж можливостей, скільки їх мають в Росії ті, хто любить культуру України. Подивився, що б тоді вони заспівали.
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Вопрос в другом-сколько из этих 80% хотели учится в украинской школе?
Те кто хотел учится-учились,а остальные делали свой выбор в пользу русской.
Я в свое время тоже училась в русской школе,и это при том,что украинская была гораздо ближе и мест хватало.Поэтому говорите только за себя.
Зі святом)
Проте мушу не погодитись… бо українську мову за часів СССР утискали в правах… навіть те що я застав, змінило досить багато в мені, за що мені тепер соромно… я в дитинстві розмовляв українською, але на початку тисячоліття під впливом нового оточуючого середовища (пов’язане з переїздом)… перейшов на російську, бо розмовляючи на «селюцькій мові» я почував себе не комфортно, бо моя мова ставала приводом до насмішок і кривлянь… Але я переборов в собі, і змусив оточуючих поважати мене… деякі зі мною і зараз розмовляють українською… хоча як деякі майже всі… хоча мені російською розмовляти зручніше… вони про це не знають… ))
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

А передтим, як говорити, скільки уваги приділяли в колишньому СССР українській мові, скажіть краще, скільки в 300-тисячних Сумах, 80% населення якого були українці, було українських шкіл. І яка була перспектива дитини, що закінчувала таку школу, продовжувати своє навчання саме українською мовою. Хоча таке питання я подібним до Вас задавав, але відповіді так і не отримав.
Ну кто же виноват что укрязыколюбы до нашего времени не двигали ни математику ни физику ни электронику ни экономику.Вот вы со своей любовью к украинскому языку перевели ли хоть одну книжку с вражеского наречия или дружественного вам американского,английского,или немецкого.Или как?
 

Zuzuka

прагну...
сьогодні їхала в маршрутці, попрохала зупинку українською. 1 чоловік сказав: як приємно чути українську мову від молодої дівчини. було так приємно! відповіла дякую і закликала говорити українською і його. чоловік відповів: хочу але не можу, бо не знаю її так добре, але буду вчитися.

ще 1 приклад того, що є люди які поважають мову і людей, які нею спілкуються і хочу бути 1 з них. і такі люди не допустять ніякої іншої мови в якості державної, окрім української.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Да всю жизнь на восточной Украине селяне и кто из села говорили на суржике.А все городские на русском.А тут вдруг сельская культура стала титульной.Сельский "интеллектуал "стал образцом::lol:
И вы заметте ,что некоторые поклонники украинского языка, если мысль выражается
не односложно а несколькими предложениями, ее не воспринимают.
Как блондинки не воспринимают предложений где больше десяти слов.
Поэтому они так ненавидят русский язык.:)
Ну такого, пану CHGrey, я від Вас не чекав. Доросла людина мала б вже від комплексу сільської меньшовартості якось вилікуватись, а оно виявляється гнобить така дурниця і у зріли роки. Чому я так кажу? Так Ви самі зараз виклали усі мотиви власного "брезгливого" відношення до української мови. Це може бути викликано лише тим, що дуже боїтесь, щоб Вас за "селюка" не сприйняли. Але ж, зрозумієте, чи ні, але саме те, що ви маєте на увазі під "селюком" - недалеку людину, люди у Вас і бачать. І це не від того, що Ви якоюсь не тою мовою розмовляєте, а від того, що Ви кажете.
Вибачте, якщо занадто багато речень написав і не вклався у Ваши рамки розумності, оптімістично сподіваюсь все ж таки на те що не марно писав.
 
Зверху