Vic_51
Миссионер
В более комфортных условиях чем многие местные законопослушные граждане.и где они сейчас?
Да и служат примером для своих продолжателей, где бы ни были.
Примерно так.
В более комфортных условиях чем многие местные законопослушные граждане.и где они сейчас?
Он как всегда подмечает не то что нужно.SlawaKPSS, всё правильно подметил...
Это кто так решил, вы, мсье эксперт ? Неужели у вас наконец появилось свое независимое мнение ? Не кошерно как-то.Он как всегда подмечает не то что нужно.
И?Кстати, прикол: главный камунизд Украины петя Губошлеп строчит по радио "Ивропа нам ни нада" - ибо среди прочего они придут и отнимят наши православные ценности. :razz:
Вот такие вот коммунистические коммунисты. Ну как обычно.
Абзац. Вопросов больше нет.И?
Или по вашему коммунисты против православия? Хотя вы конечно скажите, что вот они церкви жгли, не отличая при этом троцкистов от коммунистов...
При этом "не заметите" как в Сумах эти самые церкви работали при СССР. Кто постарше. Тот помнит. А ведь так было по всей стране.
я не УПЦ, ни РПЦ ни какую другую церковь не признавал - это всё коммерческие структуры, доящие слабовольных граждан...Не уходите от ответа. Так кто признаёт или не признаёт церковь. И почему никем никогда не признана УПЦ.
Отакої, ще один комуняка пустився філософствувати про церковні канони? Це Вас в ГРУ навчили? Наскільки я знаю, то церквою займалася не ця структура, а "конкуруюча фірма". Ну, нехай...Шум ни о чём - в июне 1990 года митрополит Филарет, который после смерти Патриарха Пимена являлся местоблюстителем патриаршего престола РПЦ, потерпел поражение в борьбе за патриарший престол на Поместном соборе РПЦ.
Это раз. Ну, типа выборов у них было, но в ограниченном кругу.
Леонид Кравчук, первый президент независимой Украины, решил добиваться создания независимой поместной Украинской православной церкви, которая бы находилась вне юрисдикции Москвы путем поддержки автокефального статуса для канонической УПЦ. И митрополит Филарет, прежде выступавший против полной автокефалии Украинской Церкви, к осени 1991 года стал активным её сторонником.
Это два.
«…независимая Церковь в независимом государстве является канонически оправданной и исторически неизбежной…».
Эта декларация, более политическая, не нашла поддержки извне.
Итог:
УПЦ КП имеет влияние среди верующих в основном на западе Украины — в Галиции и на Волыни, а также в Киевской и Черкасской областях. Ни в одной области Украины Киевский Патриархат не является доминирующей конфессией: на западе Украины таковой является Украинская грекокатолическая церковь. В трёх областях Галиции УПЦ КП имеет больше приходов[22], чем УПЦ(МП).
Согласно данным, обнародованным Государственным комитетом Украины по делам национальностей и религий[22], по состоянию на 1.01.2010 на Украине юрисдикция имеет 4281 приход (для сравнения УПЦ(МП) имеет более 11000 приходов), объединённых в 32 епархии.
С признанием их каноничности вообще не сложилось.
Так что пора писать им покаянные грамоты, это осброенне тоже провалилось...
Ви щось там сказанули про політичні заяви? Дивно, я чомусь вважав, що у правилах 17-му Четвертого та 38-му Шостого Вселенських Соборів про політику ніяк не йдеться. Адже саме тай говориться про те, що «громадянським та земельним розподілам нехай відповідає і розподіл церковних справ» , тобто, що церковно-адміністративний устрій повинен відповідати устрою державному. Але підемо далі. Вибачте, але чи не обумовлена політикою вся діяльність РПЦ? Чи не був пов'язаний з політикою той факт, що Українська митрополія була передана РПЦ за хабар у вигляді 200 червінців і 120 соболів? Чи не було політикою те, що ще з часів Петра І РПЦ була поставлена на службу державному апарату (тобто держава встала над церквою). Чи не було політикою заява Сергія про те, що в СССР немає гонінь на церкву. І чи не політичним було відновлення патріархату в 1942 році (яким керували з Луб'янки)? Та візьміть ту ж анафему Мазепі - дія виключно політична. Давайте згадаємо фігурантів -«…независимая Церковь в независимом государстве является канонически оправданной и исторически неизбежной…».
Эта декларация, более политическая, не нашла поддержки извне.
Тепер Петро І:Більшість чудових київських церков в українськім бароко, що й досі не втратили своєї краси, побудовані або відновлені за Мазепи. Ось тільки найбільші монастирі й церкви, що їх спорудив або перебудував за свій кошт Мазепа: в Києві — Печерська лавра, Пустинно-Миколаївський, Братський, Богоя в ленський, Кирилівський, Межигірський, Золотоверхо-Михайлівський монастирі; Чернігівський Троїцько-Іллінський, Лубенський Мгарський, Прилуцький Густинський, Батуринський Крупицький, Глухівський Петропавлівський, Домницький, Микишинський, Бахмацький, Каменський, Любецький. Гетьман побудував церкву св. Миколи і прославлений потім Шевченком собор у Переяславі. Довго після його смерті, коли пам'ять про гетьмана затирали у найменших закутках, його портрет залишався на одному монастирському вівтарі. Його не випадково називали "ктитором преславної академії Могило-Мазеповіянської". І не тільки тому, що саме завдяки його зусиллям київський колегіум одержав 1701 р. від російського самодержця і статус вищого навчального закладу, й найменування академії. Гетьман не шкодував для цього навчального закладу грошей. Отож був його офіційним опікуном. Його коштом перебудовано Богоявленський собор Братського монастиря. 1704 р. перероблено й відреставровано основний будинок академії, який називали (правда, недовго) "Мазепин корпус". Масштаби його меценатства вражають. "Не бысть прежде его, подобен ему, и по нём не будет*', — це слова чернігівського ієромонаха, згодом епископа Чернігівського і митрополита Тобольського та Сибірського Анто-нія Стаховського. Вже після смерті гетьмана козацька старшина в Бендерах так і не змогла точно підрахувати, яку ж суму загалом дав Мазепа щедрою рукою у "побожному намірі на будову багатьох церков і монастирів, на милостині... ".
Як Ви гадаєте, хто з цих двох діячів був "богоугодним"? Питання риторичне. Тим не менше Петро російською церквою шанується, а Мазепа - був відданий анафемі.You must be registered for see links
Коли почитаєте далі, то знайте, що під псевдо "Михайлов" фігурував в цих документах нинішній ієрарх РПЦ Кіріл, а під "Дроздовим" - колишній, Алєксій ІІ. Хоча, гадаю, це Вам і так добре відомо. Як Ви гадаєте, у цьому всьому багато канонічності?1. Из Центрального архива КГБ СССР
Ф. 5, oп. 14, №529, д. А-63.
1967 год
л. 43. На заседаниях Исполкома и ЦК ВСЦ в сентябре месяце с. г. на острове Крит с осуждением агрессивных действии США во Вьетнаме и Израиля на Ближнем Востоке выступили агенты "Святослав", "Воронов", "Антонов" и др. Делегация РПЦ голосовала против резолюций по Вьетнаму и Ближнему Востоку, предложенных представителями церквей Запада, и потребовала обсуждения положения негров в США.
Ф. 5. on. 16, N 477, д. В-11011.
1969 год
февраль
л. 32. В Польшу для участия в работе международной религиозной организации "Христианской мирной конференции" с контрразведывательными и разведывательными заданиями в составе делегаций РПЦ выехали агенты "Святослав", "Антонов", "Кузнецов", которые представили материалы о политическом положении в этой организации в связи с событиями в ЧССР.
август
л. 204.... в Англию агенты: "Святослав", Адамант", "Алтарь", "Магистр", "Рощин", "Земногорский" для участия в работе ЦК Всемирного Совета Церквей. Агентуре удалось предотвратить враждебные действия, продвинуть агента "Кузнецова" на руководящую должность в ВСЦ.
Ничего я не перепутал.Фокс Малдер,
Слід зауважити, що Ви вигідно відрізняєтеся від свого союзника Анді. Ви принаймні вмієте користуватися пошуковиком, адже відшукали статистику по парафіям та приходам. Він же не лише не може цього робити, але й не може заходити на лінки, надані іншими користувачами. Здається він і після них не зрозумів, що змолов ахінею, переплутавши УПЦ КП та УПЦ МП
исключительно перед объективами!Фокс Малдер,
Так нинішній Римський папа сам собі готує їжу та пере одяг
Было дело.колишній сербський патріарх Павло їздив на тролейбусі, та носив сандалі, які знайшов на смітнику і сам підремонтував.
Та невже? Почнемо все спочатку? Давайте!Ничего я не перепутал.
По вашим ссылкам такая ахинея, что уши в трубочку заворачиваются
УПЦ (МП) - формально має статус широкої автономії, фактично тісно пов'язана з РПЦ. Сама назва УПЦ (МП) цю конфесію дратує, бо вони заявляють, що є єдиною в Україні православною церквою. Тому коли зайдете на їх сайти, почитаєте їх друковані видання або просто подивитеся на таблички, що на храмах, то побачите лише УПЦ (без МП).Ну а по поводу УПЦ, никем никогда не признаной, можете погуглить и узнаете для себя много нового. Например, кто её лидер, за что он был изгнан из РПЦ как была создана и т.д.
Не знаю. Коли він був кардиналом в Аргентині (коли не помиляюся) то робив так само, без всякого позування на телекамери. Взяти ще нового главу УГКЦ Святослава. Молодий, енергійний, розсудливий, скромний. не так давно розказав, що носить годинник за 150 доларів, які йому подарували заробітчани з Італії.исключительно перед объективами!