СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО

З

Зверюга.ua

Guest
Andy сказав(ла):
Может быть, может быть...

А если в Украине появится не новый банк, а плановая экономика со всеми ее преимуществами, то тогда точно с селом будет меньше проблем чем сейчас.

Анди
Ви не ображайтесь але ви дурбецило! Яка планова економіка??? Неможливо спланувати ринок, бо він рухливий й постійно змінюється. І план як такий розвитку ринку не може бути втілений в реальність! Оскільки його не виконають! Ринок диктує завжди сой умов. Як що ти в план заклав зробити 4000 пар взуття за 4 роки, а через 3 місяці мода пройшла на таке взуття і попи на нього впав! То що ти з цією продукцією робитимеш???? Ії треба будет тільки викидати чи примусово вдягати на когось і ще здирати гроші за це взуття!



З.І. Ви мабуть пречитали фантастів що вважаєте СРСР дуже гарною країною )))
 
Останнє редагування модератором:
З

Зверюга.ua

Guest
taurus__73 сказав(ла):
Ой ребята... если бы только знали что сейчас за ситуация в отрасли... ПОЛНЫЙ РАЗВАЛ... Зерно безценное (дешевое), ГСМ безценное (дорогое).... РЕБЯТА НЕТ СМЫСЛА ВЫРАЩИВАТЬ ОЗИМЫЕ...... Дай Бог чтобы посеяли половину, того что было в прошлом году...
Взагалі у Європі аграрна галузь є дотаційною! І держава гасить вирбникам їх втрати за рахунок держбюджету!
 

taurus__73

New Member
Модератор
Andy сказав(ла):
Может быть, может быть...
А если в Украине появится не новый банк, а плановая экономика со всеми ее преимуществами, то тогда точно с селом будет меньше проблем чем сейчас.
Анди
ДУРНИЦІ.. НІЯКИЙ ПЛАН НЕ ЗБІЛЬШИТЬ ВРОЖАЙНІСТЬ АБО ЦІНУ НА ЗЕРНО, НІЯКИЙ ПЛАН НЕ ЗДЕШЕВИТЬ ЦІНУ НА КОМБАЙН, АБО ДОБРИВА...
 

YuS

Лист
Andy сказав(ла):
Может быть, может быть...

А если в Украине появится не новый банк, а плановая экономика со всеми ее преимуществами, то тогда точно с селом будет меньше проблем чем сейчас.

Анди
А может все таки плановая экономика завалилась из-за плохого развития компьютерных технологий.
А так мощные серверы бы вовремя коректировали план.
И было бы минимум дефицита и перепроизводства, к которомув рыночной никогда небудет.
Просто предположение.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Andy сказав(ла):
Может быть, может быть...

А если в Украине появится не новый банк, а плановая экономика со всеми ее преимуществами, то тогда точно с селом будет меньше проблем чем сейчас.

Анди
Поважний, а Ви у внз навчалися? Чи якісь основи економіки вивчали? Якщо ні, то напишіть мені ПП, я Вам конспекти принесу з економічної теорії. Там добре розписані переваги ринкової економіки перед плановою. І не треба опонувати до заполітезованості викладача, він дійсно аполітичний.

Я думаю, що зараз потрібно думати над питанням як заохотити молодь після отримання диплому повернутися додому в село, а не залишатися у місті.
 

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
Andy сказав(ла):
Ха, ха, ха, ха, ха, ха, ха...

Дааааааааа, и до чего довела ВАША экономическая наука НАШЕ сельское хозяйство???

И кто теперь "бурбецило"??? Кстати, как это "бурбецило" переводиться???

Анди
цікавий парадокс
зараз у крамницях є все і достатньо
а при радянській дурнуватій системі засіювалось на багато більше площ
але за всім були черги
і постіно були дефіцити
 
Какие предложения последуют у участников форума для выхода из сложившейся ситуации...
p.s. Философы лишь различными способами описывают мир, но дело состоит в том, чтобы его изменить.
 

YuS

Лист
Liberte o Muerte сказав(ла):
Какие предложения последуют у участников форума для выхода из сложившейся ситуации...
Мне кажеться самое главное: 1. значительно поднять цену на водку и др. крепкие алкогольные. 2. Ввести снова уголовную ответсвенность за самогоноварение и его продажу.

Это не только улучшит сосстояние сельского хозяйства и промышлености.
 

Andy

Well-Known Member
YuS сказав(ла):
Мне кажеться самое главное: 1. значительно поднять цену на водку и др. крепкие алкогольные. 2. Ввести снова уголовную ответсвенность за самогоноварение и его продажу.

Это не только улучшит сосстояние сельского хозяйства и промышлености.
Согласен!!!! А еще взять под контроль выращивание мака и конопли. А то даже школьники покуривают травку! Представляю, что в селе твориться...

Анди
 

Realist

New Member
Ответ: СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО

шановний Анді:
1. Ви кричите СРСР, а скажіть, чому ваша велика й неподільна ДЕРЖАВА канула в Лєту? Та тому, що суспільство загноїлося вашою клятою ідеологією!

2. Не треба зараз розмовляти про травку, бо при СРСР це зілля курилося так, що годі й балакати. Я вже не розмовляю про Торен, Трамадол, Дімідрол, Ширку та ін.

3. Перестаньте весь час вкінці писати ваш нік, бо це не коректно.
 
Останнє редагування:
Зверху