Вы верите в жизнь после смерти???

Живет ли человек после смерти???

  • да,конечно

    Голосів: 76 67.9%
  • нет

    Голосів: 36 32.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    112
  • Опитування закрито .

deass

Геть москалів! ♥UA
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вы верите в жизнь после смерти???

:) Якраз про еволюцію я й кажу весь час, пора сучасній людині вже зрозуміти, що не в "імпульсах" матерії зароджується життя, до речі які я зовсім і не згадував... а на тему еволюції хотів би направити твою увагу на вчення йоги про сім чакр... так от матеріалісти базують своє сприйняття світу тільки на основі сприйняття тільки перших трьох, а що ж лежить ще вище ? Буде цікаво дізнатись куди приведе еволюція ще по чотирьох рівнях життя - почитаєш східні трактати...
А может наоборот?Пора уже современному человеку поверить что после смерти - умирают!А не попадают в рай или ад.И жизнь возникла в течении нескольких миллиардов лет еволюции а не за 6 дней,благодаря сверхестейственной силе...
 
2deass:
- импульсы есть не что иное как отображение существования мозговой активности, но они не есть само сознание. ты идешь по дороге - остаются следы. так и это. когда человек умирает(уходит в другое место), то следов больше нет. вот и все.
- природу личности понять невозможно, точно как и понять что есть душа. есть много других вещей которые нельзя понять и объяснить рационально(например творчество), но это не значит, что все это просто условности.
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Вы верите в жизнь после смерти???

У сучасної людини навіть уява про ад та рай викривлена, отут мабуть і причина нерозуміння...
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Re: Вы верите в жизнь после смерти???

а яка вона мусить бути? ;)
В тому то й річ, що вже при земному житті ми причетні й до раю та аду, а гадаємо, що воно буде типа "щось там"... З тією відмінністю, що за життя земне можемо набути або блага духовного та мудрості, або поринути в неправди та зло... так і здобумо своє по заслугам...
 
ну щодо доцільності слова "заслуга" я не зовсім впевнений, т.я. заслужити вічність - досить абсурдний акт, принаймні як на мене. та я не відкидаю прагнень до добра і його втілення в життя. але воно може бути тільки безкорисним - і тому заслужити цим нічого по суті не можна.
а щодо раю і аду - то ми знаємо про них дуже мало, але достатньо. і я переконаний в тому, що дізнаємося і більше. згодом.
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Re: Вы верите в жизнь после смерти???

ну щодо доцільності слова "заслуга" я не зовсім впевнений, т.я. заслужити вічність - досить абсурдний акт, принаймні як на мене. та я не відкидаю прагнень до добра і його втілення в життя. але воно може бути тільки безкорисним - і тому заслужити цим нічого по суті не можна.
а щодо раю і аду - то ми знаємо про них дуже мало, але достатньо. і я переконаний в тому, що дізнаємося і більше. згодом.
:) точно так... дізнаємось.
Та ще про заслуги : згоден - слід розуміти різницю між вислужитись заради чогось та висвітленням істинних справ.
 

deass

Геть москалів! ♥UA
Re: Відповідь: Re: Вы верите в жизнь после смерти???

В тому то й річ, що вже при земному житті ми причетні й до раю та аду, а гадаємо, що воно буде типа "щось там"... З тією відмінністю, що за життя земне можемо набути або блага духовного та мудрості, або поринути в неправди та зло... так і здобумо своє по заслугам...
Если всё так,заслуги там,награждения(рай),разве Бог обязан простить всех за их грехи земные,и пустить всех в рай если они раскаются(а все,увидев бога - раскаются)
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Вы верите в жизнь после смерти???

не обязан :)
 
Зверху