"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

_Влад_

New Member
А ви попробуйте купить украиномовную газету "Україна молода",и убедитесь,пользуется популярностью украиномовная продукция или нет.Будут книги на украинском,будет и спрос.А сегодняшняя ситуация говорит лишь о дискриминации украиноязычного населения,а не наоборот.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Это говорит о "настоящей любви " к украинскому языку.Никто не будет завозить книги, которые не будут продаваться.
Це говорить про те, що україномовна література швидко розкупається. Популярні автори розходяться моментально.
В Букві є хоч якийсь вибір. В Книголюб страшно і заходити, бажання купити є, але асортимент-це дві полиці.
Але якщо говорити про Суми, то одразу зрозуміло, що у нас не україномовні книжки не користуються попитом, а взагалі книжки. Хто був в інших містах, той зрозуміє.
Душу відводжу в Києві, в книгарні "Є" :blush:
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Це говорить про те, що україномовна література швидко розкупається. Популярні автори розходяться моментально.
В Букві є хоч якийсь вибір. В Книголюб страшно і заходити, бажання купити є, але асортимент-це дві полиці.
Але якщо говорити про Суми, то одразу зрозуміло, що у нас не україномовні книжки не користуються попитом, а взагалі книжки. Хто був в інших містах, той зрозуміє.
Душу відводжу в Києві, в книгарні "Є" :blush:
Так делай бизнес .И заработай миллионы на продаже укрокнижек.:lol:
А если нет желания ,но можешь отвечать за свои слова ,то давай я на твои деньги закажу ту укрлитературу какую скажешь и выставим в Букве и в Книголюбе.Денег нет возьми кредит.:lol:

Или только говорить можем а как к делу то в кусты.


Деловое предложение остается в силе! О процентах договорися.Кредит
взять помогу под залог твоей квартиры.Жду !
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: "Мови" та "языки".

CHGrey, читайте уважно, ще раз:
...Але якщо говорити про Суми, то одразу зрозуміло, що у нас не україномовні книжки не користуються попитом, а взагалі книжки...
А щоб для власних потреб комусь книжку замовити, Ваши послуги навряд чи знадобляться.
 

Feuer

root@ded-desktop:~#
Модератор
развитие интернета загоняет в угол бумажное книгоиздательство, потому как книги дорожают, а в инете можно ее же скачать бесплатно
 

CHGrey

Rzzevskiy
А я покупаю регулярно.Книгу пачатанную ничто не заменит.Хотя хочу попробовать
электронную.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Так делай бизнес .И заработай миллионы на продаже укрокнижек.:lol:
А если нет желания ,но можешь отвечать за свои слова ,то давай я на твои деньги закажу ту укрлитературу какую скажешь и выставим в Букве и в Книголюбе.Денег нет возьми кредит.:lol:

Или только говорить можем а как к делу то в кусты.


Деловое предложение остается в силе! О процентах договорися.Кредит
взять помогу под залог твоей квартиры.Жду !
Я розумію, що виховання у вас "сумське особливе". Але мені прошу не тикати. Я вам не подружка-сусідка.
Зі своїми грошима я якось розберусь. Ви за свої непокойтесь.

Попит на укр літературу є, пропозиції в Сумах нема. Відвідувала книжкові магазини в інших містах, порівняти є з чим.
З.І. Я розумію, що ваше повідомлення несло дуже глибокий зміст. Шкода, оцінити його не можу.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Покажите мне спрос при отсутствии предложения и я заработаю денег.:)
(оффтоп)
 
Зверху