Партія Арсенія Яценюка

Проголосували б Ви за Яценюка на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    84

МАХ

Active Member
Нет в природе таких партий, народных, разве что коммунистическая партия совецкого союза. Кстати, что там за высловлювання были, что навели вас на подобное? Мне просто интересно.
Це моє загальне враження, від всього сказаного ним… Я ж не буду вам переказувати все що говорив Яценюк?... На даний момент він піариться, тому від нього чітку позицію досить важко почути, але позиція зрозуміла… Подивіться в п’ятницю Свободу на Інтері і якщо відкинути популізм, можна зробити висновок, такий же як і я… в тому що там буде Яценюк у мене не виникає сумнівів..... можливо мої здогадки і хибні, але коли він говорить про соціальні проблеми, розумієш що він просто грає на публіку… ну не навчився ще брехати… нічого Фірташ швидко з нього зробить актора… Канал Інтера вже Фірташа, такий же як 5 канал - Порошенка, а ТРК Україна – Ахметова…
Комуністична партія, це пародія на народну… все одно що в Росії партію «Единая Россия» назвати народною…
А ви знаєте інший шлях подолання політичної кризи? Ви спите і чикаєте, що прийде добрий дядя який вкладе до 1 млрд. грн., створить політичний проект, виграють вибори, і не зажадає повернення вкладених грошей?... а в бізнесі це називається інвестуванням… тобто повинно приносити прибуток… а як відомо апетит приходить під час харчування… тому сумніваюсь що, обкрадання країни припиниться на певній сумі… а враховуючи що це ризиковий вклад (раз на раз не приходиться… напевне одні вибори виграються з 5….), та ще й довгострокові…. Можна здогадуватися лише про масштаби махінацій… (наприклад Надра отримала 10 млрд. грн…. плюс з нічого «скромно заработали» 11 млрд. кубів газу… що в середньому можна продати за 3-4 млрд. доларів… це та компанія що пару років не мала жодного центу…).. рахуючи лише за газ… а ці кошти могла б заробити держава… тому кожного громадянина кишеня не дорахувалась приблизно до 100$... Кожного!!! За нинішнім курсом, звісно ж не без старань окремих політиканів десь 800 грн.!!!... Краще б народу роздали б… а ще краще вкласти в реальний сектор економіки, це і нові робочі місця, це і збільшення ВВП, це і зміцнення гривні, це і збільшення купівельній спроможності… а опиняться вони в офшорах….
Зараз криза, але на мою думку це криза не фінансова і не економічна, це криза взаємозв’язку, криза розуміння, криза системи… це криза демократії… а враховуючи що США є найбільшим провідником демократії, і те що до її валюти всі прив’язані, це криза світова… банки не можуть зрозуміти поводження з курсом, от і криза фінансова… а все досить просто.. ми створили не економіку, а лише ілюзію… і це лише початок… (не пам’ятаю, але напевне на цьому форумі я вже говорив, що криза поглине всіх, окрім країн Євросоюзу, бо в них власна валюта, тому взаємовідносини, внутрішні ринки збережуться, також здешевлення енергоносіїв…(Тому підтвердження - замислення Англії переходу на Євро валюту, хоча пів року назад про таке ніхто навіть і не хотів чути)… і Китай, які далекі від демократії, з власним потужним ринком… можливо варто ще включити деякі країни, але я про них слабо знаю)… Потрібно шукати нові підходи, і не лише в економіці, але й в політиці…
Вертаючись до народної… Немає в Україні жодного хто б віддав 1млрд. грн.. «безвозмездно»… так само як і 1000 котрі б поділилися 1 млн. грн. … а от навпаки???… навряд чи… але постійне існування народної партії зменшило б потрібні витрати… збільшило б прихильників, а систематичні вклади, зменшили б навантаження на громадянин… в крайньому разі мені краще б заплатити через касу 10 грн. в місяць, чим відправити в офшори 800грн. одразу… до того ж це розвиток країни, а не як зараз заганяння країни в боргову яму, з якої прийдеться вибиратись не нам, дармоїдам, а наступним поколінням…
 

Grosso

wonderwall
Господи... Які народні партії в країні, що й досі контролюється декількома кланами...
У нас тут вітчизняна версія російської операції "прєємнік" планується...
Немов, рідні телеканали в особі українських олігархів купили пакет телевізійних прав у східних сусідів...
А шо... Сєня теж "риженькій"... Теж юрист. Дарма, що в КДБ не працював...
А стараннями медіа можна розкрутити у якості нового месії хоч бабу Параску...
 

Randomize

Забанен
Це моє загальне враження, від всього сказаного ним… Я ж не буду вам переказувати все що говорив Яценюк?... На даний момент він піариться, тому від нього чітку позицію досить важко почути, але позиція зрозуміла… Подивіться в п’ятницю Свободу на Інтері і якщо відкинути популізм, можна зробити висновок, такий же як і я… в тому що там буде Яценюк у мене не виникає сумнівів..... можливо мої здогадки і хибні, але коли він говорить про соціальні проблеми, розумієш що він просто грає на публіку…
Куча слов и одни противоречия. А теперь разберем по сути:
Раз это ваше общее представление, то оно должно базироваться как минимум на его тезах (которые я очень желаю чтобы вы привели мне), а то что вам не нравиться как он разговаривает, так разве это главное в политике? В политике главное - порядочность и профессионализм. Показатель для меня не такой как у вас - рейтинг среди наших СМИ :lol: про которые вы сами говорите что они "карманные", а рейтинг у него реальный - авторитет среди европейских политиков, а до него нашим депутатам еще ого-го сколько расти (если конечно вырастут).
Ну естественно он "пиарится", я не вижу иного способа достучатся до рудиментов того, что называлось народной мудростью, а сейчас превратилось в непонятно что, в крайнюю алчность, продажность ради сиюминутной наживы...
Да он говорит про социальные проблемы, и играет на публику, а параллельно при ситуации когда одна женщина выступала по поводу того что их выживают с ихнего дома местные делюганы-строители с благославления властей, пока все ржали как лошади (особенно в этом преуспел "речник" и Бойко, аж подались один к одному во время ржача, эти непримеримые враги) он взял на себя эту ответственность, а ведь тому же Интеру ничего не стоит это все проверить, ведь правда ? :)

з.ы. на последок, чисто для добра :смотрите поменьше всяких Свобод на каналах Фирташа (т.е Хорошковского :)) )да и Ахметова тоже, где заседает главный иуда Шустер, который ради выгоды воздвигнул Шуффрича в свои друзья и человека года:lol::lol::lol:.
 

МАХ

Active Member
Куча слов и одни противоречия. А теперь разберем по сути....
Добре, підемо іншим шляхом.. скажіть мені чітку позицію Яценюка стосовно підписаного контракту на газ.. це вам не бабусю захищати на публіці… тут вже або прийдеться перти проти Володаря, або ж проти народної думки… Інтер провірить і обов’язково покаже.. правда лише якщо обіцянка буде виконана… лишні голоси не завадять…. До речі, про який там авторитет ви говорили? Серед європейців? Тут варто трішки детальніше… людина яка говорить про важливі проблеми в соціальній сфері з єхидною посмішкою, (напевне знає що брехня…) не можна назвати порядним, бо бреше.. і професіоналом, бо не вміє стримувати посмішки… йому потрібно повчитися у регіонів (Шуфрича, Герман…)
Доречі не помітив де саме в мене протерічча?....
Піар коштує чималих коштів… звідки у молодого політика вони? А виходячи з того де найчастіше париться, з ціллю економії.. на Інтері… каналі Фірташа…

Я і так знаю що і як заполітизоване.. і що всі ці передачі, це гра на публіку.. але об’єктивно оцінюючи,зробив для себе висновок… що на даний момент в Україні немає жодного порядного і професійного політика… а Шуфрич, то клоун року…


В тому й річ що на даний момент, і в не далекому майбутньому у нас таких партій немає і не буде… все досить просто.. ЗМІ можуть розкрутити будь кого, але це коштує великих коштів… а де їх беруть… правильно вкладаються олігархами… не знаю що за операція планується, але те що Росія буде пропихувати свого кандидата, або кандидатку! Це факт… а операція « прєємник» , це ви часом не про Яценюка?...
 

mangust

патріот
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко вважає, що розстановка сил у президентських перегонах багато в чому залежатиме і від участі в ній Віктора Ющенка і Арсенія Яценюка. Про це він сказав в інтерв`ю "From-ua.com".

За словами експерта, сьогодні "ще остаточно не ясна конфігурація президентської виборчої кампанії". "Наприклад, ми не знаємо остаточної відповіді, як мінімум, на одне важливе питання - братиме чи не братиме участь у цих виборах Віктор Ющенко", - підкреслив він.

В.Фесенко вважає, що "друге значуще питання у світлі останніх рейтингових тенденцій - чи братиме участь у цих виборах Арсеній Яценюк".

Разом із тим, за його словами, з участю у перегонах лідера Партії регіонів Віктора Януковича "все очевидно, він один із головних фаворитів президентської виборчої кампанії і він, у разі своєї участі, майже напевно виходить у другий тур".

У той же час В.Фесенко вважає, що для лідера БЮТ Юлії Тимошенко "принципово важлива відповідь" на питання про участь А.Яценюка у президентських виборах. За словами експерта, "якщо збережуться тенденції, які визначилися наприкінці минулого року - зниження рейтингу Тимошенко і підвищення рейтингу Яценюка, то для Тимошенко дуже важливо або прибрати Яценюка з президентських перегонів, або повернути його в колишній рейтинговий стан (не більше 2-3%)". В.Фесенко не виключає, що найближчими місяцями можна очікувати "викриттів" А.Яценюка, оскільки він стає "конкурентом для Тимошенко у разі своєї участі в президентських виборах". "Власне, історію вже почали розказувати - про "нехороший зв`язок" Яценюка з Фірташем", - зазначив експерт.
 

Randomize

Забанен
Народ, ну расскажите мне про эту связь Яценюка с Фирташем (половую??? ), а то кроме всяких "Центров экстремальной аналитики" да реплик плебеев г-жи Григян я ничего не услышал :))
 

Randomize

Забанен
Я так понял, все те три-четыре миллиона работающих за бугром - предатели??? Мадвулфа, как тебе такое ;)
les, вот если чесно, по душам, ну постав ты себя на его место - ведь он дорогу многим там перешел, как оранжевым так и серо-буро-малиновым. При наличии родни, куда б ты ее сплавил при такой ситуации? Или ты думаешь ему не угрожают? Да даже без угроз... У нас 70% идут учится в СНАУ только что бы в Англию попасть на сбор клубники, и уход за лошадьми...
 
Останнє редагування:

les

ЭГОЦЕНТРИСТ
2Randomize:я не спорю и во многом с вами согласен, просто факты констатирую.Просто у меня на эти проамериканские проекты аллергия, и я склонен считать, что это товарищ многих может вокруг пальца обвести.
ПС: Давно сам бы уже смылся, просто клубнику собирать не хочется, я ее есть люблю.
 
Останнє редагування:

Ultraviolet

Active Member
Люди говорят, что гр. Яценюка взял под финансовое крыло гр. Пинчук.

Пинчук, последнее время, как то рьяно отстаивает интересы надгосударственных еврейских финансовых кругов.

Еще есть такая примета, что когда "серые кардиналы" начинают пиарить молодых "реформаторов", а особенно "демократов", то в недалеком будущем будет проведена операция под кодовым названием "канализирование элиты". Но фокус в том, что и "демократов" с "реформаторами" затем канализируют. Вот незадача...

Гворят то много, приметы не всегда сбываются. Даже и не знаю.
 

Randomize

Забанен
Что за люди? Бабки, которые семачки продают?
На счет отношения Пинчука... так всем известно что он ярый сионист, как "добрая" половина нашей ВРУ.
 
Зверху