Чини спротив українофобії!

Чи задоволені Ви складом нового уряду?

  • так

    Голосів: 29 27.1%
  • ні

    Голосів: 59 55.1%
  • не знаю

    Голосів: 7 6.5%
  • байдуже

    Голосів: 12 11.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    107

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Чини спротив українофобії!

IRA создана и действует на территории Северной Ирландии, которая входит в состав Великобритании, а не Ирландии..
IRA діє на території Ірландії, тимчасово окупованій Великобританією. Польща теж вважає деякі тимчасово окуповані українські території своїми, тож нам теж є над чим працювати. ;)

Предлагаю поддержать инициативу наших депутатов, которые на ней и говорят: "я рахую", "мироприемства" и т.д. и т.п.
Пропоную краще "вжити заходів" до подібних депутатів. Один снайпер корисніший за сорок спікерів. ;)
 

HNIW

Member


Лембергские засранцы оказывается очень даже знают русский:)
 

krapa

парниша
*****Это мазепинское племя что бы удержатсО в своих креслах и "барыню" спляшут!...хехе*****
правильно подмечено
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Чини спротив українофобії!

Угу. Пары в 2004 маять было "патриотично".
Причём я тоже очень сомневаюсь, что это было бесплатно:) Бесплатно для тех кого развели, а верхушка думаю была прикормлена основательно :)
Ви стверджуєте, що все в цьому житті купується і продається? Чудово! Ніхто і не проти!!! :):):)
Тоді скажіть нам, будь ласка, скільки Ви персонально отримували за те, що "впарівалі" сумчанам георгієвські стрічки? Скільки маєте за те, що перевикладаєте на цьому форумі матеріал з методичок з головної "апсчини"? Врешті скільки отримуєте за те, що тримаєте на своїх плечах сайт місцевої "апсчіни"? І не кажіть, що то все безкоштовно, не вірю!!!
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Чини спротив українофобії!

Население давно наплевало на законы и говорит и пишет на суржике. Взять хотя бы этот форум: "продаеться", "купиться", "красовки", "телифон", "сломаный", "хорошым" и т.д. и т.п. Это и есть наша ридна мова. :mrgreen:
Ваша - можливо. Але за всіх розписуватися не треба. Те, що Ви назвали - ні що інше, як новомодна течія молоді РФ, що перейшла і крізь наші кордони. Зветься цей чудовий винахід - "езыг падонкафф". Далеко за прикладами ходити не треба, ось що говорить полум'яний захисник другої державної: " ".
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Чини спротив українофобії!

Ви стверджуєте, що все в цьому житті купується і продається? Чудово! Ніхто і не проти!!! :):):)
Тоді скажіть нам, будь ласка, скільки Ви персонально отримували за те, що "впарівалі" сумчанам георгієвські стрічки? Скільки маєте за те, що перевикладаєте на цьому форумі матеріал з методичок з головної "апсчини"? Врешті скільки отримуєте за те, що тримаєте на своїх плечах сайт місцевої "апсчіни"? І не кажіть, що то все безкоштовно, не вірю!!!
В демонстрациях 2004 года, я волей судьбы тоже принимал участие :) И прекрасно помню организаторов.
По поводу второго, платят очень много! Не хотите на меня поработать? :lol:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Чини спротив українофобії!

Ну да... а слова "бУло", "тОму" "лЮблю" "кАжу", "говОрю" и тд. являются неправильными... Ударение по правилам украинского языка ставится на последний слог. Но эти люди считают, что именно так должен выглядеть украинский язык.
Так может стоит провести компании оздоровления языка?!
Вибачте, а Ви філолог за освітою, що так суворо і безапеляційно стверджуєте про правила наголосу в українській мові? Вже ж персонально Вам пан Merime (доречи, дипломований спеціаліст) розказував про діалекти, про те, що припускаються різні відхилення від літературного стандарту тощо. А Ви знову за своє...
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Чини спротив українофобії!

По поводу второго, платят очень много! Не хотите на меня поработать? :lol:
Ні, бо на відміну від Вас я стверджую, що окрім прагматично-матеріальних інтересів людина (принаймні частина людей) може мати ідею. А Ваша ідеологія є для мене чужою, якщо не сказати більше. А ворожі мені ідеї я не збираюся популяризувати за гроші.
 

Agat

New Member
*****Это мазепинское племя что бы удержатсО в своих креслах и "барыню" спляшут!...хехе*****
правильно подмечено
А ведь "сплясали" :) Как только замаячили на горизонте бабульки быстро подстроились на нужный лад:

Во время визита вице-премьера по Евро-2012 Бориса Колесникова представители властей Львова продемонстрировали свое знание русского языка.
В частности, мэр города Андрей Садовой поприветствовал Колесникова на русском языке.

В свою очередь начальник управления градостроения и архитектуры Львовской облгосадминистрации Степан Лукашик информировал, по данным ЗИК, на ломанном русском о состоянии дел с подготовкой львовского аэропорта к Евро-2012.

Губернатор области Николай Кмить, по информации ЗИК, был сдержанным и не очень многословным, высказываясь лишь относительно некоторых уточнений.
 
Зверху