Национальный позор Украины - кто...?

Кто из политиков заслуживает на звание "Позорище Украины"?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    236

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Национальный позор Украины - кто...?

«Как может руководить Национальным банком Украины человек, который думает, что Витебск находится в России, и не может правильно написать элементарные вещи?» — сказал он.
"Каков поп - таков и приход..." (с)
 

Svarog

Member
тут одним голосом никак не обойдёшься, не корректный опрос
Увы, но тогда пришлось бы весь список "Рады" сюда запостить. Да и не такой уж сложный выбор был поставлен перед опрашиваемыми.. :) А в жизни, обычно, так и бывает - выбор только один, последствия выбора - разные. :(
 

zakonodatell

"Щирий"
Відповідь: Re: Национальный позор Украины - кто...?

Увы, но тогда пришлось бы весь список "Рады" сюда запостить. Да и не такой уж сложный выбор был поставлен перед опрашиваемыми.. :) А в жизни, обычно, так и бывает - выбор только один, последствия выбора - разные. :(
А я не згоден, тому що Верховна Зрада перетворилася на кнопкодавів і не більше. А керуе всім цим цирком Янукович.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Национальный позор Украины - кто...?

З моменту заснування Верховної Ради України. Коли вона на благо народу працювала?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Национальный позор Украины - кто...?

Я задав вам цілком нормальне питання: коли, в якій каденції і що такого доброго зробила Верховна рада на благо народу, чим виправдала своє існування як інституції?
 

zakonodatell

"Щирий"
Відповідь: Национальный позор Украины - кто...?

Я задав вам цілком нормальне питання: коли, в якій каденції і що такого доброго зробила Верховна рада на благо народу, чим виправдала своє існування як інституції?
Найбіль визначним і мабудь единим рішенням це було декларація про державний суверінітет україни і оголошення проведення референдуму про незалежність.

А що до того що ВР нічого не робила так треба подивитися в дзеркало і сказати, якого біс* я такий ЛО*. І почати думати над тим кого обираеш, а не вірити передвиборчий рекламі.
 
Останнє редагування:
Зверху