СГПУ им. А.С. Макаренко

doby

Ольга
знаю, что на 4 курсе девочки из р-на без проблем могли проходить практику у себя в городах (напр, Ромны), а не в Сумах. приносили бумажку оттуда и все
 

deass

Геть москалів! ♥UA
А який саме папірець? Ви часом не знаєте?
 

sama_po_sebe

богини курят в сторонке:)
А який саме папірець? Ви часом не знаєте?
это вызов из школы на имя ректора, в которой директор пишет что просит вас направить такого-то студента к ним на прохождение практики.
если честно отправляют с неохотой поэтому заранее подойди к методисту , укажи причину и справку принеси одним из первых.
отправляют неохотно потому часы теряют преподаватели
 

deass

Геть москалів! ♥UA
это вызов из школы на имя ректора, в которой директор пишет что просит вас направить такого-то студента к ним на прохождение практики.
если честно отправляют с неохотой поэтому заранее подойди к методисту , укажи причину и справку принеси одним из первых.
отправляют неохотно потому часы теряют преподаватели
Дякую! Та чи це все? Лише виклик зі школи?

Щодо "кмітливості" наших викладачів я вже усвідомлений, з цього приводу кумедний факт - в нашій групі ніхто не складав бакалаврський іспит, бо навіть ніхто не мав підозри що має право вибору між екзаменом та науковою роботою. З першого вересня студентів розділили між собою викладачі, до того ж у кожного є квота, яку він не перевищує, таким чином якщо 10 студентів бачуть себе майбутніми фахівцями з певного напрямку спеціальності "х", то лише 3-4 з них можуть займатись науковою роботою в цьому напрямку, через те що керівникові не дозволяють більше дипломників, щоб бодай талановитий керівник не забрав собі всіх студентів, тим самим позбавивши всіх інших викладачів "легких годин"
 

doby

Ольга
да, именно вызов и имелся в виду. других нюансов вроде бы нет
 

magistrDr

New Member
Дипломні та магістерські роботи мають право вести тільки доценти та професори(за виключенням - старші викладачі). Те, що там у вас викладачі боряться за такі години говорить про те, що у Вас або мало студентів, або багато професорів.
На великих факультетах цієї проблеми немає. А з педагогіки студет будь-якого факультету може писати дипломну роботу і ніхто цьому не перешкодить. Треба тільки звернутися до зав.кафедри...

За відповідним положенням керівник може керувати не більше 8 дипломними роботами.

За дипломну роботу - 25 годин. За магістерську - 34. Так що це не дуже вигідна справа для кервника. Годин мізер, а відповідальності...
 
Останнє редагування модератором:

magistrDr

New Member
кумедний факт - в нашій групі ніхто не складав бакалаврський іспит, бо навіть ніхто не мав підозри що має право вибору між екзаменом та науковою роботою.
Цікаво, де це така "халтура" була? Бакалаврський ісрит - це ж держекзамен... А як же оцінку ставили?
 

doby

Ольга
кто владеет информацией: мы учимся 31-го или все-таки с первого? т.к. расписание на первую неделю висит с пн. (ин.яз)
 

Одинокая_тень

Обитательница гаража
Шановні добродії, прошу поділитись тих хто володіє інформацією, щодо проходження виробничої практики на 5-му курсі, (ОКР "спеціаліст")
Питання наступне:

Є дуже велике бажання проходити практику в школі іншої області, цільового направлення з цієї школи я не маю, але можу зв"язатись з директором і взяти необхідні папери. Прошу тих хто проходив практику у школі вибраній з власної ініціативи допомогти і відповісти - чи це можливо взагалі? Що, для чого, та в якій кількості потрібно для оформлення практики в школі яка не співпрацює з університетом на пряму?

Буду дуже вдячний за будь яку інформацію.
Об этом лучше договориться сразу с руководителем практики. У каждого была своя судьба прохождения практики.
 

Per4inka

open happiness
кто владеет информацией: мы учимся 31-го или все-таки с первого? т.к. расписание на первую неделю висит с пн. (ин.яз)
ааааааа.......:shock: они что забрали у нас последний день лета? :angry: я в шоке!!!!!!!!!!!!!!!! :furious: нада будет уточнить!:evil:
 
Зверху